Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kreiranje Kontinentalnog Natjecanja [Tutorijal]


SlobaGrobar
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...

ako nekome treba neko kontinentalno takmicenje nek mi se javi. mogu napraviti i best placed i champions podgrupe za ligu sampiona ili da porazeni u kvalifikacijama ide u ligu evrope.

aj napisi ovdje ako ti nije mrsko kako se to radi.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Vodim Dinamo Zagreb i nije bas zanimljivo igrati HNL jer je razlika u kvaliteti klubova ogromna. Nasao sam SFRJ lige al se izbrisu nacije. Je li moguce napraviti kao neko liga/kup natjecanje gdje bi igrale prve dvije ekipe iz Srbije i Hrvatske kao neko doigravanje poslije sezone gdje bi prve dvije ekipe se kvalificirale za Ligu Prvaka a druge dvije Europa ligu te da 3. ekipa iz liga domacih ide u Europa ligu ? :D Napravio sam ja kup po uzoru na ovaj tutorijal al je li moguce napraviti gdje ce se pobjednik kvalificirati ? Hvala

Link to comment
Share on other sites

ne. to što ti želiš (to doigravanje) je kontinentalno natjecanje, a iz kontinentalnog natjecanja se ne može napraviti da se ekipe kvalificiraju za drugo kontinentalno natjecanje (u ovom slučaju europu). mislim može, uz uvjet da se radi advanced editorom i na novo kreiraju europa liga i liga prvaka što je malo poveći posao i ne znam koliko bi bio uspješno napravljen (primjer takvog sistema ti je nekadašnji intertoto kup čiji bi pobjednik igrao u kupu uefa)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Pozdrav iz Slovenije, obratio sam se več na Sigames i nema odgovora. Imam sledeči problem:

 

Napravio sam par liga (scandinavia,ex yu,ex ussr, benelux, itd..) onda sam napravio svetsko ligo šampiona in sve je ok sve radi, samo imam jedan problem. Kod kreiranja lige šampiona sam napravio da se mi 6 timova iz engleske,njemačke,španjolske,..plasira u ligu šampiona, onda sam dao da se mi 3 timova iz skandinavije plasiraju i tako dalje. I poslje par sezona sam ugotovio da se mi je recimo iz engleske plasirao newcastle koji je završio na 7om mestu, ili recimo umjesto tri timova iz skandinavije ubace mi se dva koja uopšte nisu bili između prvih tri i tako dalje..ako neko zna šta ima da se rješi puno hvala...

 

p.s. stranica razturava...

 

lp

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Napravio sam balkansku ligu sampiona uglavnom takmice se po prva cetri kluba iz hrvatske srbije itd...E sad imam jedan problem..Zelim da napravim neko nize takmicenje gde bi se iz tih liga kvalifikovali lupam cetvrti peti i sesti ali nikako ne mogu da provalim kako to da uradim :S ako me razumete sta hocu da kazem :) Hvala unapred :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Pozdrav

Uvijek izaberem klub iz nizih liga koji cu voditi u fm,. Na starijim verzijama fm editora sam mogao  napraviti kontinentalno takmicenje sa zeljenim brojem zemalja koje ce ucestvovati, ali da iz tih zemalja ne dolaze ekipe iz najjacih liga vec recimo druga, treca liga. Takav kup dosta znaci za manje klubove kada se recimo sastanu hrvatski drugoligas i srbijanski drugoligas. Da li je tako nesto ponovo moguce?

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |