Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Nemoralne ponude-Prodati igrača ili ne?


fabregas33
 Share

Recommended Posts

  • Replies 40
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U prvom turnu sa tottenhamom mi je barcelona poslala pounudu 40M kn koliko i vrijedi Dos Santos ja sam im poslao kontraponudu mislio sam da sigurno neće prihvatiti 220M kn i 50% sljedećeg transfera hehehehe prihvatili su a sto je najbolje ima release clause 225M kn hehehehe
Link to comment
Share on other sites

U prvom turnu sa tottenhamom mi je barcelona poslala pounudu 40M kn koliko i vrijedi Dos Santos ja sam im poslao kontraponudu mislio sam da sigurno neće prihvatiti 220M kn i 50% sljedećeg transfera hehehehe prihvatili su a sto je najbolje ima release clause 225M kn hehehehe

daj ss da vidimo

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 6 months later...

Evo ja sam odbio ponudu za Kramarića od 35M€+ 50% sljedečeg transfera, u sezoni 2014/2015.

 

Dajte mi racite za kolko se njega može najviše dobit?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Evo ja sam odbio ponudu za Kramarića od 35M€+ 50% sljedečeg transfera, u sezoni 2014/2015.

 

Dajte mi racite za kolko se njega može najviše dobit?

 

Jbt. je si li ti normalan? Odbio si ponudu za Kramarića od 35m? Jel to vodiš Dinamo? :-X

Link to comment
Share on other sites

Je odbil sam, imao sam 15M€ od prodaje Zezinha(kojeg sam kupil na free transfer)

Več u sljedečem transferskom roku sam ga prodal za 35M 50% jer je htio otiči u jači klub.

No sad mi se več neda igrat taj save-a, on mi je bio najbnolji igrač, sve sam igro na njega, u Europi sam uvjek ispadao iz osminefinla tak da mi se več  nije ni dalo igrat.

 

evo njegov SS http://img293.imageshack.us/img293/7859/fm2010063012115614.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
E ovako,počeo sam sa liverpulom i stavio sam kuyta na transfer listi,ubrzo mi je barsa ponudila 14miliona eura (a kuyt vredi 9.5) ja sam to odbio i stavio 23miliona a oni su mi toliko opet ponudili i sad me zanima da li mogu još koji milion da izvučem na njega ili da ga prodam i za 23 miliona?  :D
Link to comment
Share on other sites

E ovako,počeo sam sa liverpulom i stavio sam kuyta na transfer listi,ubrzo mi je barsa ponudila 14miliona eura (a kuyt vredi 9.5) ja sam to odbio i stavio 23miliona a oni su mi toliko opet ponudili i sad me zanima da li mogu još koji milion da izvučem na njega ili da ga prodam i za 23 miliona?  :D

hmm Ja ga ne bi prodao da se mene pita. Ali to je maksimum za njega sto mozes da dobijes, ja nikad vise od 23mill nisam dobio za njega mada ga nikad u prvoj sezoni nisam prodavao.

Link to comment
Share on other sites

Znam da je dobar ali je spor za moje standarde a i imam još neke igrače u planu koji bi došli na njegovu poziciju pa sam rešio da ga stavim na listu,a 23miliona je i malo previše za njega (bez uvrede) ali sam se razmišljao da li mogu još koji milion da ugrabim...u svakom slučaju nije mala suma  :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |