Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Here we go again...


dex6®​
 Share

Recommended Posts

http://p3.img.cctvpic.com/program/sportsscene/20100316/images/1268708136834_1268708136834_r.jpg

 

Dobar osječaj je imati već 1.7. sve igrače na koje računaš na okupu. Svaki manager bi dao sve što može za tako nešto. Na moju veliku radost, zbog brze reakcije sam si to mogao priuštiti. To je značilo da imamo čak 20 dana priprema prije prve pripremne utakmice, sječate se već najavljene, protiv HSV-a. Utakmice u kojoj ću moći približno ocijeniti valjanost svog izbora kluba, iako jako dobro znam da pripremne utakmice nemaju nikakvu važnost osim uigravanja momčadi i dizanja morala. Mislim da je uprava baš zbog tog morala za vrijeme dok nisam bio manager organizirala prve tri jače, a druge dvije slabije utakmice.

Došao je i taj dan kada ću voditi Sevillu u prvoj utakmici. Par minuta prije utakmice nazvao me Dino.

 

Dino151: Bok dexiću. Neću puno duljiti, samo ti želim zaželjeti puno sreće u novom klubu. Još sam ti htio reći da je njemačka liga puno jača od špaljolske, ali to češ vidjeti i kroz slijedeća 2 sata.

dex6: Bok i tebi Dino. Stvarno sumnjaš u moj izbor? Onda je vrijeme da te demantiram. Pratiš utakmicu?

Dino151: Nemamo prijenos, ali pratim te preko Livescora, naravno.

dex6: Odlično. Sad moram ić, utakmica samo što nije. I nadam se da će mo se češće čuti.

 

Nakon 35 minuta mi je opet zazvonio mobitel.

 

Dino151: Evo mene opet da se češće čujemo.

dex6: Baš moraš?

Dino151: Rekao sam ti da je HSV mlada momčad predvođena Jansenom i Petrićem i da su odlični.

dex6: Pa to se znalo...

Dino151: Ali sad to znaš iz prve ruke. Primio si dva gola u prvih 35 minuta kao manager Seville, i to od tvog nesuđenog kluba. Kakav je osječaj?

dex6: Iskreno da ti kažeTOTOTOTOTOOTOTOTOTOTOTOOTOTO!!!!!!!!!!!!!!! To se očekuje od vas! Bravo! Idemo dalje! Oprosti, Navas je majstorski probio po krilu i pogodio Negreda u glavu, a ovaj to ne može promašit.

Dino151: Netko se budi, ali ima HSV jaku obranu, ostat će to ovako.

Još smo se nekih 7 minuta prepirali oko mog izbora....

 

dex6: TO KLINCIIII!!!!! Bravo mali, tako nastavi i ne puštam te iz prve! Šta si ono Dino rekao? Kakva akcija Campane i Muniaina, imat češ sažetke na internetu.

Dino151: Pih, svaka čast na dostizanju. A jel imaš snage za preokret?

dex6: Sad je već sve moguće. Evo kraj poluvremena, dečki očekuju da im kažem koju pametnu.

 

Do kraja utakmice je Trochowski preokrenuo protiv bivšeg kluba, a proradio je i novopridošli tandem De Jong - Muniain pred kraj kada je Muniain na asistenciju De Jonga osigurao pobijedu. Do kraja je još samo Rincon smanjio na počasnih

3:4.

Bio sam iznimno sretan zbog pobijede i već na prvi pogled dobrog odabira kluba.

Slijedeću utakmicu igrao sam u Manchesteru gdje nas je ugostio neuspješniji brat. Hargreaves je brzo zabio za 1:0, Navas i Negredo su u dvije minute uspjeli preokrenuti rezultat i na odmor nas odvesti kao vodeće. Do kraja smo se dobro branili, ali je svejedno Silva izjednačio za konačnih

2:2.

Znao sam da neće uvijek sve završiti glatko, ali da će nakon utakmice sa Cityem nisam se nikako nadao da ću to saznati već u Udinama. Neljubazni domaćini su odmah krenuli oštro i došli do vodstva. Nakon toga počeli su se i nazirati budući problemi sa kornerima, a autogol Fazia je domaćinima osigurao komotnih 3:0 na poluvremenu. Kasnije smo stisli još jače, ali bolje od

3:2 nije išlo.

Boravak u Italiji smo iskoristili još za lakše gostovanje kod Chieva, a do kraja smo odigrali još jednu nebitnu utakmicu protiv Ecije.

Muniain se jako brzo uklopio kao veliki strijelac, De Jong se malo tražio, ali već u prvoj utakmici je asistencijom nagovjestio da će dobro surađati sa svojim kolegama u napadu. Iza njih je sredinom terena oštro krenuo i Gibson. U već dobro uigranu ekipu došla su pojačanja koja su se dobro uklopila i svi željno isčekujemo početak službene sezone koju otvaramo sa dvije kvalifikacijske utakmice EL protiv Litexa. A onda nas već u prvom kolu čeka derbi protiv Malage...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |