Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Igrači koji dolaze u Balkanske klubove


Marco Reus
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Dajte neke igrače a da nisu domaći. Pod domaće mislim na bivšu Jugoslaviju. Jbt. ne mogu da nađem normalnog dobrog igrača van Srbije da želi da mi pređe u Partizan i nemam ništa protiv domaćih igrača šta više planiram da mi se igra zasniva većinom na igračima iz Srbije ali ne mogu ništa posebno uraditi u evropi sa tim igračima.

Link to comment
Share on other sites

Kod mene prešao u NAC Bredu a i ja sam već u martu mesecu. Uglavnom što se tiče štopera za sledeću sezonu verovatno ostaju samo Daliku i Rnić (ne znam za vas, kod mene otkida kako igra na štoperu). Ivanova sam prodao zbog svađe ali sam dobio velike pare dok Brkovićem i Markešom nisam zadovoljan. Možda za sledeću sezonu pored ovog šiptara i Rne ostavim samo Stankovića ali mi opet treba još jedan štoper. :)

 

Što se tiče desnog krila to mi treba jer tamo trenutno imam samo Markovića i Babovića ali kojeg koristim više na levoj strani. Tomića sam prodao. Jbg. stigla predobra ponuda. Mada za tu poziciju planiram da forsiram Markovića tako da mi tu treba backup igrač ali dovoljno dobar da može da odigra i u evropi.

 

E napadač mi je najpotrebniji. Eduardo u 12 ligaških utakmica dao svega jedan gol (i to na zadnjoj, usralo ga, dao slučajno),sa Dijarom sam produžio ugovor ali on igra promenljivo dok mi je Šćepović trenutno najbolji napadač ali za evropu mi treba mnogo bolji i ako on nije ni malo loš. Ukratko samo Šćepović i Dijara će mi sledeće sezone biti u timu i treba mi još jeda, proveren i dobar napadać. Eduardo i Jovančić će dobiti šut kartu dok je Mandić premlad.

 

Raspisa se ja ali to je u najkraćim crtama situacija na tim pozicijama. :)

Link to comment
Share on other sites

Kevin Vogt DM\DC  Bochum 1M

Siyanda Xulu  Dc  Sundows  150K    :respekt:  :respekt:

Roni Porokara AML  Beerschot  300k

Toto Tamuz  ST  Hapoel Tel Aviv 1Mil

 

sve doveo u Partizan prva sezona

 

Eduardo 12 nastupa 2 gola  :lud:

Babovic 13 nastupa 12 golova AMR Inside Forward

Jovancic 13 nastupa 8 golova  hehe

Link to comment
Share on other sites

Gregory Nelson

Lelo Mbele

Ivan Ergic

Dusan Djokic

Ivica Dragutinovic

Frederico Santander

Yoshimar Yotun

Carlos Bacca

Jacques Zoua

Kermit Erasmus

Bhongolwethu Jayiya

Chukwuma Akabueze

Celso Borges

Ousmane Sarr

Surprise

Youssouf Doumbia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |