Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako Vam Ide?


Sale92
 Share

Recommended Posts

Sto se tice demo verzije, ako nisam konektovan sa netom, treba mu duze da se pokrene. Ali iz SI su rekli da za demo verziju ne moras biti konektovan na net. Dok za FM skinut sa neta nisam siguran, rekao bih da moras imati net. Bas cu sad da se raspitam.

Link to comment
Share on other sites

Probao sam demo sa Milanom, i unatoč Ibri, Patu i ostalima, imamo velike probleme u napadu, pobeđujemo najviše 1-0. A u međuvremenu Real Madrid pobedio Benficu na Luzu sa 8-1 (Ronaldo 5).

 

Največi šok su povrede: u meču u Leverkusenu povredilo se čak 5 (!) igrača: Pato, Cassano, Van Bommel, Nesta i Zambrotta.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam ja da li se meni samo cini ili je mnogo laksi.Sad ti sve scouting obavi ako hoces + lakse se pobedjuju mecevi.  hmm

Svaki demo je laksi od zavrsne verzije. Bila je to stvar i prosle godine i predprosle godine. Finalna verzija bude malo teza, ali opet mi se cini da je nekako prelagana. Gledam sa Partizanom u 3. sezoni sam uzeo Ligu Uefa na FM11, i to sam u finalu tukao Porto 4-1. Ali eto, valjda ce FM12, finalna verzija, biti najteza do sada. Bio bi red.

Link to comment
Share on other sites

Jeste da se nerviram kad ne mogu lako da pobjeđujem, ali to je realno, kakve god igrače da dovedeš za nekih 5-6 sezona u Jelen Super ligu (npr.) nema šanse da osvojiš LŠ, a to su neki uspijevali.

Jan Oblak, Santon, Mazuch, Burdisso, Volkov, J. Dos Santos, Guarin, Sosa, Lazar Markovic, J. Viera, Bueno. Moj tim. Najskuplje sam platio Santona ( 11m) i to na poluzesoni. Do tad mi je 2 godine igrao Kelly. Uzas brate, bas ce jedan Dos Santos iz Barce doci u Partizan, ili Santon preci iz Intera u neki klub iz SA. Da bar ne mogu nista da osvojim, da na prvi euro trofej cekam jedno 7-8 godina koliko bi i trebalo, mozda bi i imao volju da igram. Sta ces kad pobjedim jedan Tottenham u gostima 3-1 ? Postane smor. Sto teze, duze ce trajati i bice zabavnije i veci uspjeh kad nesto osvojis  :srecan:

Link to comment
Share on other sites

Pa o tome i ja pričam, ja igrao sad na FM11 zadnji sejv sa Borcem iz BL odigrao 5 sezona i tek u 5. sezoni sam ušao u LE jer nisam htjeo da dovodim neke igrače za koje sam imao love i koji su bili bolji od bilo kog igrača u BiH ligi samo sam dovodio regene do 200k maksimalno sam davao, da mi bude što zanimljivije igrati i da traje što duže.  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Ne bi bilo tako lose igrati, samo opet ti dodje na isto. Nadjes nekog regena sa dobrim PA, dovedes ga za male pare i preko njega uletis u Evropu. Da bar hoce staviti da AI dovodi bolje igrace, da ne gledaju po rejtingu. Ali ne mozes tu nista. 2-3 sezone i opet sve iznova sa nekim drugim timom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |