Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

HNK Tomislav


Ice-T
 Share

Recommended Posts

  • Replies 47
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/bs/thumb/e/ec/Logo_of_the_Football_Association_of_Bosnia_and_Herzegovina.svg.png/200px-Logo_of_the_Football_Association_of_Bosnia_and_Herzegovina.svg.png

 

 

 

 

 

Drugi dio sezone je prosao dobro. Izborili smo osmo mjesto, a mogli smo i sedmo da nismo odigrali protiv Lokomotive (M) 2:2. Mislim da smo mogli pobjedit, ipak smo igrali na domacem terenu ali eto, sta je tu je. Lokomotiva je prva povela pogodkom Izeta Jasarevica u 31-oj minuti. Odmah u 44-oj minuti uspjevamo izjednaciti,u 49-oj minuti zabijamo pogodak za nase vodstvo 2:1, no vodstvo je trajalo sve do 73-e minutie kada je jedan nas igrac bukvalno pustio Hrvoju Petrovica da prode i zabije gol za 2:2, i zavrsilo je 2:2. Opet smo se sreli s Kupresanima, koji su nas ovaj put pobjedili 2:1. Kupresani su poveli u 40-oj minuti pogodkom Ivana Grlica. I do drugog poluvremena nismo vidjeli nista zanimljivo. U drugom poluvremenu Tomislav uspjeva izjednaciti pogodkom u 79-oj minuti, no kupres neprestaje napadat te nam u 86-oj minuti zabijaju pogodak za konacnih 2:1. Tu takoder moram spomenuti nasu pobjedu s najvise golova, a to je utakmica protiv Gruda koju smo pobjedili s uvjerljivih 7:1. Odmah cim je sudac oznacio pocetak utakmice, odmah je krenuo napad, te smo im uspjeli u 6-oj minuti zabiti gol, odmah nakon toga dolazi gol u 16-oj minuti, nedugo, opet isti igrac zabija gol u 33-oj minuti, pa onda u 39-oj minuti cime postize Hat-Trick. Dobar veznjak, koji je zabio gol u 6-oj minuti, ponovo zabija nakon prvog poluvremena u 47-oj minuti. Odmah poslje zabijamo gol u 58-oj minuti za 6:0 i Grude uspjevaju nesto napravit time sto zabijaju gol u 64-oj minuti, no opet isti napadac zabija gol u 77-oj minuti za konacnih 7:1. U drugom djelu sezone biljezim 7 poraza, 1 remij i 4 pobjede. A u Prvu Ligu Federacije BIH presao je klub Drinevci, koji je bio uvjerljivo najbolji u Ligi Jug. Upravi se isto svidjelo moje 8. mjesto u Ligi.

 

 

 

[hs width=300 height=300]

http://www.dodaj.rs/f/3P/en/PgXsF8K/cats.jpg[/hs]

 

 

Prvu Ligu BIH je osvojio FK Ingman.

 

 

 

 

 

Primier Ligu BIH je osvojio Zrinjski.

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nema jos prvog mjesta  :D tu je Sloga(U) pa Troglav, Turbina i Borotinjo  :scare: vjerovatno cu drugu sezonu zavrsit na 5-om ili 6-om mjestu, mozda i bolje  KAVA btw, hvala sto pratite  :respekt:

 

 

I da, nije osmo mjesto dobro, ali mediji su nam predvidali 13. mjesto a ja na 8. zato kazem  :D

Link to comment
Share on other sites

HNK Tomislav

 

 

http://www.weltfussballarchiv.com/images/logos/HNK_Tomislav_Tomislavgrad.gif

 

 

 


 

 

 

Transferi

 

 

Prvo cemo pocet s

Transferima. Nisam imao mnogo para, i para za place... u financijama mi stoji Balance 250 000€ ali mi nedaju nista.. isto kada sklapam ugovor s nekim igracom trebam platit 5000€ kao neki trosak... Uglavnom uspio sam dovest 3 nova igraca.. a iz kluba su otisla isto 3 igraca na free. Doveo sam jednog golmana, koji je kako kaze skaut bolji od mog proslog golmana. Po meni dobar golman, ima 24 godine, dosao na free. Doveo sam jednog veznjaka. Tu mi je trebala zamjena posto je Suad napustio klub, tu mi je trebalo pojacanje pa sam doveo ovoga. Ima 27 godina, dosao na free. Doveo sam isto tako jednog ljevog beka. Posto mi je Alen Kurtovic otisao iz tima, trebao sam tu zamjenu, ali ipak sam je nasao. Darko Matic je igrao tu poziciju a zamjena mu je bila Vladan Lukic, no kada je zavrisla sezona oba igraca su otisla iz tima, pa sam doveo ovoga. Skaut kaze da je solidan igrac isto kao i moj trenutno najbolji ljevi bek. Ima 28 godina, dosao na free. Prije nego sto su pocele pripreme, i ova sezona doveo sam jednog stopera na pripremama se pokazao dobar, a skaut isto kaze da nije los igrac i da zasluzuje bit u timu, kada sam ga skautirao, skaut je rekao da ga moram dovest u tim pod bilo koju cjenu i doveo sam ga. Ima 28 godina, dosao na free. Isto sam uzeo jednog mladog iz akademije, veznjak. Malo je los ali nema veze, skaut kaze da da ima potencijala da postane jedan solidan veznjak. To bi bilo to sa transferima

 

 

 

 

Pripreme

 

 

Pripreme su opet prosle lose.. jebiga, ralozg je bio zato sto su mi igraci bili veoma umorni, trebali su trening pa sam ih sve rotirao, stavljo sam cak i one najlosije igrace. Nema veze. Tu nam je prva utakmica protiv Vlasica gdje smo odigrali 0:0, imali smo ukupno 9 suteva i 1 sut u okvir, dok su oni imali samo 2 suta na gol. ¸Imali smo duplo veci posjed lopte, no sta je tu je. U pripremama boljezim 3 poraza i jedan remi.

Link to comment
Share on other sites

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/bs/thumb/e/ec/Logo_of_the_Football_Association_of_Bosnia_and_Herzegovina.svg.png/200px-Logo_of_the_Football_Association_of_Bosnia_and_Herzegovina.svg.png

 

 

 

 

 

Sezona nije pocela bas najbolje, ali ipak je ova sezona bolja od prosle, gdje sam na polusezoni bio na 9-om mjestu s 19 bodova, a sada sam 9. sa 23 boda, a doveo sam i neke odlicne igrace i nadam se boljem uspjehu u drugom djelu sezone. Sezona je napocetku pocela dobro. Pobjeda protiv Visica, pobjedili smo ih 2:1. Odmah u 4-oj minuti mi smo zabili gol, dobra akcija igraca, ali Visici uspjevaju izjednaciti odma u 17 minuti pogodkom Hrvoje Simunovica... ali tu nije kraj.. Visici rade prekrsaj u njihovom sesnestercu, to znaci penal za Tomislav. I naranvo penal smo zabili u 30 minuti, taj penal je odlucio pobjednika u Tomislavgradu. Odma druga utakmica protiv Branitelja, dobro odigrana utakmica, druga pobjeda zaredom. Branitelj smo dobili sa 2:0. Mi smo igrali dobro prvo poluvrjeme, a i neki dio drugog poluvremena. Uspjeli smo zabiti gol za 1:0 u 58-oj minuti. Onda u drugom poluvremenu Branitelj pritisce i napada nas jako.. sto je dovelo do njihovih 7 udaraca na gol i jedan udarac u okvir, no mi ipak uspjevamo zabiti gol u 76-oj minuti, sto je dovelo do nase pobjede. No onda sljedi katastrofa, zaredali smo 4 poraza zaredom... No onda dolazi utakmica protiv Rame.. Ramu smo pobjedili s uvjerljivih 6:1. Jedan obrambeni igrac uspio je postici Hat-Trick, i to tri pogodka glavom... sva tri iz kornera, o ovoj utakmici nemam sta govorit osim da smo pobjedili s 6:1. Onda sljedi utakmica sa Željeznicom.. isto dobra utakmica.. igraci su se potrudili da tu utakmicu pobjede. Željeznicu smo pobjedili 4:1. U prvom djelu sezone biljezim 8 poraza, 2 remija i 7 pobjeda.

 

 

 

Transferi na polusezoni

 

 

Uspjeo sam dovesti 3 dobra igraca... jako dobra za moj tim. Poslao sam skauta da mi trazi igrace u Češkoj, skaut mi je pronasao nekoliko dobrih igraca.. tj. 5 igraca.. i sva 5 sam mogao dovest na free.. no ja sam isao approach to sign nesto da vidim i exit talks pa sada dva igraca nece jos da potpisu ugovor.. no uspjeo sam dovest trojicu. Posto mi je otisao jedan golman, doveo sam odma ovog ceskog golmana. Golman ima dobre atribute.. nadam se da ce se golman isplatiti. Golman ima 29 godina, dosao u Tomislav na free. Drugi igrac kojeg sam doveo jeste odlican brzi napadac. Pace mu je 11 i Acceleration mu je 10... solidno. Napadac mi ima duznost 'Poacher', a ovaj je perfektan samo sto nema dobar atribut 'crossing'... ali ima brzinu i ubrzanje.. finishing 8. U jednoj pripremoj utakmici je uspjeo ostvariti Hat-Trick. 3 pogotka.. nadam se da ce se i ovaj igrac isplatiti. I treci igrac kojeg sam doveo jeste jedan ceski veznjak. Ima dobar passing sto znaci da ce moci slati duge lopte 'Poacheru'... takoder ima dobar atribut 'team work' i 'work rate' pa vjerujem da nece biti skrt s loptama i da ce se truditi da tim ostvari sto bolji rezultat.. brz je... ima atribut 'Pace' i 'Acceleration'... vjerujem u ova tri igraca

 

 

 

Pripreme na polusezoni

 

 

Pripreme na polusezoni su prosle i bolje nego odlicno. Organizirao sam 5 utakmica, i svih 5 sam pobjedio... Jedino ova utakmica protiv Tomislav under 19s.. tu sam organizirao bezveze.. samo da testiram omladinsku ekipu. A i rezultat je solidan 2:0 vjerovatno jer sam ekipi rekao napocetku da ovu utakmicu igraju samo radi kondicije, fitness... Uglavnom pripreme odlicne, timu se digao moral i nadam se dobrom startu u drugom djelu sezone.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |