Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Macedonia by FM Balkan ReSearch team.


Kruno
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

@Zolinho.

 

Zdravo, ja sam novi tu.

 

Zelim da te pitam nesta.

 

Pregledao sam svaki komentar na ovaj post i video sam da si hteo da popravis neke greske...

 

E sada ja sam skinuo ovaj Fajl, ali ne od tu, nego sam google-ovao... Ali kad sam usao video sam da ima "Prva i Vtora" liga..

 

Sjajno je Prva Liga uradena, ali Vtora liga mi se malo ne svidja :/

 

Pricina za to je sto neke ekipe ne pripadaju u Drugu Ligu Makedonsku...

 

Takodje pravila za Ulaz u Prvu ligu takodje i za izlaz iz Prva Liga nisu bas te...

 

Evo ja sada skidam od tu, pa da vidam dali je nesto sredjeno..

 

Zamolio bi te ako mozes da sredis neke stvare, pa da zakacis to tu... Nadam se da nece biti problem...

 

Sve informacije cu da ti dadam sta su potrebne za popravke...

 

Cekam prvo da odgovoris, pa onda da vidimo, sta cemo :)

 

Hvala odnapred.

 

Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

Nećemo moći da ispravimo to što ćeš videti od grešaka...

 

Neki klubovi koji su u Vtora ligi jednostavno ne postoje u bazi. :) Ako primetiš neku drugu grešku rad sam da pomognem. Kao izvor za pravila i ostalo sam koristio vikipediju i makedonski fudbalski savez (sajt) pošto razumem makedonski ali jednostavno to za klubove nije u našoj moći.

 

Molim te da baciš pogled i da vidiš da li ima kakvih grešaka. Ako su te greške ispravljive nije nikakav problem i biće ispravljene. Pozdrav. BOKICIC

Link to comment
Share on other sites

Nećemo moći da ispravimo to što ćeš videti od grešaka...

 

Neki klubovi koji su u Vtora ligi jednostavno ne postoje u bazi. :) Ako primetiš neku drugu grešku rad sam da pomognem. Kao izvor za pravila i ostalo sam koristio vikipediju i makedonski fudbalski savez (sajt) pošto razumem makedonski ali jednostavno to za klubove nije u našoj moći.

 

Molim te da baciš pogled i da vidiš da li ima kakvih grešaka. Ako su te greške ispravljive nije nikakav problem i biće ispravljene. Pozdrav. BOKICIC

Poslao mi je PP, sad cu da ti prosljedim. Posto ti imas 12.0.4 patch, ti bi trebao da uradis ( ako si uradio onaj debugger kao sto sam ti rekao, mnogo ce ti brze ici editor kad preko njega loadujes DB ( no people).

Link to comment
Share on other sites

V2 donosi:

- Izmene u reputacijama klubova.

- Izmene u statusima klubova.

- Š,č,dž se koriste u imenima klubova i imenima gradova.

- Svima dodato na početak imena FK / KF (u zavisnosti da li je klub makedonski ili albanski iz Makedonije). Primer: FK Vardar 1947, KF Shkendija 79...

- Dodato kada počinje i kada se završava letnji i zimski prelazni rok.

- Dodata ograničenja za strance.

- U kupu se koristi pravi sistem takmičenja.

- Super Kup se igra na nacionalnom stadionu.

- Sada ima samo liga do 19 godina pošto Makedonija nema ligu rezervi.

- Ubačeno sortiranje za drugu ligu.

- Ubačen plej-aut za prvu/drugu ligu koji igraju 9 i 10 iz 1 lige protiv 3 i 4 iz druge lige.

- Realan sistem žutih / crvenih kartona i suspenzija.

 

NAPOMENA: I dalje ima jedan problem. Zbog lošeg ReSearcha i nedostatka par klubova neki trećeligaši su morali da popunjavaju 2. MFL a bivši Đorče Petrov je editovan u MFK Treska i promenjeni su dresovi pošto sam dobio info da su oni nasledili Đorče Petrov. :)

 

 

FM-Balkan ReSearch Team! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |