Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Vaša Prva Postava?


Sale92
 Share

Recommended Posts

Jeste vi nekakav cudan narod samo trazite dlaku u jajetu....Nego jel ovde pise "vasa prva postava", i ja sam je postavio....Sto se tice taktike skinuo sam je jer i moja slicna taktika, a uzeo sam ovu jer je bila kompletnija od moje, sto se tice Doumbie ne igra AF vec igram s dva Poacher-a tj on i Neymar,sto se tice ostalih rola sve je pod konac mozda vama malo cudno izgleda al ovi igraci na ovim pozicijama i ovim rolama razbijaju, hvala lijepa i dovidjenja ;)

Link to comment
Share on other sites

Jeste vi nekakav cudan narod samo trazite dlaku u jajetu....Nego jel ovde pise "vasa prva postava", i ja sam je postavio....Sto se tice taktike skinuo sam je jer i moja slicna taktika, a uzeo sam ovu jer je bila kompletnija od moje, sto se tice Doumbie ne igra AF vec igram s dva Poacher-a tj on i Neymar,sto se tice ostalih rola sve je pod konac mozda vama malo cudno izgleda al ovi igraci na ovim pozicijama i ovim rolama razbijaju, hvala lijepa i dovidjenja ;)

Ma volimo da diskutujemo :D

Taktiku na stranu, lijepo izbalansiran tim.

Link to comment
Share on other sites

Ma volimo da diskutujemo :D

Taktiku na stranu, lijepo izbalansiran tim.

 

Ma nemam nista protiv al ne volim kad mi sreucnjaci govori koji igrac da mi igra koju rolu , brate svako probava na svoj nacin i to je to...ja sam pokusao ovako prvu sezonu mi nije islo dok se nije taktika uigrala, druga isto solidna osvojio sam evropsku ligu i treca mi ide odlicno borim se za prvaka...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ss Tića. :D

Pretpostavljam da zbog ravnoteže u sredini terena koristiš Boorea na MC, a Tića na DL.

Mora biti netko iskusniji i stariji da ove momke uravnoteži. Tića sam jednostavno morao dovestii i koristiti ga kao lijevog beka. Ling,mislio sam dovesti Crisetiga pa bi on išao na zadnjeg,Pek u sredinu,ali je Cris potpisao za Reginu.

Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasno kako mozete koristiti u ekipi trequartistu.To je igrac koji defanzivno ne postoji,a ni ofazanzivno nema nikakve discipline.Cak iako igra dobro i pravi razliku,radi to kao individualac,a ne kao dio kolektiva.Cekas da on napravi vrhunski potez bez da timskom igrom i uigranom akcijom dodes do gola.Gubi se draz igre...

Edited by Za Hajduk zivot bi dao
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |