Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Ideje za FM 2011


Compact
 Share

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Ideja za koju apeliram ima već 2,3 god na raznim sajtovima al me niko ne doživljava :pras: :

 

Ako golman obrani penal da mu se stavi da je on obranija, a ne da je igrać promašija. Ili da mu to makar poboljša ocjenu. A ne da bude koda je bija samo treča stativa na golu.

Bilo u igri ili iza produžetaka. Znalo mi se dogodit da mi golman obrani3,4 penala, a dobije ocjenu 5.5 jer je primija 2 gola :pras: Mislin da ste skužili šta mislin.

 

Isto tako i nakon poraza na penale ispada da si igra nerješeno u team talku, a ne da si ispa retardirano jer je par igraća promašilo i to im ne dira ocjenu.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Da se oglasim i ja u ovoj temi.

 

Po meni dobro bi bilo da se, pricacu samo za nasu ligu:

-uradi pravo stanje finansija u klubovima, jer je ono nerealno uradjeno na FM10, tj. tu glavnu ulogu igraju resercher-i nase zemlje. na srbfudbal-u sam procitao da igraci u srbiji igraju i za po 150 evra mesecno (2 rang takmicenja)

-da se popravi reputacija klubova, jer ne moze jedna BSK Borca ima vecu reputaciju od Radnickog iz Nisa, ili jedan Metalac da ima bolju reputaciju od Takova, bez obzira na rang takmicenja koji igraju

-da se konacno ispravi greska koja se ponavlja iz svakog FM-a. U Srbiji ne postoje rezervene lige, niti rezervni timovi

 

Ovo je mozda promasena tema, jer je ovo sve do reserch-a.

 

Ovo su ideje za FM11 koje su do SI-a, po meni neki potezi koji su nejasni:

-EPL nema prave grbove, a sve ostale engleske lige imaju, Italijanska liga pola imaju, a pola nemaju grbove

-da ne bude toliko bug-ova kao na ovom FM-u

Link to comment
Share on other sites

Ovo su ideje za FM11 koje su do SI-a, po meni neki potezi koji su nejasni:

-EPL nema prave grbove, a sve ostale engleske lige imaju, Italijanska liga pola imaju, a pola nemaju grbove

-da ne bude toliko bug-ova kao na ovom FM-u

 

Odgovorio ti je skipper na to pitanje. :)

 

Jebeš FM bez 10000000 bugova. :-)

Link to comment
Share on other sites

Odgovorio ti je skipper na to pitanje. :)

 

Jebeš FM bez 10000000 bugova. :-)

Razumeo sam ja, nisam ja reko da imaju svi logosi, ali recimo glupo je raditi 10 iz italije, 10 logosa zauzimaju max. pola megabajta i za EPL, znaci da urade za Ligu Petice logose to ce da zauzme jos max. 5 mb.

 

@Paul evo nasta sam ja mislio kad sam reko da se ubace logosi.

Link to comment
Share on other sites

Lepo si to sročio za logose Zeko ali da li si razmišljao da možda treba dozvola EPL za tako nešto? A sve dozvole se plaćaju. E sad ti dobiješ logose a cena igre skoči 20 posto da bi SI isplatio investiciju. Ima dosta liga koje jednostavno ne žele da daju dozvole i licence za takve stvari (Japan, Nemačka, EPL...)
Link to comment
Share on other sites

Hvala na informaciji, to bas i nisam znao da i za to treba dozvola, placanje tih dozvola se nikako ne bi isplatilo SI-u.

 

Inace setio sam se jos jedne stvari:

-da kad startujem igru, pa namestam informacije o menadzeru. da se uvede stavka favourite pesrsonal.

 

Dobar ti je taj predlog.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |