Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

[Prica Meseca] April


Prica meseca je :  

12 members have voted

  1. 1. Prica meseca je :

    • Ima jedan tim... V2 (SlobaGrobar)
      5
    • One man,one life,one story,one truth...By PlayBoy (Playboy)
      7


Recommended Posts

-Glasanje za Priču Meseca Aprila-

Prvo bih da se izvinem jer nisam bio na forumu dugo,dugo i zato ne zamerite mi vi koji niste u uzem izboru,nisam stigao da pratim price.Izvinjavam se jos jednom.

 

1.Za ona (dobra) stara vremena...  (dex6)

Evo,neugodno mi je jer sam za ovaj izbor odvojio ukupno pola sata,i u tih pola sata za oko mi je zapala ova prica,lepa i uredna.

 

2.Ima jedan tim... V2  (SlobaGrobar)

Jos jedna lepa,uredna i aktivna prica.Srecno Slobo.

 

3.One man,one life,one story,one truth...By PlayBoy  (Playboy)

Zanimljivo,koliko sam stigao da vidim.Play je uvek pisao velike apdejte,a to se posebno ceni.Srecno.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 18
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Glasao za Plejboja. :) Dugo sam se dvoumio da li da glasam za Dexovu ili Plejbojovu priču i na kraju odlučio da glasam za broj tri. Zaista sviđaju mi se obe, svaka na svoj način i bilo je zaista teško odlučiti ali sam "morao" za jednu da se odlučim. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

I sta sad  hmm

 

[gmod]Ukoliko nisi shvatio poruku Zekinu ja cu ti je interpretirat. Rekao je da su sve tri price dobre i da je se tesko odluciti pa tako nece glasovati ni za kog da ne bi nekog uskratio. I sad nece biti nista, ali ovaj tvoj post je bio nepotrebat tj. SPAM :zuti:[/gmod]

Link to comment
Share on other sites

I sta sad  hmm

 

Ukoliko nisi shvatio poruku Zekinu ja cu ti je interpretirat. Rekao je da su sve tri price dobre i da je se tesko odluciti pa tako nece glasovati ni za kog da ne bi nekog uskratio. I sad nece biti nista, ali ovaj tvoj post je bio nepotrebat tj. SPAM  :zuti:

:odvala: :odvala: :odvala: :odvala: :odvala: Jaooo Juanes pa sto se uvek petljas negde dje ti nije mesto  :odvala: :odvala: :odvala: :odvala: Slobo ledjenda ti je objasnio  :odvala: :odvala: :odvala: :odvala: :odvala: :odvala: :odvala:

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |