Jump to content

Welcome to Football Manager Balkan | Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Problem sa FM 2008

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Zoky

Zoky

Početnik

• Član foruma
  • 1 posts
Pozdrav,imam problem sa FM 2008,koji traje vec dugo...nisam ga odavno igrao,zbog tog problema,ali mi se nesto priigrao sad,pa bi da nastavim da ga igram,ali ne mogu,jer me izbacuje iz igre i izbacuje mis ledecu poruku:
http://www.dodaj.rs/...2CdCGwjD/fm.jpg

Stigao sam do sezone,2011 ili 2012,do 31 dec.i kad treba da pedje na 1 januar izbaci me iz igre i naise mi onu poruku...a sto je najgore,sacuvao sam igru  31 dec.tako da kad god ucitam i prvi continue koji uradim izbaci me...
Da li neko zna kako da resim problem...probao sam da obrsem i da o5 instaliram i ne vredi,uzimao sam i 2 disk i ne vred inace kad odem u ovaj crash dumps koji mi izbacuje u tom folderu nema nishta...

Ventus

Ventus

Воля и труд!

• Administrator
  • 15,233 posts
  • :ventus20
Pecuj igru novijom zakrpom.

Nedžad Hukić

Nedžad Hukić

Početnik

• Član foruma
  • 1 posts
treba mi patch za bosansku ligu fm 2008,da li ko ia taj patch?????

marvello

marvello

Početnik

• Član foruma
  • 2 posts
  • Formacija:4-1-2-2-1
  • Trenutno vodim:Partizan Beograd
Ovako, ako neko vidi uopste ovu zamrlu temu :D
Naime doslo mi nesto da igrma FM08, posto od te sezone je krenula dominacija Partizan, jel :D
E sad, imam orginal igricu, 8.0.2 pec, sve ok.
Ali mi ne ocitava FP, sva ona podesavanja tamo sam namestio, milsim nije mi prvi put, posto sam ubacio isti MP kao i za FM13 pa sam prvo pomislio da ne ocitava sve (jer neke slike ocitava normalno) jer je drugaciji ID igraca, proverim ono isti ID, zna li neko do cega je problem, znam da sam pre normalno koristi FP na 08

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users