Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

4-4-2 Monaco


Dino151
 Share

Recommended Posts

  • Replies 38
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

http://www.fm-balkan.com/index.php?topic=6053.0

 

Probaj tu taktiku. Ne znam kakva je jer ne koristim od ovog serijala tuđe taktike ali vidim da je čovek uložio baš dosta truda u nju. A i verujem da će se igrači lakše uklopiti u ovu novu taktiku zbog iste formacije. :thumbup:

 

EDIT: I nemoj nikako stalno menjati taktiku. Čak i ako su malo lošiji rezultati jer to samo škodi timu i ne mogu da se uigraju kako treba. Daj im polusezonu + zimski pripremni rok pa ako onda ne bude išlo tek onda menjaj. :)

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav care

Probaj tu taktiku sto ti Slobagrobar dao ja sam je radio i videces sam po rezultatima kako te ide ajde probaj to danas pa pisi kako te ide na match preparation prvo stavi team blend da se uigra  taktika,i nemoj cetso menjati taktiku ne valja za tim igraca nece znati sta igraju,mozes da menjas ako su taktike slicne  i nema puno razlike....Ajde ti care probaj pa javi :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Ne nego za odmah. Saću ti objasniti par stvari. Igrači ti poseduju toliki kvalitet da verujem da ni ti sam nisi svestan. Medojević, Šaćiri, Kalil su među najboljim mladim igračima na igrici.

 

Šaćirija kupio Siti već prve sezone (trenutno kod mene), Medojević najčešće završi u Benfici a o Kalilu ne treba trošiti reči. I ostali igrači su odlični. Ove prve sezone treba istrpeti dok se uigraju a već druge bi mogao da napadaš mesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu Šampiona. :dada  

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

cuj ovako stvarno te ne razumem moral los ovo ono znaci ti mislis da budes uvek pri dnu da gubis i da ti bude moral los pa nemozes takoda razmisljas,nego uzmi tu moju taktiku i igraja napadacki i videces povezaces par pobeda za redom i moral ce se dici visoko valjda treba ici napred ne nazad i imas dobru ekipu ja bi uzeo titulu tu sa njima samo moras ici napred i samo napred igraj sa mojom taktikom  10 utakmica pa mi onda napisi ovde kakav vam je moral ,,,,pred mec kazi im da ocekujes pobedu ili you must win ako ti ne verujes u svoj tim pa naravno da i igracima moral opadne pazi sta govoris za medie pred match jer to zna da spusti moral i te kako...ne znam kakve odnose imas sa medijima sta im pricas ali to je jako vazno ti uzmi kazi da ocekujes pobedu i da se tvoji igraca drze plana ....ajde pa javi cekam ja i glavu gore dizi to na vrh tabele :thumbup: VAMOSS

Link to comment
Share on other sites

Pa to ti i jeste cilj.Nego mu moral sad katastrofa, pa ce tesko biti da ih pogura napred sad.Mozda prvo probaj sa nekim private chat-om sa svima i kazi im do moraju da igraju na visem nivo-u.I onda uzmi gromovsku taktiku i vracas se na pravo mesto, :)

Link to comment
Share on other sites

Upravu je Grom uzmi tu taktiku i cepalj+idi na press konferencije i pazi šta stavljaš na team talku ni ja se te 2 stvari nisam baš šridržavao do pre par meseci ali kad sam počeo više me ne mogu zaustaviti. :uzivanje

Link to comment
Share on other sites

Hahaahh decki moji,Khalil se probudio u 35.kolu i zabio 6 golova u 3 tekme. trenutno smo 15. xD

Grome,taktika ti je iskorisljiva,sa tim da cu je malo izmjenit sebi po gustu,hvala

izmeni prilagodi ali ovaj ti tim sto imas veruj mi ja bi 1 mesto mozda je tebi kasno ne znam jos koliko do kraja imas ali ako ti nije kasno pobedjuj care rekoh ti ja da radi kako treba ako ti je lakse jer milim da je bolje stavi match preparation da ti radi assitent jer on ce da ih prilagodi protivniku posto vecina vas necita ono sto skaut salje kako da se igra sta su slabe tacke zato kazem da to stavis za asistenta i uzivaj...po meni ja nebi menjao nista jer sto duze je koristis to je sve bolje bojim da ako zamenis nesto pogresno da to onda nebu ono kako treba ajde pa javljaj rezultate
Link to comment
Share on other sites

Jel mozes samo stavljati zareze,tesko se razumije. Ne kuzim sto zelis reci.

Uh evo ovako u kratkim crtama

Match Preparation stavi da ti to radi asistent (Team Setings tamo stikliraj tu opciju)

Bice ti bolje jer ce asistent da pripremi ekipu za sledeceg protivnika jer on zna njegove slabosti...

 

Pazi sta menjas oko taktike ako je neka bitna stvar bojim se da to nece biti onda kako treba.

Nemoj odma menjati nego ostavi tako da ti se tvoj tim uvezba.

Jer kada ti se tim uvezba bices nezaustavljiv.

 

Posto verovatno ne citas sta ti tvoj skaut salje zato ti to kazem.....Da li si me sada razumeo?

Link to comment
Share on other sites

Jesam,oprosti na prijasnjem komentaru,nisam htio reci nista lose.

Hvala na savjeti,dobro ce mi doci u iduceoj sezoni,naravno ako tko ima ikakav savjeti,oko kupnje ili prodaje igraca,taktike,bilo cega,neka napise.

Link to comment
Share on other sites

Jesam,oprosti na prijasnjem komentaru,nisam htio reci nista lose.

Hvala na savjeti,dobro ce mi doci u iduceoj sezoni,naravno ako tko ima ikakav savjeti,oko kupnje ili prodaje igraca,taktike,bilo cega,neka napise.

Ma nisi ti kriv sto ja brzo pisem hahahahah pa ni ne gledam kad progutam neko slovo i tako to...ne ljutim se ja taman posla....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |