Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Shakhtar Donetsk


Dark0
 Share

Recommended Posts

Shakhtar Donetsk

 

Znaci ovako , poceo sam jednu sezonu sa Sahtjarom , izigrao sam prvu sezonu 2010/2011 pre nekoliko minuta , mrzilo me da pretstavujem moju karijeru na pocetak pa zato cu sad , Moram je pretstaviti zato sto sam osvojio sve sto se moglo ovojiti , Sada cu nabrojati moje uspese za ovu sezonu a vi se ne cudite mnogo :)

 

Sezona 2010/2011 Kraj - Uspese

 

- Prvo izigrao sam 5 prijatelskih meca i 4 od nih pobjedio na jedan izigrao nereseno - Slika

- Igrao sam u Super Kupu i pobjedio nad Vorskla sa 2-1 - Slika

- Osvojio sam Ukrainsku Prvu ligu i pritom nisam imao nijednu izgubu - Slika

- Osvojio sam Ligu Sampiona , pobjedio sam mnogo jake klubove - Slika

- Osvojio sam Ukrainski Super kup - Slika

 

Transferi 2010/2011

 

- Doveo sam 5 igraca i ukupno potrosio sam 26M eura - Slika

 

Igraci koji sam doveo :

 

- Vaclav Kadlec , igra na poziciju Napadac , trebao mi je jedan dobar i mlad napadac pa sam se odlucio da dovecem Kadleca

- Borys Taschy , igra na poziciju sredina , mnogo je mlad za prvi sastav a vidi se da je talenat pa doveo sam ga da provede najmanje 2 godine u u21 timu pa ako se pokaze mozda zaigra za prvi tim .

- Arturo Vidal , doveo sam ga zado sto mi je bio potreban jedan iskusan igrac za sredinu terena

Volodymyr Polyoviy , igra na poziciju levi bek , uzeo sam ga zato sto mi je bio potreban jedan dobar igrac na tu poziciju a morao je da bude Ukrainac zato sto sam imao mnogo stranaca .

- Vitaliy Balashov jos jedan napadac , dovao sam ga zato sto je mlad pa ako se pokaze moze ostati u timu ..

 

Evo pretstavio sam vama moju karijeru nakratko , znam da imam mnogo textualnih gresaka ..

 

Sledeci edit bide kad zavrsim sezonu 2011/2012

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

imaš nešto mnogo promena u bazi... hmm

 

Rezultati jesu čudni ali verovatno koristi neki abdejt. A i prvi peč je najlakši za igranje (11.0.0 default). A takođe nije ni sejvovao puno, 22 puta po meni nije puno.

 

Odlični rezultati. :) Srećno u nastavku i da u sledećoj sezoni napraviš još bolje rezultate. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |