Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Molim brza pomoc jednom pocetniku


Vlado26
 Share

Recommended Posts

Evo ovako, poceo sam igrati sa CZ jer mi nije fora uzeti barsu i igrati se , ali ok to, to je nebitno sad . Ja imam par problema pa bi zamolio za brzu pomoc

 

1. Ne mogu poslati scouta u argentinu ,Brazil, i jos neke zemlje,,,jednostavno  ne posoje te zemlje, u cemu je problem???

 

2. Gde mogu videti da li sam izabrao small medium  large ili huge datebease??  Zelim to proveriti i procitao sam negde na formu da se moze ubaciti naknadno hugedatebase ,pa ako mi mozete dati link te teme

 

Za  saad su to miji roblemcici pa bi bi zahvalan na odgovoru,,, :)

 

I jos nesto, koliko igranja je vama potrebno sa recimo partizanom da osvojite LS???  Mislim da treba bar jedno 15-20 sezona??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo ovako, poceo sam igrati sa CZ jer mi nije fora uzeti barsu i igrati se , ali ok to, to je nebitno sad . Ja imam par problema pa bi zamolio za brzu pomoc

 

1. Ne mogu poslati scouta u argentinu ,Brazil, i jos neke zemlje,,,jednostavno  ne posoje te zemlje, u cemu je problem???

 

2. Gde mogu videti da li sam izabrao small medium  large ili huge datebease??  Zelim to proveriti i procitao sam negde na formu da se moze ubaciti naknadno hugedatebase ,pa ako mi mozete dati link te teme

 

Za  saad su to miji roblemcici pa bi bi zahvalan na odgovoru,,, :)

 

I jos nesto, koliko igranja je vama potrebno sa recimo partizanom da osvojite LS???  Mislim da treba bar jedno 15-20 sezona??

 

Imenjače pozdrav.

 

1. Tvoja skaut služba još nije toliko razvijena da možeš slati skaute u dalje kutke svijeta. Trebaš imati uspjehe u Europi, bolju reputaciju i više novca u kasi.

 

2. Na početku igre se određuje koju ćeš bazu uzeti. Što se tiče Huge baze, probaj naći u Dodcima za FM '11. Postoje dvije "vrste": Skipperov Retain Pack i obična Huge Database.

 

3. Oko 10 sezona je otprilike potrebno, ali sve varira. :thumbup:

 

Nadam se da sam pomogao.

Link to comment
Share on other sites

U pomogao si prijatelju mnogo, i brzo :thumbup:

Znaci nije do mene greska, nego do zvezde :)

 

JA polako ucim i igram fm i imam osecaj da mi treba bar 50ak sezona da osvojim ligu sampiona :)  non stop nesto menjma itrazujem , inace ovaj forum mi je punooo pomogoa, sad znam o fm bar nekih 20%  uz pomoc ovog sajta, ostaolo cu saznati i nauciti vremenom :)

Link to comment
Share on other sites

znači nisam mnogo promašio prilikom procene... :thumbup:

ja sam na ovo FM-u u trećoj sezoni sa Zvedom ušao 1/4 finale LŠ i tamo me izbacio Man. Utd.a imao sab baš dobru ekipu uz malo sreće sledeće sam mogao i koji ''stepenik'' više ali mi pukao sejv.kada tad nisam polomio komp nikad neću... :)

Link to comment
Share on other sites

Kazete 2015-2016  do tad moze se kupiti solidan tim, ali ipak u u toj 2015 dva igraca barselone vrede vise  oc cele zvezde. Znaci li to da imate srece, znanja ili nesto trece??/

 

 

Evo i 4. problem

 

Kupio sam 10 sciouta nasao ona 3 najpotrebnija atributa da su im oko 15 posaljem ih u zemlje o kojima imaju najvise nzanj a, a njihovi izvestaji su po par igraca hmm    :bad:  zassto sad to??

Link to comment
Share on other sites

Znaci kad se osvoji lg moze se reci da je game over, mislim nije vise zanimljivo ponavljati iste stvari.....kakva su vasa iskusta i jese li osvajlai LS SA vezdom???

 

Recimo osvojim LS ,pa onda cu ovo ligaske utakmice dobijati sa 10 -0 nece mi biti ravnij u jelen ligi

'

 

I jos nesto kad osvojim LS, da li ce u Zvezdu hteti da predje recimo Pato zi Milana, tj da li ce zvezda biti u rangu sa  juventussom, milanom, arsenalom its...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Znaci kad se osvoji lg moze se reci da je game over, mislim nije vise zanimljivo ponavljati iste stvari.....kakva su vasa iskusta i jese li osvajlai LS SA vezdom???

Ne bih baš rekao. Postoji mnogo načina da učiniš karijeru zanimljivom (npr. daš otkaz i kreneš iz početka sa nekim malim klubom)

Recimo osvojim LS ,pa onda cu ovo ligaske utakmice dobijati sa 10 -0 nece mi biti ravnij u jelen ligi

Pa nije baš takav slučaj. Ako ti osvojiš LŠ ne znači da su posle tebe svi zaboravili da igraju fudbal.

I jos nesto kad osvojim LS, da li ce u Zvezdu hteti da predje recimo Pato zi Milana, tj da li ce zvezda biti u rangu sa  juventussom, milanom, arsenalom its...

Za taj rang ti treba dosta uspeha i vremena. Neke igrače ćeš posle toga lakše dovesti ali neki jednostavno neće hteti da dođu.

Link to comment
Share on other sites

Ok bas ste super momci, pomazate puno. Evo prolem brjo 5 :)

 

zNACI KUIMM sUSA IZ LIVERPULA ZA PORILICNO VELIKU SUMU NOVCA 7 miliona...i on kaze d aje jako zainteresiran da predje kod mene u klub,medjutim trazi platu od 27 000 sedmocno, a ja kad odem an financije i pomerim skalu na weget ili kako se pise , i vratim se da mu ponudim platu kao key pleyer ,max sto mu mogu dati je 3000.....ogromna azlika...sta da radim???

 

Link to comment
Share on other sites

Klub nema dovoljno dobre finansije za 27.000e nedeljno, pa ti je max. koliko možeš da daš 3000e. E sad 3000 je opet premalo, i za prvu sezonu. Trebao bi barem oko 7-8.000e da možeš da im ponudiš. Kakvo ti je stanje sa finansijama, jesi li dovodio ili prodao nekog igrača?  hmm

Link to comment
Share on other sites

Evo  otpustio sam neke igrace, sad su mi opet dozvolili d aupravljam budzetom...

 

Nego zelim svak sezone dovesti u tim igraca koji ce biti najbolji od svih,, i tako svke sezone jednog po jedno...znaci jedan extra bolej nego 3 osrednja

 

E sad ,sledece sezone cu imati budzet od oko 12  i koga mi preporucujete da dovedem, znaci nje vazna pozicija

 

Imajte u vidu da igram sa cz i da mnogi  kvalitetni igraci ne zele u los klub

Link to comment
Share on other sites

Evo ss,ali mislim da je ovo sitno previse ,moyete li procitati??? Ako moyete dajte neki komentar  :D  kritike su dobrodosle posto sma pocetnik

 

http://img856.imageshack.us/img856/6833/fcredstarbelgraderedsta.th.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Bila je u drugom postu veca slika, od ovog vece en moze, ides na opciju zoom i onda se ok vidi

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |