Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Nemoralne ponude-Prodati igrača ili ne?


fabregas33
 Share

Recommended Posts

Znam da je dobar ali je spor za moje standarde a i imam još neke igrače u planu koji bi došli na njegovu poziciju pa sam rešio da ga stavim na listu,a 23miliona je i malo previše za njega (bez uvrede) ali sam se razmišljao da li mogu još koji milion da ugrabim...u svakom slučaju nije mala suma  :)

Uzmi te pare i reci "Tike tike tacke nema vise vracke"  :odvala: :odvala: :odvala: Za to mozes da dovede Marquinhosa(OBA)  ::tease::

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 40
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Markinjosi nisu na nivou jednog Liverpula. Kupi Dzagoeva, prodaj Akvilanija i Lukasa, dovedi Sandra, prodaj Degena, dovedi Diega Renana i dovedi Balotelija, sa tim timom mozes da smatras da si presao igru.

Pa jesi poslije par sezona  .!. Moze oba da kupi za 8mill ,a poslije da ih proda za 40mill  KAVA

Link to comment
Share on other sites

Slabi su markinjosi za liverpul  .!.

Akvilanija sam takođe stavio na TL.

Degen je na pozajmicu u štutgart,a za renana se još predomišljam,možda ga i dovedem na kraju.

Sramoto za male pare mozes da ih dovedes  :lud:  :odvala:

 

 

PS.

Akvilani bi mogao tamo na listu propalih igraca  hmm

Link to comment
Share on other sites

A šta da radim sa 2 duplikata  lol

P.S. Slažem se za Akvilanija

To meni ekstra,dove sam ih u Celtic al' mi bilo mrsko da igram.Dok sam dosao do polusezone uvijek sam ih mijesao  :odvala:

 

Edit:

Jel ima neki napadac u Internacionalu (BRA) Tainio tako nesto ili Taison  :bo:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Kupio Lukakua za 24,5,i posle pola sezone se uopste nije uklopio u tim nije igrac za moju taktiku.Usput imam 2 regena koji ce uskoro morati da dobijaju jace utakmice zbog napredovanja.I onda prelepa vest real trazi novog spica i zainteresovan je za Lukakua ponudio sam ga za 40m i odmah su pristali i to za kes  :great: toliko sam bio srecan da sam od silnog mlataranja nogama zakacio produzni gajtan i restartovao komp  :crying: .Sada moram da ponovim poslednjih 5 tekmi i da se nadam da ce se ponoviti isto  :pras: ukoliko se ponovi ovaj put trazim 50m pa ako pristanu kupuje se moussa sissoko.
Link to comment
Share on other sites

Kupio Lukakua za 24,5,i posle pola sezone se uopste nije uklopio u tim nije igrac za moju taktiku.Usput imam 2 regena koji ce uskoro morati da dobijaju jace utakmice zbog napredovanja.I onda prelepa vest real trazi novog spica i zainteresovan je za Lukakua ponudio sam ga za 40m i odmah su pristali i to za kes  :great: toliko sam bio srecan da sam od silnog mlataranja nogama zakacio produzni gajtan i restartovao komp  :crying: .Sada moram da ponovim poslednjih 5 tekmi i da se nadam da ce se ponoviti isto  :pras: ukoliko se ponovi ovaj put trazim 50m pa ako pristanu kupuje se moussa sissoko.

Ili je bio ne nameran gajtan ili si ti koristio save/load da izmuzes jos koj milion :D

Link to comment
Share on other sites

Johan Kruyff nisam blesav da uradim save/load posle 5 pobeda i savrsenih transfera,pre bih okrivio dobru rakiju uz koju sam igrao  :D .Paul u napadu imam neymara i hulka a rekoh da imam 2 klinca od 18 za koje treba napraviti mesta i jos dvojicu koji imaju 17 a mozda postanu predobri.Sissoko mi treba posto zelim da prodam Zuculinija u inter (neuklapa se a i 4 je vezni) i treba mi jaci i vislji igrac u sredini posto gubim previse vazdusnih lopti.U svakom slucaju po mom proracunu na dobitku sam materijalno a i resavam takticki problem.krilni su mi visoki 189 i 191 stoperi su visoki sem nekog japanca koji je nizak ali je zato zveeeer.Dok cu centralni svi niski  :( .Lukaku odlazi zbog ovog.

http://img215.imageshack.us/img215/8241/zaforum1h.th.jpg

Decka sam platio 9m u 16 godini i sa 18 je vec u reprezentaciji portugala,i po mojoj proceni do 20 ce presisati Lukakua.Inace ja prodajem igrace koji nisu u prvih 11 bez razmisljanja posto imam treninge od 4 do 5 zvezdica i za prvi tim i za omladince i neprestano dovodim klince oko 5 po sezoni.Pare samo kaplju.Nista ne kupujem na rate i dovodim u 16 godini.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |