Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Ideje za FM 2011


Compact
 Share

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Mislim da bi trebalo da se popravi komunikacija izmedju igraca i trenera, a ne samo da komunikacija bude to sto mi njih hvalimo kad odigraju dobru utakmicu.

Drugo, trebalo bi da se uvede neki pritisak na igrace od strane medija i domace javnosti, a ne samo igraci da cekaju sta ce trener da kaze na pres konferecijama.

Trece, ne svidja mi se kad neki igrac kaze da je harmonija u ekipi narusena i ja tu bukvalno nemogu nista da uradim sem ako nekrenem da prodajem ne zadovoljne igrace.

Cetvrto, igrace (nije bitno dal igraju u vecim ili manjim klubovima) je sve teže zadržati. Pravi primer (kod mene u igri) je Maicon koji je iz Intera otisao u Fiorentinu, iako ga je Man City neprekidno hvalio posle bukvalno svake bolje utakmice. Totalno ne logicno.

 

Eto, to su neke stvari koje bih ja promenio u sledecem manageru.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Jedna stvar me najvise nervira. Vako: prolazi mi igrac po desnoj starni i opali po lopti tako da ona lobuje golmana i ulazi u gol. U tom momentu neki igrac na kontra strani NI BLIZU GOLA ili GOLMANA bude "U OFSAJDU" i meni poniste gol... Znaci igrac ni najmanje ne ucestvuje u akciji a gol ponisten... HVALA
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja bih da stave da se usred sezone nemože na holliday,

jer neko može cijelu sezonu bit na hollidayu i onda ovdje pisat kak je osvojil LP :bljaks

Link to comment
Share on other sites

Jos jedna stvar od mene... Najveci problem na 09 i 10 mi je ZAHTEVNOST igrice... Na masini igram i FIFA2010 i PES 2010 a FM ne mogu... A realno grafika (pogotovo sa PES 2010) ne moze da se poredi. Znaci moja zelja je ako vec moram kupiti novu masinu nek bar grafika bude MALO bolja...Naravno mislim na 3D match...
Link to comment
Share on other sites

Jos jedna stvar od mene... Najveci problem na 09 i 10 mi je ZAHTEVNOST igrice... Na masini igram i FIFA2010 i PES 2010 a FM ne mogu... A realno grafika (pogotovo sa PES 2010) ne moze da se poredi. Znaci moja zelja je ako vec moram kupiti novu masinu nek bar grafika bude MALO bolja...Naravno mislim na 3D match...

Na performanse dosta utiču i grafički dodaci koje si ubacio, kao i kolika ti je baza igrača.

Link to comment
Share on other sites

Mozda je ideja glupa, ali ja bi nesto predlozio, nesto slicno kao u FIFA manageru. Mislim da je u tom manageru samo to dobro - Raspolaganje vlastitim novcem.

 

 

Tamo se npr moze ulagati novac u akcije, ako se tako kaze... Mozes pokloniti klubu koji vodis svoj novac, a mozes i kupiti neki manji klub, ako imas dosta kesa. Ovdje je menadzerova plata potpuno nebitna i ni za sta ne sluzi. I jos jedna stvar mi se svidja iz FIFA managera, a to je licni profil, koji pravis pri startovanju igre. Npr. mozes staviti da imas sina, koji ce mozda nekada postati fudbaler, a mozda postane cak i maneken :D

Link to comment
Share on other sites

Skipere brate, i sam znas (nadam se, admin si) da je menadzer u sustini sve sam tekst. "Najteze" na celom menadzeru je sto mi svi poskidamo sve slicice igraca, grbova itd... A sve je to 2D. I sad mi reci da za onaj JADNI 3D mec (ja ipak igram sa 3D) treba tamo neka grafika GF8500 i 2GB ddrII rama iliti ukratko masina od 30K din? Ma hajde molim te... Fifa 2009 ili PES isti tera grafika GF4mx440 i 512MB ddrI ram memorije(kosta sve u vr glave 8K din)... Ne znam kolko si mlad i dal se secas GF2 i GF4 kartica... :D :D :D  Salu na stranu, za ovu jadnu 3D grafiku REALNO nije potrebna ni GF2 kartica, ali... Ja sam licno ocekivao i na FM2010 da ce igraci imati detalje kada ih zumiraju, da ce imati lika (bar 50 najboljih igraca sveta), da ce biti malo bolje od tamo neke FIFA 1996 sa sega mega drajv2 konzole... Nadao sam se...
Link to comment
Share on other sites

Ma OK ZeKa nije meni problem praviti facepacks ili grbove itd... To sam spomenuo samo kao konfiguraciono najzahtevniji i najtezi deo same igre... Da pokazem koliko je grafika slaba a igra zahtevna u PM.
Link to comment
Share on other sites

Našao na jednom stranom forumu,a video sam i na još par stranih foruma kao i na fejsbuku.

 

I think it's time to start talking about Football Manager 2011 and its  future changes. It would be nice to have following features.

 

-  Fix animation bugs in 3D pitch mode. There are still some unrealistic  player movements.

 

- Increase 3D match view performance for  low-level video cards. Cool to have an option to disable rendering of  substitution benches!

 

- Get licence for national team of Germany  (I don’t like to use fake files to solve such kind of problems Happy).

 

-  Think over and remake ‘Press conferences’ feature. They are too boring  now, I always send Assistant Manager.

 

- I would like to see total  player statistics of all seasons (not only one current season): won  headers, goals/shots, accurate passes and so on Day dreaming

 

-  The same history would be good for training progress of my players. I  would like to see it for all period when player is in my team (not just  12 months).

 

- More interaction with fans.

 

- It would be  great to participate more in youth development and invest in youth  academy somehow

Link to comment
Share on other sites

Da se kao atribut uvede iskustvo igraca. Ne moze neki regen sa 16 godina da bude bolji od Zanettija pa ne znam kakav da je talenat.

 

I dalje stojim iza ovoga.

 

I think it's time to start talking about Football Manager 2011 and its  future changes. It would be nice to have following features.

 

-  Fix animation bugs in 3D pitch mode. There are still some unrealistic  player movements.

 

- Increase 3D match view performance for  low-level video cards. Cool to have an option to disable rendering of  substitution benches!

 

- Get licence for national team of Germany  (I don’t like to use fake files to solve such kind of problems Happy).

 

Think over and remake ‘Press conferences’ feature. They are too boring  now, I always send Assistant Manager.

 

- I would like to see total  player statistics of all seasons (not only one current season): won  headers, goals/shots, accurate passes and so on Day dreaming

 

The same history would be good for training progress of my players. I  would like to see it for all period when player is in my team (not just  12 months).

 

- More interaction with fans.

 

- It would be  great to participate more in youth development and invest in youth  academy somehow

 

Sa boldovanim se slazem potpuno, 3d me ne zanima, a bilo bi dobro da se napravi da mozes da budes npr. assistent manager, pa da napredujes...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

volia bi par stvari:

1.bolji 3D

2.da vecina igraca ima sliku

3.da cila Premiere ship liga ima prave grbove klubova

TO BI BILO TO MADA I DA NISTA OD NAVEDENOG NEBUDE BILO NECE ME NITI MALO RAZOCARAT  :)

Link to comment
Share on other sites

volia bi par stvari:

1.bolji 3D

2.da vecina igraca ima sliku

3.da cila Premiere ship liga ima prave grbove klubova

TO BI BILO TO MADA I DA NISTA OD NAVEDENOG NEBUDE BILO NECE ME NITI MALO RAZOCARAT  :)

Pa ovo pod 1 bi svi voljeli

A 2 i 3 to se nikada nece desiti jer onda graficari nece imati sta da rade :D Izlazi ce slike i grbovi igraca na svim forumima se to moze naci  :bo:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |