Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

[Prica Meseca] Maj


Vrag
 Share

Izaberite najbolju priču meseca Maja  

14 members have voted

  1. 1. Izaberite najbolju priču meseca Maja

    • Momak sa Tribine (Sale92)
      9
    • Ima jedan tim... V2 (SlobaGrobar)
      4
    • One man,one life,one story,one truth...By PlayBoy (PlayBoy)
      1


Recommended Posts

-Glasanje za Priču Meseca Maja-

 

U prošlom mesecu naši članovi su malo posustali sa pisanjem svojih priča. Nadam se da je to prolazna faza i da će se aktivnost u narednom delu bitno popraviti. Ipak, i u ne tako dobrom mesecu što se tiče priča, tri zaista dobre priče su se ozdvojile i ušle u izbor za priču meseca. Nadam se da će ovi članovi i u narednom vremenu nastaviti istim tempom.

 

1.Momak sa Tribine  (Sale92)

Po mom ličnom mišljenju ubedljivo najbolje priča na forumu u ovom trenutku. Sale je svojim izuzetnim uspesima koje je ostvario s Partizanom naterao sve nas na divljenje. Samo osvajanje Lige Šampiona dovoljan je razlog za ulazak u uži izbor. Takodje, njegovo uredno i opširno pisanje je za svaku pohvali. Sale, srećno u nastavku.

 

2.Ima jedan tim... V2  (SlobaGrobar)

Jos jedna lepa i uredna priča. Sloba kroz vrlo lepo i opširno pisanje veoma uspešno dočarava sve svoje uspehe i neuspehe koje ostvaruje s Partizanom. Trenutno je Sloba u stanju kreativne pauze no svi se nadamo da će nastaviti da piše onako često i kvalitetno kao nekada. Srećno Slobo.

 

3.One man,one life,one story,one truth...By PlayBoy  (PlayBoy)

Izuzetno lepa i uredna priča. PlayBoy nas je sve osvojio svojim humorom i odličnim pisanjem. Nadam se da nećeš prekidati i da će se ova priča nastaviti. Srećno u nastavku.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Za početak hvala Vragu što me je uvrstio u izbor za ovaj mesec ali bih zamolio sve da ne glasaju za mene iz razloga što sam prestao da pišem a i zadnjih par abdejtova je bila više karijera nego priča. :)

 

Što si tiče mog glasa dajem ga Saletu. :) Razlog je jednostavan Playboy nije abdejtovao svoju priču često pa iz tog razloga glas ide Saletu a i njegovi rezultati su vrhunski.  :) Obe priče mi se sviđaju ali jednostavno to što je Sale češće pisao abdejte je presudilo. :)

Link to comment
Share on other sites

Glasao sam za Slobu jer je bio malo aktivniji u Maju u odosu na Playa inače su obe priče vrhunske i takodje sam glasao za Playa u karijerama a i u priči sam siguran da će uzeti nagradu u narednom periodu. :thumbup:

 

 

 

 

PS Vrag hvala što se moja priča nalazi ovde. :uzivanje

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |