Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Nominacije za: Najboljeg Moderatora 2011 godine


Recommended Posts

Nominujte svog favorita. Evo i nacina na koji se nominuje:

Ja na primer nominujem

 

1.Ventus 3 boda

2.Sale92 2 boda

3.Stefan Pfc 1 bod

 

pa xxx nominuje

 

1.Bobo 3 boda

2.Roske 2 boda

3.Dex6 1 bod

 

Znači svaki član nominira svoja tri favorita tako što prvom kojeg navede da 3 glasa, drugom 2 i trećem 1 glas.

Onda na kraju se zbroje svi bodovi i prva tri člana s najviše bodova ulaze u glasanje za najboljeg moderatora 2011 godine.

Obavezno je pored nominacije npr u zagradi obrazložiti razlog zbog čega je to tako u suprotnom se vaši glasovi brišu!

Nominacije traju do 15.12.2011.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

1. PlejBoj (mislim da je on najvredniji član na cijelom forumu)

2. Adi13 (bio bi i bolji od Pleja da nema previše obaveza na faksu, odlično se pokazao u grafičarima)

3. Ling (Trudi se, pomaže, zasluženo dobio moda  :dada )

Link to comment
Share on other sites

3 boda - Stefan. Pošto je veći dio godine bio moderator, dolazi ovdje u konkurenciju. Neću više trošit riječi.

2 boda - Ling. Neka samo nastavi ovako i dogodine će mu svi dat 3 boda. Samo je pitanje u izboru za kakvog moderatora.

1 bod - Play. Stalno je tu, svima pomaže, radi na večini projekata.

 

Link to comment
Share on other sites

Huh...

moram da budem objektivan (mada sam vec jedom objasnio da to ne postoji, necu sad da ulazim opet u to :D)

Stefan. Sjajno, sta reci. Zasluzeno presao u policajce 3 boda bez ikakve sumnja.

Zola ili Play. Bez vas forum ne bi bio isti. Bio bi bolji .!. Igrao sam eci peci pec kome da dam 2 a kome 1 bod, Zola 2, Play 1.  ::love::

Link to comment
Share on other sites

1) Playboy - 3 boda iz razloga sto pomaze skoro svakom timu + dobro obavlja i svoje ostale duznosti, samo napred :thumbup:

2)Zolinho - 2, skoro isti razlozi kao i za Pleja

3)LingLing - 1 bod, dosta vredan, pomaze svima itd.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |