Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

FK Obilić Beograd


Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I ne zove se Druga liga Beograda vec Srpska Liga Beograd...al to mu dodje isto lol

 

Ja mislim da nije. Obilić je tek u petoj ligi što znači da do Srpske Lige grupa "Beograd" ima još jedan rang takmičenja. :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.dodaj.rs/f/0/JI/1IOnMqaC/3503604.png

 

Prva Beogradska Liga: Na kraju smo u ligi završili prvi kao što je bilo i očekivano. Od 26 utakmica smo pobedili 23, 2 nerešene i 1 poraz. Drugi deo sezone smo počeli serijom od pet pobeda za redom. Posle te serije smo izgubili od Rakovice 3:1. To nas nije sprečilo da napravimo novu seriju, četiri pboede za redom i u poslednjem kolu smo odigrali nerešeno 1:1 protiv Policajca. Najefikasniji smo klub, postigli 83 gola a primili samo 14.

 

Statistika: Imamo najveću prosečnu gledanost, 790 navijača po utakmici. Najbolji strelac lige je Daniel Milan postigao je 31 gol, najbolji asistent Đorđe Kolašinac 21 asistencija. Najveću prosečnu ocenu je imao takođe Daniel Milan, 7,86.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

http://www.dodaj.rs/f/0/JI/1IOnMqaC/3503604.png

 

Pripreme: Na pripremama smo odigrali tri utakmice. Protiv Borca iz Ostružnice (1:1), protiv njega ćemo igrati i u Zonskoj Ligi. Protiv Železničara iz Lajkovca (3:0), i protiv najjačeg tima na pripremama, Voždovca (2:2). Ove utakmice smo uglavnom odigrali da bi zadržali formu i kondiciju, i ja mislim da smo u tome uspeli. Rivali u Zonskoj Ligi su naravno mnogo jači, i biće teže da izborimo promociju, ali ako ništa potrudiću se da budemo u gornjem delu tabele.

 

Transferi: Što se transfera tiče u klub je stiglo četiri igrača: Ognjen Popadić, Darko Ristić, Dušan Oroslomasi i Đorđe Nikolić. Sva pojačanja su dovedena na pozajmicu i to su igrači gde smo imali prazna mesta u timu, potrošeno je ukupno 7k Eura.

 

Link to comment
Share on other sites

Dobre pripreme i super pojačanja, nadam se da ćeš sabiti i ove sezone.

 

Ognjen Popovic moj drugar

 

Inace drugar ti se preziva Popadic a ne Popovic lol

 

pre smo trenirali zajedno i njega uzme Zvezda, a ja ostanem  :bad: .

 

Pa zato sto si loš .!.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |