Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Općenite diskusije


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Došao je Balzaretti, ali je taktika bila loša, pa sam morao preći na 4-5-1 što je lakše sredit u kratkom vremenu, a 4-3-2-1 im je ostalo da ju uigravaju malo kroz ovu sezonu.

Edited by bŁast€r
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ovako, vodim Arsenal i mucim muku sa napadacima. Svi daju golove osim njih.

Menjao sam im role ali idalje isto.

Evo taktike koje koristim:

http://img4.imagetitan.com/img4/small/4/4_capture860.jpg http://img4.imagetitan.com/img4/small/4/4_tactic2.jpg

Evo i team instruction:

http://img4.imagetitan.com/img4/small/4/4_1644.jpg http://img4.imagetitan.com/img4/small/4/4_2432.jpg

Moze neko da mi pomogne oko napadaca?

Link to comment
Share on other sites

Na pocetku mi je Ramsey igrao na ap, a Hamsik na cm. Problem mi je sa napadacima, koju god rolu da stavim, oni nece da daju gol pa nece. Sanogo i RvP imaju vise asistencija nego golova o.O

Link to comment
Share on other sites

Kod ove desne taktike stavi u napad Van Persiea i stavi mu Complete Forward,nemoj staviti oba krila na inside forward,jednog braniča stavi na Ball playing defender,a drugom stavi rolu 'Cover' tako da mu pokriva leđa,ostalo je ok...

 

kod lijeve taktike si sve krivo,u vezni red stavi ramseya i songa,ramsey kao playmaker i song kao bwm,isto nemoj stavti dva Inside forwarda,a u napadu stavi Sanogu 'Support',a RvP Complete forward...obrana isto kao i što sam gore napisao ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kako će se ponašati napadač(poacher) koji u wide play ima uključeno "moves into chanells", a iza njega stoji AM-Support u ulozi plejmejkera?Funkcionira li to?

Link to comment
Share on other sites

Kako će se ponašati napadač(poacher) koji u wide play ima uključeno "moves into chanells", a iza njega stoji AM-Support u ulozi plejmejkera?Funkcionira li to?

 

Po prirodi bi trebalo funkcionirati.Poacher i treba da se krece okomito prema gola utrcavajuci u prostor,a AP je tu da mu podvaljuje lopte.Dobra zamisao.Mada zavisi od igraca i ostatka taktike

Link to comment
Share on other sites

Kako će se ponašati napadač(poacher) koji u wide play ima uključeno "moves into chanells", a iza njega stoji AM-Support u ulozi plejmejkera?Funkcionira li to?

Izvući češ 30% njegovih sposobnosti,jer plejmejker neće ''gledati'' samo nejga u vidu zamisli njegove igre tada najviše do izraza dolaze krila Inside Forwardi koji ma kakva god ekipa bila bili oni loši ili dobri izvlačit će se maximum iz njih e sad kolko su kvalitetni to je od tima do tima,ali poacher mislim da se neće nadavat ''puno'' golova.

 

Neko moje mišljenje :)

Link to comment
Share on other sites

najbolja ti je taktika DL,DC,DC,DR,DM(defend),MC(advance playmaker),AML,AMR(oba adv.playmaker),ST,ST(oba poacher) s tim da ti ta dva napadača ne preferiraju target man kao njihovu specijalnost već poacher ili advance foward :)

Link to comment
Share on other sites

ljudi treba mi pomoc .... 5 godine sam na fm i neznam nista...hocu da moja ekipa igra lep i kvalitetan fudbal...umem da dovedem igrace ali neznma da napravim formaciju i da dam instrukcije jer mi moze neko pomoci...vecinom igram sa timovima iz JSL...hvala unapred :( :( :( :( :(

ovo ti je najbolja taktika samo ti je bitno da izabereš dobrog kapetana tima jer inbače ti tim ne igra dobro...DL,DC,DC,DR,DMC NA LIJEVU STRANU(defend stavi)MC(na desnu stranu stavi advance playmaker)AML,AMR(oba advance playmaker),ST;ST(oba poacher) nađi nekog dobrog igrača za MC i stavi ga da bude playmaker preporučujem gyflia(tako nešto) iz hoffenhaima na treningu stavi na uči igrat tu poziciju jer je on trenutno AMC...napadači ne smiju imati specijalnost target man jer su oni inače spori trebaš dva brža napadača...to je to uglavnom. s kojim klubom igraš??
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |