Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Molim brza pomoc jednom pocetniku


Vlado26
 Share

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da mi se ne rasipao PC ja bi iseko glavu ako ne bi osvoijo CL u 2013/14  :D

 

Može ako sam ja sa Osjekom osvojio 2016, Paul isto te godine i još netko sa Partizanom, čini mi se sale92 2015-e ili tako neke godine.

da Sale je osvojio sa Partizanom u sezoni 2015/16,znam i za tvoje a i Paulove rezulteta sa Osjekom odnosno Zvezdom ali svi ste vi osvajali LŠ 2016.A DW je siguran da bi osvojio LŠ 2014.Što je po meni mnogo nerealno velika je razlika između 2014 i 2016 godine... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Pa da. Reputacija se za te dvije godine može dignut za 1000. Ja sam nakon osvajanja HNL-a svake sezone ispadao od Galtasaraya i takvih ekipa u zadnjem pretkolu LP i onda sam 2015 otišao u osminu/četvrtfinale LP i sjledeće sezone osovjio. Sve ovisi kakve regene dovedete.

Link to comment
Share on other sites

da Sale je osvojio sa Partizanom u sezoni 2015/16,znam i za tvoje a i Paulove rezulteta sa Osjekom odnosno Zvezdom ali svi ste vi osvajali LŠ 2016.A DW je siguran da bi osvojio LŠ 2014.Što je po meni mnogo nerealno velika je razlika između 2014 i 2016 godine... :thumbup:

 

Idi u makedonskom deo i vidi moja kariera pa videces rezultate sta sam uspeo da napraim  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Meni nije nikako jasno da neko moye sa balkanskim klubovima osvojiti ls u 20015 godini...jedino ako vaara, onda da...ali ovako en verujem...imate li ss da st eosvojili u 2015 ls

 

evo ja sam u 20015 i dve sesone ya redom budyet ya transfere igraca mi ej 180 000 evra...igraci mi odlaye a ya te pare ne mogu kupiti skoro nista....osvajam ligasku titulu a budyet mi tako mali ,zasto__

Link to comment
Share on other sites

Imas skrtog chairmana  :wink:

A i trazi od njega para, prodaj nekog i tako skupi... trazi skroz jefitne i prodaj ih po vecoj cijeni.... moras da pazis na plate, ne smiju da budu prevelike. I jos nesto... idi na Boardroom i vidjeces tamo skalu, transfer budget i wage budget. Prevuci sve na transfer budget, javi nam koliko imas, pa onda prevuci sve na wage budget ( ako ne znas zasto sam ti ovo rekao, napisi, objasnicemo ti prednosti kad imas citav transfer budget na wage budget  :wink: ).

Link to comment
Share on other sites

Zavisi koliko % od transfera ide tebi, a koliki ide upravi. Ja mislim da, ako si pazljiv sa wage budgetom, da bi trebao da bude oko 50%, sto znaci da od milionceka, tebi ide pola :) Imas u finansijama treba negdje da pise, ne znam tacno gdje, virni malo :)

Kad imas sve pare na wage budget vise dobijas kamate od banke ( jer se te pare cuvaju u banci) i samim tim dobijas vise para. Te pare ne gubis, mozes da ih pomjeris kad god hoces...

Link to comment
Share on other sites

Ok, hvalal na pojasnjenju

 

Evo sad imam jos jednu stva koja mi nije jasna, kraj 2015 i za sledecu sezonu odobrili mi transfer buudyet 1 700 000 , a osvojio i kup i ligu....JEste da sam ispao iz grupnog takmicenja u ligi sampiona ali nasa liga i kup a tako malo za transfere , yasto tako malo??

 

Medjutim, evo sad bas usao u finacije da nesto uradim kad tamo stoji 17 000 000 , nista mi nije jasno...odakle te pare sad, jel moguce da zveda u 2016 dobije toliki novac za transfere?

Link to comment
Share on other sites

Ne znam za Zvezdu, ali znam da Partizan dobje dosta para poslje nekog vremena ako si uspjesan u LS. Nije malo svake godine, ako samo udjes u LS, zaraditi 20 miliona ;) Vjerovatno hoce da napravis iskorak, da mozda prodjes grupe. Pogledaj koji su ti ciljevi za LS ove godine.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam za Zvezdu, ali znam da Partizan dobje dosta para poslje nekog vremena ako si uspjesan u LS. Nije malo svake godine, ako samo udjes u LS, zaraditi 20 miliona ;) Vjerovatno hoce da napravis iskorak, da mozda prodjes grupe. Pogledaj koji su ti ciljevi za LS ove godine.

 

Ja u vtoru sezonu sam osvoio  Liga Evropa i zaradio oko 40 miliona  :dada

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |