Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zahtjevi za DB


Ling^2
 Share

Recommended Posts

To nije neki veliki posao .. Skines FMRTE instaliras udjes u fm pa u tvoj save sa Zvezdom i onda ukljucis FMRTE i tu ces naci sve sto te interesuje pa menjaj sta hoces .. Inace moje misljenje da je to cisto varanje ... Na prvom sejvu sa Zvezdom sam imao 58m ali sam krenuo novi zato sto nisam znao za mng dobrih igraca i zbog dodataka koje sam ubacivao a nisu mogli da budu aktivni na tom sejvu :]

Link to comment
Share on other sites

Igras za sebe, ne igras za nas. Bas nas boli briga kako ces ti da igras  :D Opusteno, na nama je sta pozelite, mi probamo ispuniti  :thumbup:

Ako hoces, imas http://www.fm-balkan.com/index.php?topic=7776.0 ovdje uklonjena pravila za strance ( mozes da dovodis koliko ti je volja  :D).

Link to comment
Share on other sites

Igras za sebe, ne igras za nas. Bas nas boli briga kako ces ti da igras  :D Opusteno, na nama je sta pozelite, mi probamo ispuniti  :thumbup:

Ako hoces, imas http://www.fm-balkan.com/index.php?topic=7776.0 ovdje uklonjena pravila za strance ( mozes da dovodis koliko ti je volja  :D).

 

hvala

ubacio sam ovo jos odavno ali nevolim da imam dosta stranaca u timu

Link to comment
Share on other sites

Meni se čini da nema nigdje preko resource archivera da se mijenjaju nagrade u natjecanjima.

 

Nego, može li mi netko uploadati originalni comps.fmf fajl iz "data" foldera. Radio sam nešto sa HNL-om i zaboravio uradit backup :D

 

EDIT: U comps.fmf ima mapa EUR, pa u njoj fajl 'eur_champions_cup_2009.xml' u kojemu ima par polja za izmjenu novčanih nagrada u LP. Za EL ima fajl "eur_uefa_cup.xml" pa se tamo mijenjaju nagrade za EL.

Link to comment
Share on other sites

Meni se čini da nema nigdje preko resource archivera da se mijenjaju nagrade u natjecanjima.

 

Nego, može li mi netko uploadati originalni comps.fmf fajl iz "data" foldera. Radio sam nešto sa HNL-om i zaboravio uradit backup :D

 

EDIT: U comps.fmf ima mapa EUR, pa u njoj fajl 'eur_champions_cup_2009.xml' u kojemu ima par polja za izmjenu novčanih nagrada u LP. Za EL ima fajl "eur_uefa_cup.xml" pa se tamo mijenjaju nagrade za EL.

Znam da ima kad se ekstraktuje sa RA, jer sam radio to na 10ci. Samo sam zaboravio gdje se nalazi  facepalm

Stize ti comps.fmf na PP.

Link to comment
Share on other sites

imao bih jedan zahtev ako je moguce doraditi sfrj ligu ..... uglavno su sitne predlozi pa moze da se prepravi malo, 1 sto se tice broja klubova predlog da bude 20 umesto 18, a da liga izgleda kao 20 najbolje plasiranih klubova na uefinoj listi naravno sa prostora sfrj , a da podrzava uslov da bude najmanje 1 klub iz svake zemlje , ostale lige sfrj u ovom slucaju 2 i 3 nek se popuni sa klubovima koji ostaju na isti nacin kao prva po rejtingu otprilike to je kao vec na sfrj sa manjim promenama. takmicenje lige da bude na fazon kao premijer lige cak moze identican da bude ( mislim na raspored utakmica kalendarski).. da postoje dva kupa jedan nacionalni jugoslovenski a drugi balkan (na primer naziv) kao u premijer ligi karling kup. broj stranaca 7 i plus tri kao rezerve ...  ne znam dal moze da se uradi i broj koji ide u evropu ... ako moze  predlog je 1 direktno u ligu a drugi i treci u kvalifikacije, treci da ide ispocetka, 4 , 5 i pobednik nacionalnog kupa , ako mislite drugacije ovaj raspored voleo bih da cujem, i poslednje zanimame koji ce rejting liga imati i kakve su sanse da napreduje ?  ...... ako treba neko pitanje ili diskusija tu sam ....hvala  :thumbup:                         

Link to comment
Share on other sites

Pozz ekipa i pozz LingLing... Ao ovako molio bih DB za SFRJ Lige v1.0 od PRODA ali bez ogranicenja za strance, ako moze... Hvala unapred i pozz... :respekt: :respekt:

E vidis, ne bi htio da mjenjam njegovu db, jedino ako mi da dopustenje.

Link to comment
Share on other sites

ling ling mozes mijenjati sto god hoces

 

zhule sutra kacim v2.0 pa ako ti nije tolika zurba sutra cu objavit verziju 2.0 a tebi mogu na pp poslati bez ogranicenja stranaca.

a ako je zurba neka ti netko danas odradi na staroj v1.0.imate dopustenje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |