Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zahtjevi za DB


Ling^2
 Share

Recommended Posts

ako moze neko da mi napravi takmicenje u vidu dosta liga sa najjacim evropskim klubovima naravno da ima i dosta kupova...

 

takodje najbolji plasirani da idu u ligu sampiona ligu evrope i to....

 

ali da se ubace i novi kupovi nesto poput lige sampiona i lige evrope

 

zeleo bih da to bude najmasovnije takmicenje na svetu...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Moze neko da promijeni ime kluba Anji u Anzhi!  :cekam

Napravim ti to, samo sacekaj do sutra jer sam bukiran.

ako moze neko da mi napravi takmicenje u vidu dosta liga sa najjacim evropskim klubovima naravno da ima i dosta kupova...

 

takodje najbolji plasirani da idu u ligu sampiona ligu evrope i to....

 

ali da se ubace i novi kupovi nesto poput lige sampiona i lige evrope

 

zeleo bih da to bude najmasovnije takmicenje na svetu...

 

 

Imas PP. I malo mi bolje objasni kako zelis da to izgleda. Da li zelis da ti klubovi budu u jednog ligi, ili da napravim novi kup za te klubove ?

Link to comment
Share on other sites

Sad sam na nekom rodjendanu kad se wratim sve cu ti detaljno napisati xvalla ako hoces to da mi uradis :D

Sve je to lijepo, ali kao sto je Adi rekao, na ovom forumu pisi normalno. Znaci bez idiotskih americkih fazona tima w, mwa, sh i ostalog.

Los trip jebote  quee

Link to comment
Share on other sites

ako mi moze ko za FK Zeljeznicar da napravi veci transfer budzet da mogu dovesti bolje trenere i da mogu dovesti igrace jer strasno je mali budzet plata za igrace i trenere, i da mi koji milion bace na racun bio bi jako zahvalan...  hvala unaprijed

da ne zaboravim odavde sam skinuo bh ligu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jel može netko objasnit kako mogu mijenjat nagradne fondove za npr. rusku ligu da recimo sam odredim kolko novaca dobiva pobjednik koliko drugoplasirani itd.Isto tako jel moguće primjerice u Euroligi promjenit da se za ulazak u to natjecanje recimo dobije 2 milje, a ne 1 kako je trenutno?

Link to comment
Share on other sites

Jel može netko objasnit kako mogu mijenjat nagradne fondove za npr. rusku ligu da recimo sam odredim kolko novaca dobiva pobjednik koliko drugoplasirani itd.Isto tako jel moguće primjerice u Euroligi promjenit da se za ulazak u to natjecanje recimo dobije 2 milje, a ne 1 kako je trenutno?

Moras da napravis novu ligu ( add new nation rules) pa da tamo stavis koliko ko kesa dobija za plasman.

A sto se tice Evrolige, idi na competition i ukucaj naziv i idi na edit i tamo probaj da nadjes i promjenis.

Link to comment
Share on other sites

Moras da napravis novu ligu ( add new nation rules) pa da tamo stavis koliko ko kesa dobija za plasman.

A sto se tice Evrolige, idi na competition i ukucaj naziv i idi na edit i tamo probaj da nadjes i promjenis.

 

Kad idem radit novu ligu to moram napravit sve kako je bilo u staroj osim da promjenim to kolko ko novca dobije?Jel onda moram postojeću ligu nakon toga izbrisat?Što se tiče eurolige nažalost pod opcijom edit nema mogućnosti da se mijenja prize money :S

Link to comment
Share on other sites

Ne mora sve biti isto, naravno ako zelis samo to da promjenis, onda sve stavis na isto.

Nista ne brises, nakon toga sacuvas DB i u igri je samo loadujes ( znas li kako ?)

Jbg, nadao sam se da ima tamo. Potreban ti je advanced editor i recurse archiver da bi mogao promjeniti kes za EL.

Link to comment
Share on other sites

Ne mora sve biti isto, naravno ako zelis samo to da promjenis, onda sve stavis na isto.

Nista ne brises, nakon toga sacuvas DB i u igri je samo loadujes ( znas li kako ?)

Jbg, nadao sam se da ima tamo. Potreban ti je advanced editor i recurse archiver da bi mogao promjeniti kes za EL.

jel bi ti ovo za EL mogao promjenit pa da mi samo db pošalješ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |