Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Inđija-GF 38-Fiorentina/Colombia-Juventus-Liverpool/Srbija


adi13
 Share

Recommended Posts

Nisam pratio ovu pricu bas puno,pa da te pitam.Kako si ti iz Indjije otisao u Fiorentinu? Si ucitao i Italiju ili si poceo nov save!?

po ovom tvom komentaru se vidi da nisi baš pratio detaljno. :)

Uvek kada počinjem igru učitam kige 5,Meksiko,Brazil,Argentinu,Rusiju i Srbiju.Kada sm počinjao karijeru planirao sam da od Inđije napravim redovnog učesnika lige šampiona.Tek u trećoj sezoni sam uspeo da osvojim titulu.Imao sam velike planove pred početak nove sezone.Za početak sam od uprave sam tražio da mi pronađe filijalu i poboljša uslove za trening.Kada su odbili oba moja zahteva,baš dosta sam se razočarao i odlučio da odem iz Inđije.Nisam odmah prešao u Fiorentinu.Dobio sam ponudu Grenoobla koju sam prihvatio,doveo sam odlične igrače na free,i već u prvoj sezon osvojio titulu.A u sledećoj sam pored titule osvojio ligu šampiona i tek tad sam prešao u Fiorentinu... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oduševljen sam transferima. :cast:

hvala,nikad ranije nisam za manje para doveo ovakve igrače... :thumbup:

 

Dobri transferi i rezultati

hvala,za ocenu rezultata je još uvek malo rano... :thumbup:

 

Neymar :cast:

dobar je Neymar mada ga baš ne gotivim... :thumbup:

 

Ako ne osvojis Ligu Sampiona secem kur*inu  lol

imam dobar tim,ali i Barsa i Atletiko imaju dosta dosta dobre igrače... :thumbup:

 

Svaka cast na pojacanjima  :cast:

Ovo je jedna od rijetkih karijera koje pratim.Cekam report  :thumbup:

hvala.iskreno razmišljao sam o tome da prestanem da igram,ali nastaviću... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kraj prvog dela sezone 2017/18

 

Liverpool FC

 

http://i1100.photobucket.com/albums/g418/marko6644/Liverpool.png

 

http://i1100.photobucket.com/albums/g418/marko6644/liverpool_home.pnghttp://i1100.photobucket.com/albums/g418/marko6644/liverpool_away.pnghttp://i1100.photobucket.com/albums/g418/marko6644/liverpool_third.png

 

Premier Liga

 

http://www.three2tango.com/wp-content/gallery/cache/614_web20_320x240_premier-league-logo.jpg

 

Liverpool je novu sezonu u nacionalnom šampionatu otvorio dosta razočaravajuće sa dva remija,uz dosta slabu igru.Na sreću usledila je pauza od dve nedelje zbog obaveza reprezentacija u kvalifikacijam za SP.Prvi meč koji je usledio posle pauze je bio veliki derbi protiv Arsenala.Pre meča bih prihvatio bilo kakvu pobedu.Pobedili smo Arsenal i to sa velikih 5:0,to je bila jedna od najboljih partija mojih fudbalera.Tokom celog meča smo dominirali.Ova pobeda može se reći predstavljala je prekretnicu sezone.Posle ovog meča vezali smo devet pobeda za redom.Seriju pobeda smo prekinuli na Old Trafordu,meč protiv Mančestera je završen bez pogodaka.Zatim je usledila ubedljiva pobeda protiv još jednog tima iz Londona,Totenhem je savladan sa 5:1.Ovo ipak nije bila najubedljivija pobeda u sezoni,ne dugo posle ovog trijumfa zabeležili smo pobedu od čak 7:0 protiv Derbija.Možda je ovo bila i najuspešnija polu-sezona u ovoj karijeri.Na 18 odigranih mečava,14 puta smo slavili uz četiri remija.Pokušaću da u nastavku šampionata ostanem ne savladan i osvojim najjaču ligu na svetu bez ijednog poraza. 

 

Rezultati

 

 

Tabela

 

 

Liga Kup

 

U ovom ne tako važnom takmičenju,nismo igrali ništa slabije nego u ostalim.Na tre meča smo zabeležili isto toliko pobeda redom su padali:Notingem Forest,Mančester,Derbi.U 1/2 finalu nas čeka dvomeč protiv Aston Vile.

 

Rezultati

 

 

Liga Šampiona

 

 

Kao što znate u Ligi Šampiona smo dobili dosta jaku i ujednačenu grupu.U prvom meču smo na gostujućem terenu zabeležili remi protiv aktuelnog šampiona Evrope Porta.Usledila je mini serija od četiri pobeda u nizu,zahvaljujući kojima smo pre poslednjeg kola osigurali prvu poziciju na tabeli.U poslednjem meču koji nama nšta nije značio,poslao sam na teren kombinovani tim koji nije uspeo da se suprotstavi ekipi Bešiktaša.Zahvaljući ovomtrijumfu Bešiktaš je zauzeo treće mesto u grupi i nastavlja takmičenje u Evropa ligi,Fiorentina je druga.A šampion Evrope je završio na poslednjem mestu u grupi.I pored osvojenog prvog mesta u grupi u narednoj fazi imamo veoma jakog protivnika,reč je o ekipi Madridskog Atletika.

 

Rezultati

 

 

Tabela

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

znači nmg da verujem koliko nemam sreće na ovom FM-u.svaki duži i interesantniji sejv mi je pukao... :pras: :pras:

baš u trenutku dok sam sejvovao nestalo mi struje,i sada neće da mi učita sejv:''the save game could not be loaded''... :lud: :lud: :lud:

 

imam dva backupa.jedan sa kraja prošle sezone,a jedan još iz vremena dok sam vodio Inđiju(nekoliko dana posle osvajanja titule)...

došao sam na jednu zanimljivu ideju,ali još uvek nisam 100% siguran šta da radim... :thumbup:

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |