Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Nominacije za: Najboljeg Global Moderatora 2011 godine


Recommended Posts

Nominujte svog favorita. Evo i nacina na koji se nominuje:

Ja na primer nominujem

 

1.Ventus 3 boda

2.Sale92 2 boda

3.Stefan Pfc 1 bod

 

pa xxx nominuje

 

1.Bobo 3 boda

2.Roske 2 boda

3.Dex6 1 bod

 

Znači svaki član nominira svoja tri favorita tako što prvom kojeg navede da 3 glasa, drugom 2 i trećem 1 glas.

Onda na kraju se zbroje svi bodovi i prva tri člana s najviše bodova ulaze u glasanje za najboljeg Globalca 2011 godine.

Obavezno je pored nominacije npr u zagradi obrazložiti razlog zbog čega je to tako u suprotnom se vaši glasovi brišu!

Nominacije traju do 15.12.2011.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sale, sta reci ? 3 boda od mene za sve one turnire sto je organizovao i za finale medjuforumskog turnira.

Dex, od milja cistac :D. Cisti, opominje, pomaze, samo sto je slab online  hehe. 2 boda

Stefan, nedovoljno dugo na poziciji pa su ova dvojica ispred. 1 bod.

Link to comment
Share on other sites

Sale je još mlad kao plavac pa ću 3 boda dati nažalost bivšem kolegi Posljednjem Boemu. Mislim da nema potrebe previše pričati što je sve učinio forum.

Slijedeći je Sale. Zaslužio je svoju pločicu konstantnim izborima za člana mjeseca(sve i jedan i više nego opravdan). Trenutno još uvijek najaktivniji na(to šta Skipper radi "pozadinske radove" ne primječuju svi xD ) forumu.

Treći je Stefan. Odkad sam došao na forum on na sebe preuzima puno obaveza, a sve radi sa konstantnom kvalitetom i brzinom da je to teško za vjerovati. 

Link to comment
Share on other sites

1) Poslednji boem aka ZeKa - 3 boda, steta sto nas je napustio bio je jako vredan, posebno oko grafickog dela. Organizovao izradu Logosa, posle sam tek ja preuzeo izradu i organizaciju tima. Vredan i u ostalim delovima foruma, kazem jos jednom veika je steta sto je otisao.

2) Sale 92 - 2 boda, jako vredan, aktivan u gotovo svim timovima, pomaze, organizuje, samo napred.

3) Juanes - 1 bod, vazi isto kao i za ZeKu vazi sve, bio je aktivan i u TCT i TXT timu, velika steta sto je i on otisao. Bio je tu kad je ovaj forum bio tek mali FM forum, sa svega 5-6 aktivnih clanova.


Posto ne mogu da podelim onoliko boda koliko bih zeleo, jer gotovo svi sadasnji i bivsi G.M. su svakako zasluzni za razvoj ovog foruma. Pohvalio bih i dexa, jako vredan clan takodje zeli da pomogne u svakom timu na forumu. Potom i Stefan je veoma, veoma vredan u svakom delu foruma. Zahvalio bih se i pohvalio bih i rosketa i paula koji su takodje bili tu kad je bilo najteze, kad nas je bilo malo aktivnih itd.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |