Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Večiti derbi - 2011/12 Borba za titulu!


ŽeljkoDelija
 Share

Da li ste pročitali tekst ili samo bezveze glasate?  

19 members have voted

  1. 1. Da li ste pročitali tekst ili samo bezveze glasate?

    • Pročitao
      13
    • Bezveze glasam
      6


Recommended Posts

  • Replies 47
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

facepalm

Ja sam mislio da ti pratiš Partizan, ali ja za ono koliko sam gledao Klea u Zvezdi u Partizanu nisam primjetio da je posebno brz, samo da je snalažljiv.  facepalm

Ko rece da pratim Partizan ? xD Nisam rekao da je Kleo brz, samo da je brzi od Eduarda. Ja sam brzi od eduarda.

Link to comment
Share on other sites

Edu neće biti nikad kao Kleo ali nikad. Pa on sam traži zamenu oko 70 min. a vi kažete da je brži od Klea. On nema još snage za 90 min. protiv genka je igrao prinudno jer je bio važan meč (mislim na revanš).

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je što ti znaš kakav je on igrač, a rekao si da ne pratiš Partizan  :dada I sada ispada da ja kao Delija branim igrače Partizana, ali pogledajte malo gdje Kleo igrao prije nego što je došao u Partizan,a pogledajte i gdje Eduardo igrao. Ja mislim da je on čak i počeo karijeru u Evropi, a fudbal u Evropi zahtjeva jaku fizičku spremnost za razliku od Brazilske druge lige.

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je što ti znaš kakav je on igrač, a rekao si da ne pratiš Partizan  :dada

Dovoljne su mi dvije pripremne i dvije protiv Genka da vidim kakav je igrac. Na njemu je da me demantuje ( zvuci li ti poznato ? )

Link to comment
Share on other sites

Mislim da idemo bezveze u raspravu kad i sam kažeš da je na njemu da te demantuje, a ja sam već rekao da dobar, tako da očekujem da će to potvrditi, nadam se bar ne protiv Zvezde  :dada  BOKICIC

Ovo neces vidjeti cesto, "grobar" pljuje po nekom igracu Partizana dok delija brani istog. Jebote, tacno smo evoluirali  WEEEER

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |