Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

[chelsea_boy] CZ Jena (izazov)


chelsea_boy
 Share

Recommended Posts

http://www.dodaj.rs/f/3V/XU/1ymb3s85/bild.png

 

Legenda se vraća u fudbal, ali ovog puta u ulozi trenera?

 

Ime legendarnog Bernda Schneidera se ovih dana stalno provlači kroz medije. Naime nemački trećeligaš CZ Jena je nedavno ostao bez trenera pa se navode naslednici Haika Webera koji je na klupu Jene došao 2009. godine u julu, a navijači kluba bi najviše želeli da to bude Schneider iz prostog razloga što je on ovde i načinio svoje prve fudbalske korake.

Iz kluba su rekli da nemaju ništa protiv , i ako Bernd prihvati poziv može da preuzme klub.

 

nakon nekoliko razgovora između gospodina Bejera (vlasnika) i Schneidera, nekadašnji reprezentativac Nemačke je za Bild izjavio:

 

"Velika mi je čast voditi klub u kome sam i ja nekada igrao, nadam se da će svi navijači biti zadovoljni mojim radom i da ću uspeti da ih odvedem tamo gde nikada nisu bili a to je BUNDESLIGA"

 

 

[move]Bernd Schneider[/move]

Ukratko o Berndu:

 

Ime:  Bernd

Prezime:  Schneider

Nadimak:  "The White Brazilian"

Rodjen:  17.11.1973.

Pozicija:  DM / M©

Karijera(klubovi):  CZ Jena (1991-1998), Eintracht Frankfurt (1998-1999), Bayer Leverkusen (1999-2009)

Karijera(reprezentacija):  Nemačka (1999-2009) 81 utakmica 4 gola

 

Kratak uvod , završio sam 1. sezonu i sutra ide nastavak

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

http://www.dodaj.rs/f/33/ig/3UZcyfF4/942.png

 

CZ  JENA

 

sezona I

 

 

Kao što vidite para za transfere nemam pa sam tako i odlučio da tim pojačavam igračima koji su bez klubova. U ovoj sezoni sam bio zadovoljan igračima kojima je raspolagao klub te sam doveo samo dva igrača.

 

Massimo Cannizzaro

 

 

Luigi Bruins

 

 

 

Zvezde tima

 

1. Jan Simak

 

 

Iskusan fudbaler , igrao za Štutgart , Hanover , Spartu iz Praga ..

 

2.Tino Berbig

 

 

Igrao u nekoliko nemačkih klubova , povratnik u Jenu i trenutno naš najbolji golman.

 

3. Alexander Voigt

 

 

Iskusan fudbaler , kapiten

 

4. Bjorn Lindemann

 

 

Odličan po levoj strani , zamenik kapitena.


Pripreme odrađene jako loše , u poslednja 2 meča smo tek počleli da igramo normalno a u ostalim mečevima je naša igra bila ravna nuli.

 


http://www.dodaj.rs/f/3n/PE/NCkKRru/dfb3liga.jpg

 

Ove sezone jedino takmičenje je 3. nemačka liga. Iako nemamo naročito jaku ekipu ove sezone smo išli na to da na svakom meču dajemo svoj maksimum i tako napravimo i potencijalno iznenadjenje tj. izborimo promociju. Moja očekivanja su bila skromna , računao sam da ćemo biti na poziciji 6. A na kraju sezone je to izgledalo ovako :

 

 

Na kraju smo zauzeli 2. mesto i direktno otišli u viši rang, imali smo isti broj bodova kao i Heidenheim ali su zbog bolje gol razlike oni završili kao prvi. Treće mesto je zauzeo Munster koji je na polusezoni imao čak 7 bodova više od tada drugoplasiranog Chemnitza a od nas su imali velikih 12 bodova više. Ali drugi deo sezone smo odigrali izvanredno 7 pobeda 2 poraza uz 8 remija i to nas je odvelo u 2. BUNDESLIGU.


 

Evo i još par SS-ova koji mogu biti zanimljivi

 

 

Najbolji strelac našeg kluba je novajlija Massimo Cannizzaro, on je na 37 utakmica postigao 24 pogodaka i tako je bio najbolji strelac tima i drugi strelac lige.

 


Na kraju mogu samo da kažem sve reči hvale , liga je veoma zanimljiva i neizvesno što se da i videti, ja sam zadovoljan kako sam izborio promociju iako nisam imao novca da dovedem malo bolja pojačanja. Sledeća sezona će biti znatno teža jer ćemo igrati u ligi sa timovima poput HSV-a Hofenhejma , Herte ... Nadam se da neću da razočaram i da ću uspeti da izborim opstanak :D

Link to comment
Share on other sites

Bravo, svaka čast na promociji, moja očekivanja su da se stabilizuješ kao drugoligaš ove sezone i naredne da napadaš bundesligu, samo napred. :cast:

 

ma otislo mi 6-7 igraca jer nisam mogo da im produzim ugovore , nema para a sa ovim timom bi uz manje korekcije mogo to da ucinim sad sam mnogo lose poceo, bice gusto do kraja, samo se nadam da cu da pobegnem sa zadnje pozicije ://

Link to comment
Share on other sites

Kakav sam baksuz -.-'

Igrao sam nocas FM do pola 2 i nestane mi struje , i odem na spavanje ...

Jutros kad sam poso da udjem na sejv :

 

[hs width=300 height=300]http://www.dodaj.rs/f/29/D3/1ZSObb2W/football-manager-2012-ma.png[/hs]

 

SHOW :(

A izborio sam opstanak, bio sam 15. u cvajti

 

Posto mislim da ovom problemu nema resenja , nema nista od ovoga , ni ne planiram da pocinjem ponovo jer mi je ovo ubilo volju za igranjem

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |