Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Prijave za Moderatore


Ventus
 Share

Recommended Posts

Šta se od Vas očekuje?

- Za moderatore važe ista pravila kao i za obične članove uz par dodatnih pravila;

- Kao moderator dužni ste da redovno uređujete vašu oblast;

- Morate biti ljubazni prema svim članovima foruma, pogotovu prema novim koji će verovatno prvo vas pitati nešto pošto ste drugačije obeleženi na forumu;

- Svaki vid svađe ili rasprave morate saseći u korenu i sprečiti dalje širenje. Ukoliko pismeno upozorenje i slanje pm-a ne urodi plodom iskoristite mogućnost banovanja dotičnog člana;

- Ukoliko primetite da u nekom delu foruma u kom niste nadležni dolazi do rasprava, a niko od admina, globala ili modova tog pdf-a nije tu upozorite učesnike diskusije da prekinu sa tim. Ukoliko to ne urodi plodom iskoristite report moderator dugme. Nikako nemojte ulaziti i vi u rasprave inače ćete snositi posledice;

Ukoliko budete neaktivni u vašim delovima foruma izgubićete funkciju moderatora.

 

Uslovi/Uvjeti da bi postali moderator:

Ukolliko administracija smatra da će vaše prisustvo u moderatorskom timu pridoneti boljitku i napretku foruma bićete primljeni.

 

Obrazac za prijavu:

 

Koliko vremena imate dnevno: 
Vaš MSN/Skype/Facebook profil: 
Deo foruma kog želite da uređujete: 
Zašto baš Vi: 

 

Administracija i rukovodstvo foruma će odlučiti ko će, kada i na kojem podforumu postati Moderator.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Otvorene prijave za moderatore u:

Offtopic-u sa podforumima: Kompjuteri, Televizija i Muzika, Aktuelnosti i zanimljivosti.

Grafika sa podforumima: SOTW i Vaši radovi.

Prijavite se po gore navedenom obrascu.

Link to comment
Share on other sites

Koliko vremena imate dnevno: 5-6 sati.

Vaš MSN/Skype/Facebook profil: [email protected], fb bih dao preko pp.

Deo foruma kog želite da uređujete: Televizija i Muzika.

Zašto baš Vi: Smatram da sam vrlo odgovoran i posvećen svakom poslu pa tako i ovom.

Link to comment
Share on other sites

Koliko vremena imate dnevno: Kako kad nekad imam citav dan nekad pola dana nikad manje od 3 sata.

Vaš MSN/Skype/Facebook profil: [email protected]

Deo foruma kog želite da uređujete: Offtopic-u

Zašto baš Vi: Hmmm pa mislim da sam odgovorna osoba, i osoba koja je svima spremna pomoci.

Edited by A_TOMA_C
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Otvorene su prijave i za novog vođu TCT tima - ko pošalje najbolji plan i program, mjesto je njegovo. Šaljite Dinu ili Lingu. Takođe možete se prijaviti i za člana taktičkog tima, jer su nam potrebni za nove projekte. Prijave za člana tima ovde: http://www.fm-balkan.com/forum/topic/7605-prijavite-se-za-takticarski-tim/page__pid__230201#entry230201

Link to comment
Share on other sites

Moj bi početni plan bio da uvedem nekoliko ljudi u ovaj tim kako bi uopće mogli početi sa radom.Što se tiče projekata,već sam jedan predstavio,ali pošto nas nema nitko ne radi na njemu,pa ćemo čim se okupi ekipa nastaviti.Bit će tu još projekata,raditi će se redovno analize utakmica i sl.

 

Koliko vremena imate dnevno: Imam dovoljno da odradim svoj dio posla

Vaš MSN/Skype/Facebook profil: fb.com/luka.mara.marevic

Deo foruma kog želite da uređujete: Vođa tactic tima

Zašto baš Vi: Zašto ja? -Pa odgovoran sam za rad kao moderator,mogu puno pomoći ovom timu...

Link to comment
Share on other sites

nadam se da ću moći i više članova privući koji su zainteresirani za ovaj posao...projekti će se aktivirati,ovaj moj sada predstavljeni,ali i analize utakmica će se raditi redovito....plan mi je oživi tim i naravno da bude sve kako treba...a oko projekata ćemo se ja i eagles dogovarati i ostali članovi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Koliko vremena imate dnevno: sasvim dovoljno da odradim svoj posao dnevno

Vaš MSN/Skype/Facebook profil: skype:fmilanovic

face:http://www.facebook....400&ref=tn_tnmn

Deo foruma kog želite da uređujete: bilo koji osim offtopica

Zašto baš Vi:zato sto imam iskustva i dugo sam na ovom forumu i znam kako funkcionise a i odgovoran sam :D

Edited by filkaja
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tražimo jednu osobu koja misli da je kvalitetna objavljati poslove u dijelu Karijere i priče:

Točnije,da bude u žiriju oko ocjenjivanja karijera:

Prijaviti se može svatko,a samo jednog ćemo izabrati:

Obavezno ispuniti obrazac.

Edited by Dino151
Link to comment
Share on other sites

Koliko vremena imate dnevno: na raspustu sam, to je dovoljno da kazem :D

Vaš MSN/Skype/Facebook profil : [email protected]

Dio foruma koji želite uređivati : karijera

Zašto baš vi : da se oprobam kao moderator, da vidim kako cu ic kao clan zirija.

 

I hajde mi na MSN dino objasni sve to :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Otvorene prijave za moderatore, zainteresovani neka se pridrzavaju ovoga u citatu.

Šta se od Vas očekuje?

- Za moderatore važe ista pravila kao i za obične članove uz par dodatnih pravila;

- Kao moderator dužni ste da redovno uređujete vašu oblast;

- Morate biti ljubazni prema svim članovima foruma, pogotovu prema novim koji će verovatno prvo vas pitati nešto pošto ste drugačije obeleženi na forumu;

- Svaki vid svađe ili rasprave morate saseći u korenu i sprečiti dalje širenje. Ukoliko pismeno upozorenje i slanje pm-a ne urodi plodom iskoristite mogućnost banovanja dotičnog člana;

- Ukoliko primetite da u nekom delu foruma u kom niste nadležni dolazi do rasprava, a niko od admina, globala ili modova tog pdf-a nije tu upozorite učesnike diskusije da prekinu sa tim. Ukoliko to ne urodi plodom iskoristite report moderator dugme. Nikako nemojte ulaziti i vi u rasprave inače ćete snositi posledice;

Ukoliko budete neaktivni u vašim delovima foruma izgubićete funkciju moderatora.

 

Uslovi/Uvjeti da bi postali moderator:

Ukolliko administracija smatra da će vaše prisustvo u moderatorskom timu pridoneti boljitku i napretku foruma bićete primljeni.

 

Obrazac za prijavu:

 

Koliko vremena imate dnevno:
Vaš MSN/Skype/Facebook profil:
Deo foruma kog želite da uređujete:
Zašto baš Vi: 

 

Administracija i rukovodstvo foruma će odlučiti ko će, kada i na kojem podforumu postati Moderator.

Link to comment
Share on other sites

Koliko vremena imate dnevno: Dosta, istini za volju malo manje tijekom lita, ali u dovoljnoj kolićini za odrađivanje ovog posla.

Vaš MSN/Skype/Facebook profil: [email protected]

Deo foruma kog želite da uređujete: Sport, Kladionica, Timski rad; može i nešta drugo, ovisi šta se nudi?

Zašto baš Vi: Zato šta san jedan od iskusnijih na forumu, a iman i do deset godina viška od nekih članova pa bi triba imat kakav, takav autoritet.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |