Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Igrači koji dolaze u Balkanske klubove


Marco Reus
 Share

Recommended Posts

juraj halenar u partizanu kida finishing mu 16 i long shots 16 ima dobar first touch 14 i tehniku 14 i solidan jumping 13 a cena 600k

 

Mozda cak i za manje pare. Odlican igrac za nase klubove. Doveo sam ga za 300k prva sezona 29 golova (kup 4,liga evrope 2,liga 23). Druga sezona malo slabiji u domacoj ligi ali zato u ligi sampiona skoro pa da je bio najbolji strelac, dao je cak 10 golova! :)

 

http://img840.imageshack.us/img840/4894/48610577.png

Link to comment
Share on other sites

Mozda cak i za manje pare. Odlican igrac za nase klubove. Doveo sam ga za 300k prva sezona 29 golova (kup 4,liga evrope 2,liga 23). Druga sezona malo slabiji u domacoj ligi ali zato u ligi sampiona skoro pa da je bio najbolji strelac, dao je cak 10 golova! :)

 

http://img840.imageshack.us/img840/4894/48610577.png

ma on kida za nasu ligu samo mu treba naci pravu rolu a ima i extra finishing

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

pozdrav,

 

u 1. sezoni san s hajdukon osvojia duplu krunu doma i kup uefa. u 2. sezoni san obranija duplu krunu i doša do 1/2f l.p..

u 1. sezoni- 74 boda, gol razlika 64:20. u 2. sezoni- 83 boda, gol razlika 79:10

taktiku san radija za klub koji strašno volin- barcu, al kako nikako to nikako mene nije moglo zadovoljit ko barca u stvarnom životu, okrenija san se "familji"- hajduku. i kreira taktiku za hajduk, jako ofenzivnu. već san na topic pomoć oko snalaženja na forumu pita kako stavit ss-ove, pa bi van stavija taktiku.

a ispod ću igrače koje san u ove 2 sezone dovea u hajduk, a vidin da ih ni ovdi ni na cro manageru niko, ili barem malo ko, spominje.

 

kičma ekipe su mi 3 igrača:

 

victor caceres, dMC(s tim da san ja od njega napravija DC, i koristim ga ka DC), paragvaj, libertad, doša za 2,3 milje eura, pakleni pregovori, ima je dotsa velik ugovor, al isplatilo se.

daniel carvalho, aMC, brazil, atletico mineiro, smiješnih 625 000 eura, također jebeni pregovori.

daniel villalva, SC, argentina, 6 milja eura, pregovori nisu problem- a ovi momak je hajdukov messi.

 

 

onda san ekipu gradija oko ove trojke, pa ću navest još igrača koje san dovea, ali i neke koje nisan a smatran ih jaaako dobrima:

 

dirceu, D, dMC, brazil, coritiba, 800 000, idealan ka ball playing defender, uloga koju smatram jako važnom u igri

tardelly, SC, free, jako zahvalan napadač od kojega san ja napravija krilo- veliki radnik vrlo dobre tehnike i brzine i imaginacije

siyanda xulu, DC, južna afrika, 2,3 milje, o njemu već sve znate, kupovina pod must

douglas, DR, brazil, goias, 1 milja, fenomenalan bek koji se dosta razvije

vander, aMRCL, brazil, bahia, free

diego oliveira, aMC, brazil, noroeste, 300 000

marco verratti, dM,M,aMC, italija, pescara, 3 milje

saimon, DRC, brazil, gremio, 5 milja

zoran lesjak, dM,MC, hrvatska, maribor, 300 000

mandla masango, M,aMRC, južna afrika, kaizer chiefs, 500 000

carlos fierro, SC, meksiko, chivas, 3 300 000

claudio yacob, dM,MC, argentina, racing club, free

 

ovo su obavezne kupovine. svaku, SVAKU kupnju radite na rate maksimalno, na 48 miseci.

 

 

a ovo su još neki jako kvalitetni igrači koji se jako isplate, posebno u ovisnosti o vašem stilu igre:

 

joseph enakarhire, josmar zambrano, alen pamić, youssouf doumbia, nuno morais, stephen appiah, leandro gioda, djakaridja kone, zouheir dhaouadi, elrio van heerden, luigi brunis, dennis praet, jorge espericueta, marin leovac, stipe pletikosa, jonathan ghansah, goran blažević, marko milinković, luka begonja, marko lesković, abdelfettah boukhriss, emmanuel ansong, alen pamić, dario krešić, ramahlwe mphahlele, antonini čulina, stjepan kukuruzović, mensur mujdža, rafael sobis, yoshimar yotun, cidinho, etien velikonja, tibor cica, joaozinho, wallyson, boris pandza, kelechi osunwa.

 

za 2 igrača mi je jako žao šta h nisan moga dovest nikako, izvrsni igrači- bressan, ibrahim gnanou.

 

 

ali DANIEL VILLALVA- svakako!

Edited by irilov
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |