Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Patch [11.3] Universal Goals Powered by Grom 4-4-2


Grom
 Share

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Simon Kjer iz Wolfsburga sad sam ga kupio za 18.5 Miliona odrali me u pm jos mi trazili 22 M i ja ti stavim  18.5 i na non negotable i prihvati jer je njima odbio ugovor novi hehe...i onog Dzusdzak kakos e vec tacno pise njega sam doveo za 25 miliona bila mu kalauzula jos  samo jednog CD da nadjem i spreman sam za novu sezonu i Ligu Sampiona

Link to comment
Share on other sites

Grome kako si uspeo da podesis instrukcije za kornere?Igrao sam sa tvojom taktikom i borio sam se za opstanak.jbg.Promenio sam taktiku i ide mi dobro, ali nisu ostale iste instrukcije za kornere.E sad problem je sledeci.Kad pokusam da podesim kornere da budu iste instrukcije kao i tvoje, ne mogu.Kod tebe su 4 igraca namestena na Lurk, ali ja mogu samo jednog da podesim za to, ili ono mogu da ga menjam sa nekim.Kontas sta hocu da kazem?

Link to comment
Share on other sites

Grome kako si uspeo da podesis instrukcije za kornere?Igrao sam sa tvojom taktikom i borio sam se za opstanak.jbg.Promenio sam taktiku i ide mi dobro, ali nisu ostale iste instrukcije za kornere.E sad problem je sledeci.Kad pokusam da podesim kornere da budu iste instrukcije kao i tvoje, ne mogu.Kod tebe su 4 igraca namestena na Lurk, ali ja mogu samo jednog da podesim za to, ili ono mogu da ga menjam sa nekim.Kontas sta hocu da kazem?

Slobodno stavi 4 igraca na Lurk outside dok stavljas pisace ti da kao mozes samo jendog ti to zanemari i postavi na sledeceg igraca i tako koliko hoces....probaj pa javljaj....

Ne znam sa kojim timom igras kakve igrace imas ....sad se cudim da sa mojom taktikom se boris za opstanak...to mi cudno ili te ja nisam razumeo... :)

Link to comment
Share on other sites

Grome dobra je taktika, ali nemoj pogresno da me shvatis previse je ofanzivna. Ne mozes ti da igras sa prosecnim timom Very fluid i Attacking, bar ja tako mislim  hmm

ma jok care taman posla ja sam i hteo da je napravim ofanzivno jer tako i razmisljam jer je za mene napad najbolja odbrana........imam ja drugu ovakvu sa control opcijama tu  posed ubija i sve cak mozda i bolja ali ja to ne volim tako ja volim napadati pa makar izgubio al onda znam da je moj tim dao sve od sebe
Link to comment
Share on other sites

bas tako care bolje ista nego nista....jbg ja volim slobodu kretanja zato mi je na very fluid tako da se malo opusteniji...a ko ne voli previse ofazivno samo nek promeni sa very fluid na balanced ili rigid a ovo drugo na overload onda jos vise golova ...ima mnogo varijanti....ali sto se kaze bolje napasti i imati bar te pokusaje napada pa kad izgubis onda su bar navijaci zadovoljni igrom.....a imam taktiku koja je na kontru svega bude 3-4 napada maksimalno za celu utakmicu i svaki napad je gol ali jebes tu igru kad neko stvori 3-4 napada i pobedi  a protivnik ima 30 napada a izgubi po meni vise cenim protivnika onda

Link to comment
Share on other sites

Slobodno stavi 4 igraca na Lurk outside dok stavljas pisace ti da kao mozes samo jendog ti to zanemari i postavi na sledeceg igraca i tako koliko hoces....probaj pa javljaj....

Ne znam sa kojim timom igras kakve igrace imas ....sad se cudim da sa mojom taktikom se boris za opstanak...to mi cudno ili te ja nisam razumeo... :)

 

E hvala uspeo sam da podesim kornere.

 

Jbg brate pratio sam sve instrukcije i uvezbao sam taktiku i sve i nije islo jednostavno.Igram sa Fulamom, i kad sam promenio taktiku uspeo sam da se izborim za kup uefa.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Probao sam taktiku na mom LLM timu od pocetka sezone do polusezone ali sa 18 utakmica. Odlicni rezultati i odlicna igra! Taktika je takva da sam sa 5 poraza drugi i to izgubio prvo mesto zadnjeg kola. Bas je napravljena kao ultra napadacka, sto se vidi iz rezultata, ili pobeda ili poraz, cini mi se da sam imao samo jednu neresenu u tih 18 utakmica  :thumbup:

E sad kao najvecu manu, barem meni se to desavalao, je da mi i pored dosta datih golova (medju najvise u ligi), napadaci malo od toga daju, od 3 koja rotiram da li su dala 11-12 golova i to max 5, a prvi strelac ekipe mi je onaj odbrambeni sto ide kod kornera i napada near post  :thumbup: Na polusezoni(pripremne utakmice) malo prepravljao tvoju taktiku, konkretno napadace promenuo na Target man i Def for, dao direktive da ih malo vise gadjaju i rezultat toga je da su poceli da daju golove i to mnogo, npr Target 3 komada na jednoj utakmici.

Ocu da kazem da mi je taktika super, ali da li i kod vas napadaci slabije daju golove ili je to zbog losijih mojih napadaca, mada su oni definitivno najbolji deo tima i sigurno mogu igrati i jace utakmice nego ove!

 

Link to comment
Share on other sites

Da care tako je i kod mene bilo kad sam vodio neki klub iz LLM...Kad su napadaci jaki hocu da kazem ovi poznati onda daju dosta golova,ako su srednji kao u LLM onda im je potrebno dosta da bi se uigrali d abi poceli davati mnogo golova,zato u zavisnosti kakvi su igraci promenis instrukcije malo napadacima kao sto si i ti uradio i eto bilo je dobro.

Sad mi reci sta si tacno postavio kod napadaca jer sam ja izvrsio jos neke izmene gde mi je sredina jos bolja ali sto se tice napadaca ostalo je isto..

Veliki pozdrav i srecno dalje

Link to comment
Share on other sites

Ma druže ja sam samo to u pripremnom periodu malo promenuo napadače, kasnije vratio na staro i krenuo drugi deo sezone. Situacija je bila ista, mada sam i mnogo lošije igrao u nastavku i sa manje golova (nije kriva taktika nego uopšte dešavanja). Ali slažem se sa tobom da je u LLM karijerama to mnogo izraženije. Videću šta ću u drugoj sezoni, a ti stavi update ako možeš te poboljšane  :thumbup:

 

Link to comment
Share on other sites

Obavestenje

Radim vec duze vreme na mnogim prepravkama moje taktike,znam da za sada radi 98% super ova stara *trenutna*4-4-2 Goals Universal by Grom Update.....Sada sam napravio novu 4-4-2  Goals Galore Universal V2 trenutno testiram sa timom iz Premier Lige  (Stoke) trenutno taktika razbija i bolja je za 50% za sada.

Kada budem sve zavrsio i testiram objavicu je ovde,tako da korisnici koji koriste moju taktiku da znaju da sledi BOMBA

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |