Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

HNK Tomislav


Ice-T
 Share

Recommended Posts

http://www.weltfussballarchiv.com/images/logos/HNK_Tomislav_Tomislavgrad.gif

 

 

HNK Tomislav

 

 

 

Nesto o klubu

 

 

HNK Tomislav osnovan je 1925. godine. HNK Tomislav je hrvatski nogometni klub iz Tomislavgrada, BiH. Trenutačno se natječu u Drugoj ligi FBiH skupina Jug. Klub je osnovan daleke 1925. godine. Najveći im je uspjeh igranje u prvoj ligi FBiH. Juniori i kadeti HNK Tomislava igraju u Omladinskoj ligi BiH - Jug.

 

 

Puno ime: HNK Tomislav Tomislavgrad

Nadimak: Duvnjaci

Osnovan: 1925.

Igralište: Gradski stadion

Kapacitet: 2500

Trener: Mate Bandic

Liga: Druga liga FBiH

 

 

 

Ovakav je bio stadion 2009. godine, a sada se prave nove trbine, trava je malo bolja...

 

 

http://www.tomislavcity.com/images/stories/Slike/stadiontg.jpg

 

width=400 height=300http://www.tomislavgrad.gov.ba/~tomislav/public/photo/3.JPG[/img]

 

+ Su dodane stolice od starog maksimirkog stadiona, tj. Dinamo je donirao stare stolice, HNK Tomislavu.

 

I u izgradnji su nove trbine

 

width=450 height=235http://www.tomislavgrad.gov.ba/~tomislav/public/photo/tribine1.jpg[/img]

 

 

To bi bilo to  :thumbup:

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 47
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E ako su stare Dinamove stolice, onda ne treba računati na preveliku kvalitetu... ::tease:: (šala mala)

 

Šalim se, ali znaj da pratim kao svaki LLM.

Link to comment
Share on other sites

HNK Tomislav

 

 

http://www.weltfussballarchiv.com/images/logos/HNK_Tomislav_Tomislavgrad.gif

 

 


 

 

Transferi

 

 

Doveo sam 4 solidna igraca. Posto nisam dobio nimalo para za transfere ni za place, igrace sam nekim cudom doveo besplatno, placa 0, posto su ovi jos mladi igraci, imaju 15+, atributi su losi, a los je i klub Tomislav, i mislim da od prvog mjesta ove sezone nema nista. Posto sam trebao nekog jaceg veznjaka, poslao sam skauta da mi trazi igrace iz BIH, i nasao mi je

veznjaka kako skaut kaze on je jedan od 'boljih' igraca u klubu, iako ima 27 godina, a atributi su mu losi, jebiga bar ce mi pomoc 2-3 sezone, skaut isto kaze da se on nece poboljsati u buducnosti, najbolje mu idu penali, sto ce mi jako dobro posluzit, a i dobar je igrac. Drugog kojeg sam doveo jest Ljevi bek ovdje mi je trebala 'bolja' zamjena za ljevog beka, skaut kaze da je on takoder jedan od boljih igraca u klubu, njega sam takoder doveo besplatno, placa 0, isto tako kao i onaj veznjak. Ovaj bek ima 25 godina i skaut kaze da se on takoder nece nesto poboljsati u buducnosti, pa ce mi i on isto pomoci nekoliko sezona dok ne nadem jednog boljeg igraca. Treci kojeg sam doveo jeste jedan napadac ovoga sam doveo kao zamjena za 'napadace' u slucaju ozljede. Solidan mladi igrac, ima samo 21 godinu, i skaut kaze da ce se on poboljsati u buducnosti, dobro ce mi posluzit ovaj igrac. I zadnji igrac kojeg sam doveo je ljevi i desni bek njega sam doveo jer nije los, a moze igrat i ljevog i desnog beka, skaut kaze da je on jedan od boljih igraca u ovom klubu, sto je dobro. Ima dobre mentalne atribute, takoder ce mi dobro posluziti dok ne nadem nekog boljeg igraca za ljevi bek. To bi bilo to, takoder klub nitko nije napustio svi su tu.

 

 

 

Pripreme

 

 

Pripremne utakmice su prosle lose, ali tu sam uglavnom rotirao igrace, od najboljih do najslabijih i ekipe protiv kojih sam igrao su bile mnogo jace. Jedinstvo (Ž) protiv njih smo odigrali prijateljsku utakmicu na njihovom terenu, ekipa je iste jacine ko Tomislav, isti rank. I Jedinstvo (Ž) smo pobjedili s uvjerljivih 3:1. Utakmica je bila dobra. Mi smo poveli u 21-oj minuti, te je Jedinstvo izjednacilo u 45-oj minuti pogotkom Ivana Grgica, onda ja uvodim dva nova, svjeza igraca u 85-oj minuti koji uspjevaju dovest Tomislav u vodstvo pogotkom u 89-oj minuti, te pogodkom u 90-oj minuti. Tu smo ih bukvalno osramotili jer smo im zabili dva gola u 2-3 minute sudacke nadoknade. A ovi ostali klubovi su bili mnogo jaci od Tomislava pa sam izgubio. Na teren sam uspio dovesti brazilski klub Sao Mateus, jak klub iz brazila, mislim dovoljno jak za Tomislav, no uspili smo zabiti gol, sa brazilcima smo odigrali 2:1.Brazilici su odma u 23-oj minuti zabili gol, strjelac je bio Marcelo Pele, no mi smo uspjeli izjednaciti u 60-oj minuti pogotkom mog trenutno najboljeg napadaca u ekipi, i brazilci zabijaju gol u 90-oj minuti za konacnih 2:1. Ostale utakmice su isto dobro prosle, izgubio sam 2 puta po 2:0, a i ekipe su bile bolje.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ma ima sličnosti između ove slike gdje ovi prave tribine i one gdje su gotove tribine. Samo je tu sličnost vrlo teško primjetiti  hehe

 

Ma nisu to iste trbine... ove su na ljevoj strani, a ove sto su gotove ce bit na desnoj.. to su potpno nove.. ove sto se prave su samo zazidali ondje izmedu trbina i dodali stolice od GNK Dinama

Link to comment
Share on other sites

Ma ne vjerujem ti dok ne vidim sliku  :dada

 

http://www.livno-tomislavgrad.com/images/stories/tomislavgrad/tribine%20tomislavgrad.jpg

 

 

ovo su ove sto se grade, tj. ova slika dje su gotove  :thumbup: samo je ova slika dje su jos u izgradnji, ali nema veze sutra cu da ti uslikam  :dada

Link to comment
Share on other sites

HNK Tomislav

 

 

http://www.weltfussballarchiv.com/images/logos/HNK_Tomislav_Tomislavgrad.gif

 

 

 

 


 

 

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/bs/thumb/e/ec/Logo_of_the_Football_Association_of_Bosnia_and_Herzegovina.svg.png/200px-Logo_of_the_Football_Association_of_Bosnia_and_Herzegovina.svg.png

 

 

 

 

 

Sezona nije pocela bas najbolje, jebiga kad mi je slab tim. Dosada biljezim 10 poraza, 1 remij i 6 pobjeda, i trenutno sam na 9-om mjestu. Za ovakav tim ovo je dobro, mislim na deveto mjesto, inace mediji su nam predvidili 13-to mjesto, a mi smo bolji za 4 mjesta, sto je dobro, ali eto, ocekivo sam vise. Napocetku sezone, tj. prva utakmica je bila protiv Stolca, kojeg smo pobjedili 1:0, mi smo poveli u 24-oj minuti pogodkom jednog mladog napadaca koji je trenutno najbolji napadac u ekipi. Stolac je takoder u 45-oj minuti dobio crveni karton te ostao bez igraca manje sto je nama dalo prednost u drugom djelu, no nismo uspjeli zabiti gol, ali pobjedili smo. Odmah nakon utakmice sa stolcom odigrali smo protiv Drinovca gdje smo izgubili sa teskih 5:1. Ipak je to sto puta bolja, starija, iskusnija ekipa od nas, dobili su nas na njihovom terenu 5:1. Za vodstvo Drinovca mrezu pogada Ivan Barisic u 20-oj minuti, onda nakon nekog vremena Ranko Zaric zabija gol za 2:0 u 39-oj minuti, takoder opet zabija gol u 50-oj minuti, onda u 58-oj minuti Denis Coric zabija za 4:0, sto je spustilo timu moral i nijem im se dalo igrat uopce, pa nam je  Ranko opet zabio gol te ostvario Hat-Trick.. Tu je takoder i nasa najveca pobjeda, a to je nad Kupresom koji smo pobjedili 3:0. Mi smo poveli odmah u 20-oj minuti... gol je zabio najbolji napadac u timu s jedno 25 metara, golman nije mogao dohvatit loptu te je otisla preko njega. Odmah u 39-oj minuti gol zabija nas mladi napadac, i onda u 41-oj minuti gol zabija jedan veznjak. U drugom poluvremenu nismo uspjeli zabiti gol... ali utakmica je bila odlicna. Tu je takoder i nas najveci poraz, izgubili smo od Troglava 8:0 samo cu napisat da smo pravo popusili, cak nam je samo jedan igrac zabio 4 gola i jedan 3. Nevjerovatno! Vec na poluvremenu su oni nas vodili 3:0 pa sam rekao svojim igracima da se smire i opuste, pa valjda zato, uglavnom sve mozete viditi na slici sto sam postavio, neda mi se pisat puno. I jos samo moram napomenut da sam doveo jednog novog Stopera jako dobar igrac... Navijaci su zadovoljni s ovim igracem, tako kazu. Isto tako i uprava je zadovoljna s ovim igracem, jedan je od boljih igraca u klubu...

 

 

 

toliko za sada, komentirajte  :uzivanje

Link to comment
Share on other sites

zaš ti svoje strijelce pocrnjuješ da ne vidimo

 

Jer sam ja poseban  :D

 

 

Rezultati solidni s obzirom kakve igrace imas.Ovaj stoper kojeg si doveo..ako mislis da je dobar igrac varas se  facepalm:D

 

 

boli me briga, glavno da je on bolji od ovih mojih stopera i invalida sto imam u timu  :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |