Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Ovo nije još jedna priča.


dex6®​
 Share

Recommended Posts

  • Replies 32
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prodaj Tavaresa,Gabrijela,Mejaca,Jesenicika,Rajcevica,i dovedi Skubica,Stojanovica,Tolimira,Rapnika,Strunu, i ubaci Dodleka,i Radana u prvih 11.

Tako ces za par godina imat ekipu koja je isto godiste,i onda ces ih poslije prodati za velike pare.. vjerujej mi .  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Gotova je i prva sezona balkanskog pentagona, puno uspješnija nego što sam se ikada mogao nadati. Očekivao sam da ću preuzeti nekog drugoligaša kojem je ispadanje zagarantirano i onda se s njima igrati do kraja sezone. Eventualno bih u 2. sezoni došao do nekog prvoligaša, a tek u 3. sam planirao konkurirati za naslov.

Što se meni dogodilo?

Preuzeo sam Napredak koji je bio predzadnji. Zanimljivost je što su mediji predviđali 1. mjesto. Tu sam odigrao jednu utakmicu i nakon svega dao otkaz kako bi se pokazao kao ozbiljan kandidat za C. Sesvete. Tamo sam se planirao zadržat dulje vrijeme pošto su imali realne šanse za promociju. Dokaz mojim namjerama je i serija prijateljskih utakmica koja je klub trebala izvući iz minusa i dići ga u plus koliki je bio minus. Radi se o prihodu od ~1M€, a minus je bio oko 450k€. Na zimskoj stanci sam opet dao otkaz, ovoga puta kako bih otišao u Maribor koji se nakon gotovo 2/3(23/36) utakmica nalazio na 8. mjestu, svega jedno mjesto iznad pozicije koja vodi za playoff za ostanak u 1. ligi. Inače, Napredak je na kraju ispao iz lige, a Sesvete su izborile promociju i tako uspješno isproveli moj plan.

 

Što se meni događalo s Mariborom?

Kao što već znate, nakon prvog poraza uslijedila su 2 remia i dvije visoke pobjede koje su nagovještavale dobre rezultate u zadnjih 6 kola. "Večni derbi" između prvaka Olimpije i Maribora završio je spektakularno, a započeta serija nije prestala sve do kraja prvenstva. To je rezultiralo 2. mjestom u ligi. Nekako sam i u zadnja 3 kola izvukao pobjede, a najslađa je ona protiv Domžala. Zašto kažem nekako? Ako pogledate screen sa utakmicama možete vidjeti da sam u 7 dana odigrao čak 4 utakmice!

Zbog takvih banalnih situacija, a i zbog Europske Lige sljedeće sezone, bitno je pojačat kadar na svim pozicijama, a pritom ne prodavat najvažnije igrače. A neki od njih su:

Etien Velikonja - naš najbolji strijelac, imao malu krizu ali je proradio upravo kada je najviše trebalo.

Tomislav Pavličić - možda i glavna violina kluba, neobjašnjivo je kako nije igrao dok ja nisam preuzeo klub.

Mitja Resek - kada sam došao bio je na posudbi, sva sreća da sam ga mogao vratiti jer bez njega sigurno nebi bilo ovako idilično.

Mitja Viler - dosad je igrao na krilu i sa Resekom činio tandem Mitja - Mitja, a od sljedeće sezone mu predviđam da će biti najbolji lijevi bočni(DL) u ligi.  :D

 

Moram stvarno priznati da je gotova sezona iz snova, a ciljevi za sljedeću su jasni - osvajanje naslova prvaka i kupa, a onda spoznaja da je Slovenija premala za mene i odlazak u nekog drugog prvoligaša iz neke druge balkanske zemlje.


Prodaj Tavaresa,Gabrijela,Mejaca,Jesenicika,Rajcevica,i dovedi Skubica,Stojanovica,Tolimira,Rapnika,Strunu, i ubaci Dodleka,i Radana u prvih 11.

Tako ces za par godina imat ekipu koja je isto godiste,i onda ces ih poslije prodati za velike pare.. vjerujej mi .  :thumbup:

Meni je cilj odmah osvojiti naslov prvaka i maknut se iz kluba tako da ne razmišljam o ovome.  :)

 

Nema sumnje da sledeće sezone ideš po titulu inače rezultati su sasvim solidni otkad si preuzeo klub samo tako nastavi. :cast:

Razultati su premašili moja očekivanja. Ako ovako nastavim i sljedeće sezone, stvarno nevidim kako mogu izgubiti titulu.

 

Treće mjesto ćeš sigurno stići i ako zadržiš istu ekipu sljedeće sezone je naslov tvoj  :)

Hvala na (opravdanom) optimizmu.  :)

Link to comment
Share on other sites

Možda dogodi se čudo...  :aaa

 

http://img88.imageshack.us/img88/425/screenshot011bf.jpg

width=450 height=41http://img3.imageshack.us/img3/5306/screenshot012og.jpg[/img]

 

A sad Real, Milan, Marseille, Manchesteri, Chelsea ili Barcelona.  :aaa

Ukoliko izvučem OM bit će veselo, a ostalima mogu lizat dupe.

 

Update:

width=450 height=169http://img839.imageshack.us/img839/8550/screenshot013yp.jpg[/img]

 

http://www.youtube.com/watch?v=jIzEEhZkthY

 

No, this is not the time or the place for a broken hearted

Cause this is the end of the rainbow

Where no one can be too sad

No, I don't wanna leave but I must keep moving ahead

Cause my life belongs to the other side

Behind the great ocean's waves.

Bye, bye Hollywood Hills I'm gonna

miss you wherever I go I'm gonna

come back to walk these streets again

Bye, bye Hollywood Hills forever .

 

Thank you for the morning walks on the sweet sunset

And for the hot night moments

For the fantasy in my bed

I take a part of you with me now and you won't get it back

And a part of me will stay here, you can keep it forever, dear

Wooaoo...

 

Bye, bye Hollywood Hills I'm gonna

miss you wherever I go I'm gonna

come back to walk these streets again

Remember that we had fun together.

 

Bye, bye rodeo girls I'm gonna

Love you wherever I go I'm gonna

Come back so we can play together

Bye, bye Hollywood Hills forever.

 

Long distance love, does it work?

All the miles in between get in your head

No, I don't wanna go

I don't wanna go.

 

Bye, bye Hollywood Hills I'm gonna

miss you wherever I go I'm gonna

come back to walk these streets again

Bye, bye

Bye, bye rodeo girls I'm gonna

Love you wherever I go I'm gonna

Come back so we can play together

Bye, bye Hollywood Hills forever.

 

Hollywood Hills forever, yeah, Hollywood Hills forever.

Bye, bye Hollywood Hills I'm gonna

miss you wherever I go I'm gonna

come back to walk these streets again

Bye, bye

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |