Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me..


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Razumem te, i naravno da cu kupiti igricu ako ne bude torrenta, ali ne trazim od nikog nikakav link, vec samo odgovor. znaci hoce-nece. ili neka admin pobrise postove a meni u inbox posalje odg.  :)

Dobio si odgovor na PM.

Link to comment
Share on other sites

E ovako interesuje me par stvari o novom FM-u...

1)Koliko kosta original verzija?

2) Kako ogu d aje narucim? Meni ne odgovara opcija internet placanja, tako da sve ostalo moze...

3)Moze li isti odgovor u pp kao sto si poslao pinky-u?

Unapred hvala...

Link to comment
Share on other sites

E ovako interesuje me par stvari o novom FM-u...

1)Koliko kosta original verzija?

2) Kako ogu d aje narucim? Meni ne odgovara opcija internet placanja, tako da sve ostalo moze...

3)Moze li isti odgovor u pp kao sto si poslao pinky-u?

Unapred hvala...

Napisacu ti ovdje da mogu i drugi vidjeti ako ih bude zanimalo isto.

1) Orginalna verzija, DVD izdanje kosta oko 40evra. Steam verzija 50evra. Medjutim na linku koji ti je HYN dao mozes da kupis aktivacijski kljuc za 25 evra, sto je do sad najjeftinije.

2) Mozes preko neta, mozes direktno preko banke. Posto ti preko neta ne odgovara, onda preko banke. Odes u banku, kazes da zelis da uplatis

Bank Name:

HSBC

 

Sort code:

40-27-38

 

Account Number:

21252348

 

Iban Code:

GB33MIDL40273821252348

 

ISO 9362 (also known as SWIFT-BIC, BIC code, SWIFT ID or SWIFT code):

MIDLGB22

 

Account Holder Name:

CJS Sales & Services LTD

 

Location:

Essex, England, United Kingdom (Great Britain)

 

Odes na njihovu stranicu ( dao ti je HYN link) evo ti ga opet [hide]

http://www.cjs-cdkeys.com/products/Football-Manager-2012-Steam-Key-%252d-Activation-Code-for-Steam-Download.html

[/hide]

Napravis tamo acc, ides na "view cart", sa desne strane ti pise alertpay itd.. stavi mis na to i klikni, onda unesi podatke i imas ispod 'bill to this address', klikni i otvori ti novi prozor gdje kliknes na 'ship to this address, gdje opet ubacis neke podatke. Poslje toga cekiras 'free shiping' i nastavis. E sad.

Imas dole ispod 'How Would You Like to Pay?'. Tu biras Bank Transfer (wire transfer).

U polje ispod upisujes citav IP sa potvrde koju si dobio u banci, kad si uplatio na onu gore adresu ( ako ne znas naci ID, pitaj osobu koja ti je izdala potvrdu da ti pokaze gdje se nalazi).

To kucas u polje ispod 'Order Instructions/Comments (Optional)', cekiras  'Yes, I agree with the terms and conditions.'

Nakon toga 'Proceed to payment'. Tad bi mozda jos nesto trebao da ispunis i onda bi ti oni poslali neki fajl, gdje bi se nalazio tvoj kljuc za instalaciju/skidanje FM12 preko steama.

 

Link to comment
Share on other sites

FMRate izašao  ::love:: , moram ga isprobati negdje. Kako ne može preko Dema?  facepalm

Nije kompaktibilan sa Demom. Nazalost ja se u programiranje kontam k'o moja baba u opticke kablove, tako da ti ne mogu pomoci. Moraces cekati da nabavis FM12  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |