Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Treći svijet - Boldklubben af 1967


Ruf™
 Share

Recommended Posts

*** Prvih 6 sezona sam vec odigrao, veci dio od toga ne mogu da vidim meceve, ni ostale podatke, osim tabela, transfera i fixtures-a, tako da ce prvih nekoliko update-ova biti osvrt na te sezone, a kada opis karijere bude sustigao karijeru u igri, onda cu krenuti opsirnije da pisem.

 

http://www.dodaj.rs/f/34/YW/1ZXrGaXK/b-67.jpg

 

Dakle, Boldklubben af 1967 (skraćeno B-67) je klub sa Grenlanda, osnovan davne 1967 godine i jedno je od prvih športskih društava na Grenlandu. Ja sam stigao do 2014. godine (riječ je o FM 08), te se nadam da ću odigrati još puno sezona, nadam se uspješnih, ne kao par prvih. :D Ispočetka sam vodio reprezentaciju Grenlanda (i gubio 99% mečeva), ali sam 2009. preuzeo državnog prvaka, B-67, od bivšeg trenera Christiana Laursena. Ovo je stadion većine prvoligaša te reprezentacije, pa i moj. Ispočetka je imao samo 2000 mjesta, ali je 2010 proširen na 7800 sjedećih mjesta:

 

width=450 height=337http://www.dodaj.rs/f/K/Kc/4LcJ7pld/nuukstadion.jpg[/img]

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

***GRENLANDSKA REPREZENTACIJA***

 

http://creativeroots.org/wp-content/uploads/2011/01/Coat_of_arms_Greenland.png

 

Ovaj report će opisati moj "put" s grenlandskom reprezentacijom. Reporte o B-67 ću pisati kasnije. :D

 

Prve sezone, 2007/08, točnije datuma 18.7.2007., postao sam izbornik grenlandske nogometne reprezentacije. Nalijedio sam Danca Jens Tang Olesena. Na toj dužnosti sam ostao sve do 6.4. 2011. U tom razdoblju sam odigrao puno utakmica, od kojih sam 99% izgubio, čak i od reprezentacije britanskih Djevičanskih otoka, i to velikim rezultatom. Zbog nemogućnosti da postavim SS-ove, u nastavku ću napisati sve rezultate koji su bili dok sam vodio reprezentaciju:

 

2007

Greenland vs. Ghana - 1:3 (A), Friendly

Greenland vs. East Timor - 3:3 (H), Friendly

 

2008

Greenland vs. Portugal - 0:3 (H), Friendly

Greenland vs. Croatia - 0:3 (H), Friendly

Slovakia vs. Greenland - 4:3 (A), WCQ

Greenland vs. Belarus - 2:6 (H), WCQ

Greenland vs. Poland - 0:5 (H), WCQ

Greenland vs. Brazil - 1:5 (H), Friendly

Greenland vs. Ivory Coast - 0:4 (H), Friendly

 

2009

Greenland vs. Croatia - 2:8 (H), Friendly

Portugal vs. Greenland - 11:0 (A), WCQ

Greenland vs. Solomon Islands - 2:0 (H), Friendly, prva pobjeda, na toj utakmici sam primijetio budućeg igrača B-67, koji će zabiti 50 golova u 40 utakmica, ali se ipak neće nametnuti u prvom timu.

Greenland vs. Iceland - 0:5 (H), WCQ

Greenland vs. Slovakia - 0:4 (H), WCQ

Belarus vs. Greenland - 5:1 (A), WCQ

Poland vs. Greenland - 4:0 (A), WCQ

Greenland vs. Portugal - 0:11 (H), WCQ

Iceland vs. Greenland - 3:2 (A), WCQ

Greenland vs. Brunei - 2:2 (H), Friendly

Greenland vs. South Korea - 1:3 (H), Friendly

 

 

2010

Greenland vs. British Virgin Is. - 2:3 (H), Friendly

Greenland vs. US Virgin Is. - 0:4 (H), Friendly

Greenland vs. Greece - 2:11 (H), ECQ

Liechtenstein vs. Greenland - 1:1 (A), ECQ

Greenland vs. Moldova - 3:3 (H), ECQ

Switzerland vs. Greenland - 3:2 (A), ECQ

Greenland vs. Georgia - 1:2 (H), ECQ

Greenland vs. Andorra - 0:2 (H), Friendly

Greenland vs. Northern Mariana Islands - 4:3 (H), Friendly

 

 

2011

Portugal vs. Greenland - 3:0 (A), ECQ

Greece vs. Greenland - 3:1 (A), ECQ

 

Nakon te utakmice sam dao ostavku i posvetio e vođenju FC B-67. Moj nasljednik je Martin Jensen, 61-godišnjak.

 

***B-67 - PRVA SEZONA***

 

 

 

Prvu sezonu u FM-u, B-67 je vodio Christian Laursen, osvojili su duplu krunu, transfera nije ni bilo, ni po čemu posebna sezona.

Link to comment
Share on other sites

***DRUGA SEZONA 08/09***

 

***B-67***

 

http://www.dodaj.rs/f/2i/F3/2twItvHl/0809.jpg

 

Titula, titula, slavila se titula, pjeva B-67, pjeva cijeli Grenland!!! Šalim se, liga je osvojena na zanimljiv način, prvak je odlučen u 17., pretposljednjem kolu. Klupu sam preuzeo tek na kraju sezone, tako da nisam odigrao nijednu ligašku utakmicu, tek finale SuperCupa, u kojem sam razmontirao Ammassalimmi Timersoqatigiiffik Ammassak Tasilaq, ili skraćeno A.T.A. Tasilaq., sa čak 7:2!!! Moj prvi, te nikako posljednji trofej! :D Odigrao sam i dvije prijateljske tekme, protiv Malamuka (4:2), i ponovno, A.T.A. Tasilaq (3:0)

 

 

***TRANSFERI***

 

 

Christian Laursen, ponovno nije ništa kupovao, samo prodavao :D, a ja sam doskočio tome i doveo zanimljivo pojačanje, zvano Joorsi Skade, iz danskog niželigaša Fredrikshavna. Prvi transfer u savegameu! :D Prodani su nebitni igrači Anders H, Petersen i Hans Knudsen za sveukupno 12 tisuća funti. Ove sezone se pojavio i regen Poul B. Olsen, najveći grenlandski igrač svih vremena, najbolji napadač na svijetu i član engleskog Liverpoola!

 

-------------------------

 

 

***TREĆA SEZONA - 09/10***

 

***B-67***

 

width=450 height=216http://www.dodaj.rs/f/3h/tn/3xhmdyIg/0910.jpg[/img]

 

Veoma zadovoljan. Čak što, pojavio se i moj novi rival, koji će par sezona žariti i paliti Grenlandom (ali opet neće biti bolji od mene), zvan Ilullisat Glaciers.Na početku je krenuo skromno,ali ga kupuje neki grenlandski tajkun za dva milijuna funti i Ilulissat napreduje, velikim koracima.

 

***TRANSFERI***

 

Puno se trgovalo. :D Doveo sam par super zvijezda (poput REGENČINE Annana i Apoule), ali sam, bogme, i profitirao prodajom superzvijezde koja je za B-67 odigrala samo 7 utakmica i zabio 9 golova, u veliki Milan, za 3.8 milijuna.

 

KAASSANNQUAQ ZEEB - još uvijek, u 2014. godini, igra u prvom timu B-67. Doveden za 0, a sada vrijedi 1 milijun. Dobra investicija.

 

JUNIOR OBAGBEMIRO - doveden za 50.000 funti iz indijskog nogometnog kluba, postati će jedan od najboljih igrača B-67. Odlazi 1.1.2015. u Reading. Možda i nema neke ocjene, ali pare su pare. :D

 

V.P. SATISH KUMAR - Bivši golman, doveden iz indijskog prvaka Dempa (kluba kojeg sam predlagao Vragu), nije se iskazao te je sljedeće sezone napustio B-67.

 

PELLE MORTENSEN - Igračina kojeg je ozljeda zaustavila. :crying:

 

CHIDI EDEH - Razvaljivao je u Dempu, ali je kod mene jednostavno, propao. Džabe dadoh tisuću funti. :(

 

GENIUS ZENITH - Doveo ga zbog cool imena i prezimena. :D

 

OWUSU POKU - Trenutno igra u Malamuku, prodao sam ga za puno novca, nije mi žao što sam ga doveo. Vratar.

 

EMEKA CHUKWU - Igrao je prve dvije sezone, onda je fasovao ozljednu i karijera ode u pr*no. Još uvijek je u timu. facepalm

 

RENATO BILOKAPIĆ - Imao je izvanredne atribute ali nije bio na njihovoj razini. Sada brani boje N-48. Goalkeeper.

 

EDEL APOULA - Druga "superstar" koja je zaigrala u B-67. Začudilo me je što je uopće došao. Ali se nije pokajao i još uvijek brani.

 

RANSFORD OSEI - Propala investicija. Prodao ga sljedeće sezone u Nuuk-07 za tisuću funti. Dobar posao.

 

LEON PALMER - O njemu sam pisao u "reprezentativnom" postu.

 

 

IGRAČ SEZONE: Poul B. Olsen - imao je negdje oko 18 godina, sa PROSJEČNIM ratingom od 8.56 možete shvatiti kakav je igrač bio u B-67. U 16 utakmica 32 gola. U sezoni 12/13 je pukao u Liverpoolu zabivši 25 golova u 32 utakmice.

 

width=450 height=337http://www.dodaj.rs/f/1K/P8/eDcMtiI/poul-b-olsen1.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |