Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Senior trening + Youth trening - NADOGRAĐENO by Julac1234


Madridista
 Share

Recommended Posts

TRENING

http://2.bp.blogspot.com/_LmKg3RLOw8w/TSII1s7oZhI/AAAAAAAAADU/pda6HGRCBT4/s1600/agilnost.jpg

 

Evo napravio sam trening za sve pozicije u momčadi i nadam se da će i vama dobro ići kao i u mojoj ekipi.Napisat ću vam značenja imena svakog treninga,da se bolje izrazim,napisat ću objašnjenje svakog treninga,koju poziciju obuhvaća.

 

Senior trening

 

GK-Golmani

DC-Srednji braniči

WBR/L-Bekovi,lijevi i desni braniči

DMC-Zadnji vezni

MC-Srednji vezni

AMC-Polušpic

AMR/L-Krila,desni i lijevi vezni

ST-Napadači

Kondicija-Ovo je trening za igrače koji su se oporavili od ozljede,ili općenito igrači kojima je potrebna kondicija

 

Trening raspakirati u

C:\Documents and Settings\(Vaše ime)\My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2012\schedules

 

Sljedeći korak je ući u FM,ići u izborniku za momčad na treninge,zatim shedules i na kraju Manager shedules->Import

 

Evo jedan SS pa ću dodati poslije još kada bude bilo istih-->

[hs width=300 height=300]http://img268.imageshack.us/img268/474/eboandohoverviewattribu.png[/hs]

 

:download:

 

Trening za mlade igrače

 

GK-Golmani

DEF-Igrači orijentirani na obranu tipa DC,DM i Stopperi

WING-Igrači s krila i bekovi

ATTACK-Igrači orijentirani na napad tipa ST i AMC

 

Trening raspakirati u

C:\Documents and Settings\(Vaše ime)\My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2012\schedules

 

Sljedeći korak je ući u FM,ići u izborniku za momčad na treninge,zatim shedules i na kraju Manager shedules->Import

 

:download:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vrlo zanimljivi treninzi... Ali ja pravim reazliku izmedju visokih napadaca i brzih napadaca, kao na primer Ljorente i Muniain, ja ih ne mogu staviti u istu trening kategoriju. Recimo Muniainu stavim bas dosta da radi aerobik i ball controll, dok sa druge strane Ljorenteu strenght i shooting... Sta vi mislite da li je to pametno raditi, ili...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |