Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

FC RED STAR BELGRADE


baki_994
 Share

Recommended Posts

Poceo sam sezonu sa crvenom zvezdom i stigao sam u finale kupa ( igram sa OFK BEOGRAD-om koji je izbacio PARTIZAN ), takodje sam prvi u ligi ispred PARTIZANA i NAPREDKA koji se bore za drugo mesto . Usao sam u KUP UEFA i u grupi sam sa STUTGARTOM , BESIKTASOM , SAMPDORIOM , i FEYENORDOM . Jos uvek nisam odigrao nijedan mec u KUPU UEFA ali se nadam da cu proci grupnu fazu jer imam veoma dobar tim , ciji je prosek godina 21 .
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 18
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Piraterija je bilo koje trazenje linkova za skidanje igrice, trazenje krekova itd.

Postoji samo jedan nacin da imas legalno igru a to je da odvojis 30-40 eura i da je kupis, sve ostalo drzi za sebe i ne iznosi u javnost.

Posto smo filijala SI-a moramo se baviti smo legalnim temama.

Link to comment
Share on other sites

Baci malo pogled na ovu priču: http://fm-balkan.com/index.php?topic=1506.0

Reč piraterija nemoj ni da u snovima pominješ,dok vi nemoj da mi maltretirate klanskog kolegu :cool:

Pobrisao sam komentare za koje sam mislio da im nije mesto ovde,nećemo ovu temu da pretvorimo u spam temu,imate chat pa tamo pišite šta hoćete do mile volje. Samo malo uredi tekst i nastavi da pišeš priču.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |