Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Jelen Super Liga - Uklonjena pravila za strance


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Mislim da je ovdje sve jasno, nema vise ogranicenja sto se stranaca tice, i sto se tice broja igraca u timu ( bilo je 25, sad je 99).

Kako koristiti ovo ? Kad skinete, ubacite fajl u documets/SI/FM12/Editor data

Ukoliko nemate folder Editor data, napravite ga.

U igri:

Kad pocinjete novu igru (new game) otvorice vam prozor gdje cete vi stiklirati 'change'. U sljedecem prozoru vam izbaci koje DB zelite da koristite, odaberite ovu i dalje znate.

Ukoliko zelite da ovo podjelite sa drugim forumima, molim da trazite dozvolu. Hvala.

 

[hide]

http://www.2shared.com/document/u_bDa6_F/JSL_No_Squad_Rules.html

[/hide]

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

mozes li mi objasniti kako? znam da radim sa editorom. problem je sto nemam opciju da menjam ta podesavanja za superligu i prvu ligu

Malo je komplikovano..

Moras da napravis novu ligu ( nation rules) koja nece imati ovih pravila. E kako da se moze mjesati sa drugim nation rules je tesko za objasniti.

Link to comment
Share on other sites

ne moras znam kako to ide. mislio sam da ima neki laksi nacin. ne gine mi 50 sati pred ekranom :)  pokusacu da napravim novi nation rules ali kompletan. brisem sva takmicenja i pravim nova pa cu da vidim kako ce ispasti. ranije mi je uvek bio problem sto se posle par sezona mesaju klubovi iz nizih liga. ovi iz vojvodine igraju neku ligu iz srbije i slicno. verovatno se to i drugima desavalo. zato cu sad da probam sve kompletno od pocetka pa sta bude

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |