Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Football Manager 2012 - Najava i diskusija


Ventus
 Share

Recommended Posts

[shadow=black,right]Football Manager 2012 - Najava![/shadow]

 

http://www.sega.com/fm2012/images/fm2012/posterUS.jpg

 

LONDON (11.08.2011.) - Sports Interactive Ltd & SEGA ® Europe Ltd je danas predstavio najnoviju verziju svoje uspešne fudbalske simulacije, Football Manager ™ 2012. Planira se da u prodaji bude pre Božića, Football Manager 2012 će ponovo omogućiti da trenirate vaše omiljene fudbalske klubove i da stavite menadžerske veštine na probu.

 

Nagrađivana Football Manager serija sada je prodana u više od 7 miliona primeraka širom sveta te je na vrhu u Velikoj Britaniji i mnogim evropskim PC gejming lestvicama u poslednjih sedam godina, sa više od 108 nedelja na poziciji br.1 u Velikoj Britaniji.

 

"Mi smo oduševljeni da konačno možemo početi govoriti o Football Manager 2012", izjavio je Miles Jacobson, Studio direktor Sports Interactive-a."To je još jedna godina evolucije, s nekim revolucijama, tako da smo prilično sigurni da nama posvećene zajednice, i nadamo se puno novih ljudi, doći igrati i uživati u igri kada ce biti objavljena kasnije ove godine."

 

Računajući preko 800 novih promena, ne uključujući promene u pravilima igre 50 + liga, Football Manager 2012 obećava da će biti najrealnija menadžerska fudbalska simulacija ikada, za sve navijače čiji je san donošenje velikih odluka i na i izvan terena.

 

Najveće izmene u Football Manager 2012:

-Transferi i ugovori - značajne promene u transfer i ugovornog sistema, uključujući i bonuse za lojalnost, bolje sprovođenje amaterskih i ugovora mladih igrača, poboljšan transfer centra i mogućnost zaključavanja delovima pregovora kada nisu spremni popustiti. To vam pomaže upravljati svojim proračunim budžetom i daje vam fleksibilnost u ono što nudite igračima ili agenatima koji traže previše i iskoristite to kao podsticaj.

 

-Poboljšanje skautinga - koristeći nekoliko izveštaja iz stvarnog života, novi skauting izveštaji u igri uključuju analizu tima, taktike i informacije o postignutih i primljenih golova uz mnoga druga poboljšanja, dajući vam sve korisne informacije koje su vam potrebne za pripremu pre početnog udarca i u toku cele sezone.

 

-3D Match Poboljšanja - nove animacije, novi navijački sistem, poboljšan vremenski sistem, više stadiona, plus dva potpuno nova modela kamera - "Iza gola" i "Direktor Cam", kao i sve ostale uglove kamera se reverzibilno - što znači da možete gledati i analizirati svaki aspekt tokom igre.

 

-Upravljanje Bilo gde, bilo kada - mogućnost dodavanja ili oduzimanja igrivih nacija sačuvanih u igri onoliko često koliko to želite. Upravljanje u tim zemljama na početku sledeće sezone, što znači da ne morate ostati u zemljama koji su izabrani od strane vas na početku vaše karijere.

 

-Ton – potpuno novi nivo je dodat timskim razgovorima, sa novim tonskim sistemom, koji vam omogućava da odredite na koji način hoćete da kažete određene stvari – da li ćete reći sve smireno ili ćete bacati stvari i govoriti besno. Postoji 5 mogućih tonova da izaberete sa specifičnim komentarom za svaki ton.

 

-Inteligentni interfejs – novi prilagodljiv sistem izgleda, što znači da što je veća rezolucija vašeg monitora, to vam je više informacija na dohvat ruke. Novi interfejs takođe sadrži nove filtere, prilagodljive kolone, novi taktički ekran kao i dosta novih skrinova.

 

-Potpuno novi Vodiči - potpuno odvojeni od glavne igre, način kako bi se novi igrači mogli snaći u igri veoma jednostavno, a takođe nudi savete iskusnim menadžerima o tome kako da izvučete najviše iz igre, kao i novi ingejm “how to” sistem.

 

I na kraju svih ovih inovacija, ima puno delova igre koji su pretrpeli ogromna poboljšanja, kao što su medijski sistem, konferencije za novinare, omladinski sistem, regeni, povezanost sa socijalnim mrežama, prijateljske utakmice, vođenje reprezentacija i mnogo drugih stvari koje će biti detaljnije biti napisane u seriji video blogova tokom sledećih meseci,pored novih informacija u vezi Football Manager 2012.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

-Upravljanje Bilo gde, bilo kada - mogućnost dodavanja ili oduzimanja igrivih nacija sačuvanih u igri onoliko često koliko to želite. Upravljanje u tim zemljama na početku sledeće sezone, što znači da ne morate ostati u zemljama koji su izabrani od strane vas na početku vaše karijere.

 

-Ton – potpuno novi nivo je dodat timskim razgovorima, sa novim tonskim sistemom, koji vam omogućava da odredite na koji način hoćete da kažete određene stvari – da li ćete reći sve smireno ili ćete bacati stvari i govoriti besno. Postoji 5 mogućih tonova da izaberete sa specifičnim komentarom za svaki ton.

 

Ovo 1. mi se najvise svidja, ideja je odlicna, najveca promena u ovom menadzeru definitivno. Ovo 2. je sminkica, ali bi moglo da bude interesantno. Sve u svemu nemam neka prevelika ocekivanja, ME je ostao prakticno isti, 3D je i dalje dosta los, tu moraju jos dosta da poradi. Nadam se da ce samo ispraviti sve bagove iz FM '11, pa da igramo makar igru bez bagova, sto vise novina, to vise i bagova, za FM '13 imam ogromna ocekivanja, nadam se da ce promeniti ceo ME, koji je sustina igrice.

Link to comment
Share on other sites

Kakav inteligent interaface cu imati,zivo me zanima  facepalm Imam monitor 19" 1360x768 rez.max facepalm Znaci sada mi treba kucni bioskop za tako nesto lol

Zanima me takodje,kako li su odradili Volkova,s obzirom da je po atributima u ovom fm-u ocajan. :/

 

Svidja mi se sto uveli te tonove kod razgovora sa igracima. Da cujem kako se derem na njih... :aaa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |