Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Pravila


Sale92
 Share

Recommended Posts

1. Da bi vaša priča/karijera bila uspešna i dobro propraćena morate imati inspiraciju.

 

2. Priča/Karijera koja ne bude nastavljena u roku od 30 dana biće zaključana i prebačena u arhivu (ukoliko želite da nastavite priču/karijeru obratite se preko pp-a uredniku ovog pdf-a ili nekom iz administracije foruma da bi otključali temu).

 

Pravila ce po potrebi biti dopunjena.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dopuna pravila:

 

Svaki komentar tipa pratim,ili sretno će se brisati i kažnjavati.

Budite malo slobodni napisati poduži post i tako pomoći onome tko piše karijeru u pronalasku inspiracije.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Opet vas molim,nemojte pisati postove tipa ,svaka čast(pa najbrajati rezultate),super karijera priča,sretno dalje.

Vjerujem da ni ja ni vi,ne želimo kazne jer ne čitamo pravila.

Budite ponavljam slobodni napisati koji duži komentar,ući u dikusiju oko karijere,i tako dati veći motiv ono tko piše karijeru.

 

Druga obavijest-nek svatko pogleda tko je pisao karijeru,što ima u arhivi,i onda nek mi je javi dali želi taj save prebaciti u Timski rad da ne propadne.

 

Hvala.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Svaki član ispod 100 postova koji želi pisati karijeru ili priču,mora dostaviti save na PP meni,ili članu "Sema",ukoliko netko preskoči ovo pravilo,automatski mu se karijera briše.

Ovo pravilo je jer neki članovi dođu,otvore karijeru,u najboljem slučaju napišu još jedan report i odu,ili otvore temu i nakon par dana ih više nema na forumu.

Zašto dostaviti save?..

 

Da vidimo koliko ste dugorali sa pričom,odnosno save-om,i tu ide jedan veliki savjet- nemojte krenuti postavljati priču ili karijeru na forum ako ste tek počeli igrati,nego tek ako ta ista karijera i dalje vam bude zanimljiva i mislite da možete ići na "duge" staze.

 

Hvala na razumijevanju.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |