Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

NK Junak SINJ-...igraj, igraj, igraj stroju plavi...


Los Galacticos™
 Share

Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hvala majstore. Ne želim te više zamarat, ali u Dinamu sam primjetio Antu Buljana. Mislim da mi se baš on u FM10 pojavio u juniorima i već prve sezone bio najbolji igrač. Jel može ss njegovog profila i scout reporta? Obečajem, neću više dosađivat.

Link to comment
Share on other sites

kakva šteta samo jedan bod...ali ipak si uradio dobar posao u prvoj sezoni u prvoj ligi... :respekt: :respekt:

za milion eura možeš dovesti nekoliko dobrih igrača i sledeće sezone sam siguran da češ zauzeti jedno od mesta koja vode u Evropu... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Šteta za taj bod. :( :pras: Srećno u sledećoj sezoni i pametno potroši taj milion. :) Već sada mogu primetiti da si napravio uspešnu ekipu (za Hrvatske okvire) i da sada možeš samo napredovati i ići dalje. Ajde sada napravi evropski Junak. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

http://img69.imageshack.us/img69/7172/129874.png

 

Nakon odrađene 1.sezone u 1.HNL i osvajanja 4.mjesta trebali smo se spremiti za novu sezonu i osigurati ostanak ali i ući u EL...U sezoni 2011/12 falio nam je 1 bod za EL ali što je,tu je...Od 4.mjesta sam dobio 1M€ i morao sam dovesti pojačanja..Odlučio sam otkupiti ugovor

Nikole Sarića i doveo sam ga za 210k€..Još jedan napadač iz Hajduka je stigao,mladi 19-godišnji Mario Jelavić sa free transfera..Pošto je prodan Kwedi u Slovan Bratislava odlučili smo kupiti Filipa Marčića..Kupljen je od Kamen Ingrada za 90k€...Idući igrač koji bi bio odličan u veznoj liniji je Frane Vitaić koji nije htio potpisati novi ugovor sa Cibalijom pa smo ga doveli bez odštete..Pošto je Runje bio nezadovoljan kupili smo golmana bez kluba Marka Šarliju iskusnog 30-godišnjaka..Morali smo pokrpati obranu pa smo doveli mladog Antu Radeljića ,Stjepana Čabana i Božu Musu...Našli smo još 2 napadača iz 1.HNL a to su stari golgeter Nino Bule bez odštete iz Lokosa,i Arbër Abilaliaj isto bez odštete iz Intera Zaprešića..U Mađarskom Gyoru smo našli mladog desnog krila Ádám Dudása..IN i OUT transfere možeti vidjeti ovdje...


Srpanj 2012

 

Nakon transfera počeo je Srpanj,vruće ljeto i pripreme..1.utakmicu smo igrali kod kuće sa Premierligašem Newcastelom,čisto da popunimo prazninu na stadionu i dobijemo malo novaca...Stavio sam sastav,na poluvremenu mijenjao dosta toga,ali smo izgubili

4:1...Publika je bila zadovoljna našom igrom premda nas je Jonas sa 3 gola razmontirao...Tada smo išli u gostovanje protiv Kamen Ingrada...Nemogu se vaditi na vruće vrijeme od 34 C ali umornost se vidjela...Isto sam mijenjao ali ipak smo izgubili 3:1..Mijenjali smo stanice,pa smo tako iduću utakmicu završili u Zadru protiv Raštana i dobili ih 3:0..Zatim opet u Slavoniju protiv Zagorca i opet pobjeda 3:0


Kolovoz 2012

 

..Opet se vraćamo u Dalmaciju ovaj put,put Žrnovnice ..Igrali smo protiv Mosora i izgubili

3:2,i mogu reć da smo se dobro držali.Nisam nezadovoljan ali ipak smo mogli bolje..Tražili su se klubovi ,i našao se slovenski Celje..Igrali smo kod kuće i ostali solidnih 0:0..Zadnju utakmicu odrađujemo u Dugopolju protiv istoimenog prvoligaša gdje i ove godine igramo domaće utakmice...Novi prvoligaš se opasno pokazao u susretu koji je završio 3:3...Nakon ne baš najboljih odigranih priprema prvenstvo smo otvorili pobjedom u Zaprešiću..Inter je dominirao igrom ali ipak nije mogao sustići rezultat od 1:0..Strijelac je bio bivši igrač Intera Arbër Abilaliaj u 5'min...


Rujan 2012

 

Odlično smo otvorili novu sezonu i sada nam u Dugopolje dolazi Varaždin...Više smo dominirali utakmicom i stvarali prilike ali ipak je ostalo

2:2...Strijelci za Junak su bili Sarić(50') i Sablić(77') dok su za Varaždin golove dali Dudić(43') i Bagarić(53')..U 3.kolu idemo u Zagreb na teško gostovanje protiv istoimenoga kluba iz Kranjčevićeve..Zagreb je imao potpunu kontrolu igre što govori da je Zagreb uputio 21 udarac,10 u okvir dok smo mi uputili 5 udaraca i 3 u okvir(od toga 2 u mreži)..Utakmicu smo dobili sa 2:1..Pogodak za Zagreb postigao je Mostarlić(10'),a za Junak Bule(8') i a.g Bjelkanovića(50')...Nova utakmica je protiv Lokomotive..Imamo omjer od 6:0 za nas..2.utakmice prošle sezone i 2.pobjede..Ovaj put smo upisali 3.pobjedu i razmontirali ih sa 4:1..Dominirali smo i pogađali mrežu..Golove za Junak su zabili Abilaliaj(12',90+1') i Sablić(19',55')..Jedini strijelac za Lokose je bio Dodo(28')..To nam je bila prava utakmica prije susreta sa Hajdukom na Poljudu...Hajduk je i ovdje imao,možemo reći,potpunu dominaciju igre na sredini terena..Mijenjali su strane sa lijeve na desnu i tako smo ispadali iz igre..Za nas nije bio sreće i izgubili smo važnu utakmicu 3:2...Za Hajduk su pogađali Cunha(16',88') i Igboun(30')..Za Junak strijelci su bili Bule(13') i bivši igrač Hajduka Sarić(39')...Zadnju utakmicu u ovom mjesecu smo igrali protiv Zadra kod kuće..Jako,jako loša utakmica i za nas i za njih premda smo dobili 2:1 nisam bio veoma zadovoljan igrom..Teško smo ulazili u zonu šuta..Golove za Junak su zabili Abilaliaj(1') i Begonja a.g.(69')..Za Zadar jedini gol je dao Tokić(54')...Na tablici smo solidni premda smo odradili 6.kola


Komentari,kritike i ostalo..Dajem pohvale za komentar

Link to comment
Share on other sites

http://img69.imageshack.us/img69/7172/129874.png

 

Listopad 2012

 

Ušli smo u 2.kolo Hrvatskog kupa gdje smo izvučeni sa Zmajom(M)..Jedan lagan ždrijeb..Nakon onih utakmica i pobjeda ni ovdje nismo,srećom,kiksali..Poveli smo rano u 33 sekundi igre pogotkom mladog Masukua..Rezultat smo povisili u 44' preko Sarića..U 2.poluvremenu jako ga dobro otvaramo pogotkom u 48' Vitaića..2.min kasnije na 3:1 smanjiva Mikić a konačnih

4:1 postavlja svojim 2.pogotkom Masuku u 70'..Nakon toga jedna lagana utakmica u kojoj smo favoriti..Utakmica protiv Dugopolja...Izjednačena igra ali gol je već u mreži golmana Dugopolja u 18' kada gol trese mladi Sarić..Izjednačeni rezultat je pao u 45+3'...Na odmor se išlo s jako dobrih 1:1..Za 2:1 nismo puno čekali..51' Vitaić je krenuo sam sa centra,1 na 1 sa golmanom i lagano i smireno poentirao za vodstvo..Dugo se čekalo da Bule proradi..73' i 86' 2.gola Nina Bule i pobjeda sa 4:1..Iduća utakmica nas je odvela u povratnike u 1.HNL,Karlovac...Ni malo lagan klub..Opet smo poveli pogotkom Lage u 26'..Na 2:0 povisuje Bule u 36'...Na odmor se išlo sa visokih 2:0..Rekao sam igračima da nema odmaranja nego igra kao i u 1. poluvremenu..Jako loše smo otvorili 2.poluvrijeme i primili gol odmah u 46'..Tu je Karlovac odmah digao tempo igre i izjednačio na 2:1 u 57'...Ipak se Junak budi i uzvraća pogotkom Masukua u 68'..Konačnih 4:2 i 3 nova boda donosi svojim 2.golom Nino Bule..Idući susret smo igrali protiv Osijeka...E tu smo imali problema..8 ozlijeđenih,3 suspendirana..U igri sam morao stavljati mlade ali ipak misija nije bila uspješna..Primili smo rani gol u 8' pogotkom Maglice...Uspjeli smo se vratiti i dignuti na max. igru i dali smo gol u 24' pogotkom jedinog napadača Nina Bule..Konačnih 2:1 za Osijek je postavio opet Maglica u 44'..Pali smo u formi i iduću utakmicu smo igrali opet sa istim igračima..Protiv Splita nije bilo Sarića,niti Bule..Bule se ozlijedio na treningu dok je Sarić bio suspendiran,ipak,na 2.utakmica a ne na 1...To je bilo loše jer nismo imali klasnog napadača..U napadu je bio jedini napadač Jelavić..Igrali smo defanzivu,jer smo htjeli bar 1 bod...To nam nije uspjeli jer je jedini gol na utakmici pao u 20' pogotkom Dorea za konačan rezultat od 1:0..


Studeni 2012

 

Nakon izgubljene 2.utakmice za redom čekao nas je prvak Dinamo..Mislili smo da je ovo lagan poraz ali sam vjerovao u svoje dečke..Dobro smo se držali..Igra se odvijala uglavnom na centru i tu nije bilo baš prolaza..Gol je pao u 42' nakon solo akcije lijevog beka Lime koji se izborio šut..Pucao je,Kelava odbio a na mjestu se našao Vitaić koji postavlja 1:0..S tim se rezultatom ide na odmor..Dinamo je pao,mi smo digli tempo..Išli smo na pobjedu..Ovaj put sa 3 napadača..Konačnih

2:0 postigao je 3.napadač u sastavu Farai Masuku u 71'..Nakon ove pobjede čekao nas je jako težak susret..Cibalia je bila dobra,ali u zadnje 3 utakmice nije se proslavila..1 pobjeda i 2 izgubljene..Tu smo otišli na odmor sa velikih i dovoljnih 2:0..Golove su zabili Sarić(11') i Mandac(16')..Odmah na početku 2.poluvremena smo povisili na 3:0..49' gol je zabio Sarić..Jedini gol za Cibaliu daje Vojnović u 68'...3:1 i velika 3 boda..Lagan nas je susret čekao kod kuće..Zadnji na tablici Slaven Bulupo je bio lagan meta za 3 boda..Odmah smo poveli na 1:0 u 5' pogotkom Abilaliaja...1:1 izjednačuje Knežek u 38'..Ipak sam se zavarao kada sam rekao da su lagani..Ali smo ipak digli tempo i poveli u 54' pogotkom Lune a na konačnih 3:1 postavlja u 90+2' Andronic sa 11m..Upisali smo 3 pobjede za redom i nitko nas nije uspio zaustaviti..Utakmica protiv Istre 1961 riješena je odmah u 13 sekundi igre pogotkom Sarića...1:0 i 3 boda..3.kolo Hrvatskog kupa smo opet ispali sa laganim klubom..MV Croatia..Lagana pobjeda od 4:1 pogocima Nina Bule(15' i 24'),Andronic(19'),Sarić(49')..Za MV Croatiu gol je postigao Jelčić u 87'..


Prosinac 2012

 

Zima,zima led,svuda pada snijeg a nama je u zadnjem kolu prvog dijela 1.HNL protiv Rijeke pao gol u 1' min...Lijepa akcija i ubačaj u 6m i

1:0..Rezultat ne promijenjen ali što je tu je...U uzvratu kupa uveo sam malo mladih,malo iz 1.momčadi i zadovoljan sam..Odigrali smo 1:1 i prošli u 4.kolo gdje smo ispali sa Jadranom iz Poreča...Na tablici smo 1.sa 10 pobjeda,1 neriješena i 4 poraza..


Komentari,kritike i ostalo..Dajem pohvale za komentar

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |