Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Treba mi liga


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Hrvatske 3 i 4 liga ce praviti cro-manager, pa kad naprave ja cu odma tu staviti

 

Ne zaboravi samo da tražiš dozvolu. :) Zato što je to delo jedne zajednice a ne pojedinca mogao bi da imaš probleme tako da kada postavljaš rad jednog sajta na drugi pitaj. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Morate biti strpljivi jer smo na knap sa osobljem, imamo dosta poslaa, vjerujte nam. U narednih 5 dana bi trebalo da budu gotove lige. Ako imate neki posebni zahtjev sta zelite da vidite u ligi ( bolja reputacija, vise para klubovima...) izmjenite svoj post ( znaci ne praviti novi post, nego izmjenite stari) da vam i to odradimo.

Hvala na razumjevanju.

Link to comment
Share on other sites

Ne zaboravi samo da tražiš dozvolu. :) Zato što je to delo jedne zajednice a ne pojedinca mogao bi da imaš probleme tako da kada postavljaš rad jednog sajta na drugi pitaj. :)

 

Hvala na upozorenju!

Link to comment
Share on other sites

jer moze neko da mi napravi kup knockout sistem za mene i mog druga da igramo samo taj kup

 

da se krene od 64 timova

 

timovi nek budu najjaci po reputaciji poredjani(znaci najjaci klub u evropi pa 63 mesta na dole po reputaciji a vi znate koji su to klubovi)

 

:D :D :D :D hvala unapred

 

Link to comment
Share on other sites

jer moze neko da mi napravi kup knockout sistem za mene i mog druga da igramo samo taj kup

 

da se krene od 64 timova

 

timovi nek budu najjaci po reputaciji poredjani(znaci najjaci klub u evropi pa 63 mesta na dole po reputaciji a vi znate koji su to klubovi)

 

:D :D :D :D hvala unapred

Cek, mislis k'o na PESu da napravis kup sa klubovima pa vi izaberete i igrate ? E to ne moze. Mozete da uzmete dva kluba i igrate ligu zajedno. Ne morate cak ni da uzmete klubove iz iste lige  :bo:

Link to comment
Share on other sites

ne nisi me razumeo mislio sam da napravis taj kup

 

i mi normalno uzmemo koji hocemo klub koji je u tom kupu i igramo kao ligu obicnu :D

Onda sam te vrlo dobro razumio. U PESu uzmes napravis kup i igras samo kup. Tako hoces da izgleda, zar ne ?

Ovdje ne mozes igrati samo kup, mogu da napravim poseban kup za tu ligu, pa vas dvojica morate igrati i ligu i kup.

Link to comment
Share on other sites

Onda sam te vrlo dobro razumio. U PESu uzmes napravis kup i igras samo kup. Tako hoces da izgleda, zar ne ?

Ovdje ne mozes igrati samo kup, mogu da napravim poseban kup za tu ligu, pa vas dvojica morate igrati i ligu i kup.

 

axa,ok.da na to sam mislio/

 

ae ako mozes da mi to napravis malu ligu da se ne mucis

 

znaci u sustini da kup bude veci od lige.(npr.da nas ima 18,a kup da pocinje od 64 najjacih timova po reputaciji).

 

jer si me razumeo?

Link to comment
Share on other sites

axa,ok.da na to sam mislio/

 

ae ako mozes da mi to napravis malu ligu da se ne mucis

 

znaci u sustini da kup bude veci od lige.(npr.da nas ima 18,a kup da pocinje od 64 najjacih timova po reputaciji).

 

jer si me razumeo?

Pa ne moze biti 64 tima ako imas 18 klubova u ligi. Mogu ti na onu DB(sto sam ti napravio, najjaci klubovi) napraviti novi kup, pa da svi oni klubovi iz prve, druge i trece lige budu u tom kupu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |