Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Pitanja vezana za Editor, FMRTE i Genie Scout


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Mozda si namjestio u settingsu da ti umjesto imena ID prikazuje.

koliko ja znam u setingsu mozes samo nastimati valutu, rezoluciju i jos par stvarčica među kojima ja nisam vidjeo da se mijenja to  da umjesto imena prikaže ID-e, jer dva puta sam reinstalirao fm ali niss ne pomaze
Link to comment
Share on other sites

koliko ja znam u setingsu mozes samo nastimati valutu, rezoluciju i jos par stvarčica među kojima ja nisam vidjeo da se mijenja to  da umjesto imena prikaže ID-e, jer dva puta sam reinstalirao fm ali niss ne pomaze

Mozda si umjesto imena ubacio ID. Probaj kliknuti desnim tasterom na neku kolonu ( naziv kolone) mozda tu budes nesto mogao uraditi.

Link to comment
Share on other sites

Mozda si umjesto imena ubacio ID. Probaj kliknuti desnim tasterom na neku kolonu ( naziv kolone) mozda tu budes nesto mogao uraditi.

pokušat ću jer mi se to samo dešava kad idem na takmičenja, a svugdje ostalo je normalno kao do sada

Link to comment
Share on other sites

1) Kad uploadujes na imageshack, moras da kliknes na sliku da ti otvori, pa onda tek da ubacis u nas img kod.

2) Vidis gdje pise unique ID, klikni na ime desnim tasterom, idi na views i izaberi default.

Link to comment
Share on other sites

kreirao sam par liga u editoru, i tamo kad idem na test nations ne pokazuje mi nikakvu grešku, ali pri pokretanju tih liga na fm-u mi izbacuje sledeće greške, pa ako tko zna šta trebam uraditi da se uklone ove greške

http://img843.imageshack.us/img843/8177/83648800.png

width=400 height=300http://img69.imageshack.us/img69/4030/13961669.png[/img]

width=400 height=300http://img440.imageshack.us/img440/412/73474407.png[/img]

Link to comment
Share on other sites

Jesi li siguran?

Cesto mi se desavalo da kupim nekog igraca iz Brazila,a on dodje tek kada postane punoletan.

Sad sam u editoru podesavao opciu "nation transfer preferences"...kod svake jace lige sam ubacio da igraci iz Srbije moraju da imaju najmanje 26 godina. Pustio sam sam igru na "vacation" pa cu videti da li sljaka tako. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ooo dobri ljudi..evo mene nakon kratke stanke.. :D ugasili mi bili net, jer nisam platio pa sam malo bio out, pa sam odma evo skoknuo na ovu super stranicu..da ne duljim s romanom evo sta me zanima...da li se moze nastimati da pobjednika vise liga igraju playy off za prvaka i da li se moze u editoru nastimati da npr kao u portugalu je velika kolonija igraca iz brazila tako bude i u superligi neka kolonija igraca iz neke drzave.. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |