Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako Vam Ide?


fabregas33
 Share

Recommended Posts

@admin prica ako budem imao vremena i jel mozes da pises v umesto w

 

@paul Ham Kam mi se svidja a ja ne uzimam timove koji mi se ne svidjaju

 

edit: nemoj brisati temu jer neces tako naterati clanove da pisu price. Ko hoce da pise pisace je a ko nece nemozes ga naterati brisanjem teme

sve zavisi ocu li pisati w umjesto v jer sam neki put na telefon pa mi je lakse w???!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U ovom trenutku cu morati da prekinem igru sa Ham Kamom jer dok ne pohvatam dobro ove nove stvari oko FM-a to ce biti pretezak izazov jer ekipa je 350 000 u minisu i ima -10 000 za plate a pritom je i moral igraca na najnizem mogucem nivou. Ipak vraticu se ponovo na taj sejv da od njih napravim klub koji ce igrati LS jednog dana a do tada cu malo igrati sa nekim malo jacim klubom i to je Fiorentina.
Link to comment
Share on other sites

  Uzeo sam svoj omiljeni Nottingham Forest, engleska druga liga, doveo sam par free igraca, vrijedno spomena: Glauber, Helguera u odbrani, van Meyde i jos nekog solidnog afrikanca u veznom redu i Smolareka u napad, koji za sad, pola odigrane sezone, super igra. Do sad sad iznad ocekivanja (sredina tabele), jer sam 5., ali kao sto rekoh, tek je pola sezone, pa cemo viditi kako cu odraditi drugu polovinu sezone, nadam se da sam trening dobro namjestio, uvijek mi je negdje 'tren' prije 'heavy'. Nadam se da to nije puno, i da necu izmoriti igrace pred kraj sezone.

 

Trening inace ne diram, mislim onaj scedule, samo nekad pomjeran jacinu. 

Link to comment
Share on other sites

Prva sezona sa Nottingham Forestom prosla, zavrsio iznad ocekivanja na osmom mjestu, sad doveo par free igraca s kojima je cilj u novoj sezoni da udjem u Premier Ligu, dobro je me je krenulo, 4 kola i pobjede, imam solidan kadar i nadam se uspjehu i ulazku u najvisu eng.ligu sa tradicionalnim klubom.
Link to comment
Share on other sites

Trenutno pobedjujem sve redom sa fiorentinom ali nisam zadovoljan igrom. Svaka pobeda mi je nekako kilava i uglavnom mec odluci dobar potez nekog pojedinca i to moram da promenim sto pre.

Ipak ono sto sam primetio i sto me strasno nervira je to sto sam u prvih 10-tak zvanicnih utakmica vec dobio 4 direktna crvena kartona a moji igraci uopste nemaju instrukcije da igraju preterano agresivno. Nadam se da cu sutra zavrsiti polusezonu i da cu nastaviti pricu

Link to comment
Share on other sites

Trenutno pobedjujem sve redom sa fiorentinom ali nisam zadovoljan igrom. Svaka pobeda mi je nekako kilava i uglavnom mec odluci dobar potez nekog pojedinca i to moram da promenim sto pre.

Ipak ono sto sam primetio i sto me strasno nervira je to sto sam u prvih 10-tak zvanicnih utakmica vec dobio 4 direktna crvena kartona a moji igraci uopste nemaju instrukcije da igraju preterano agresivno. Nadam se da cu sutra zavrsiti polusezonu i da cu nastaviti pricu

 

moji ne dobe crvene ali zato vodim u ligi po zutim kartonima :o

a tackle je na normal..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

a evo me sad u ulasku u sezonu 13/14, iman odlicnu momcad, najveca promjena koja mi se desila u transferima je to da san proda riberya, mozda malo cudno al vec mu je 30ta i bija je 3ipo sezone u mene, prva polusezona mu je bila katastrofalna, drugu je eksplodira a trecu ujedno i posljednju zatisje i niti pola od partija od sezone prije... tako da mi je i dopizdija i umisto njega san doveja alexisa sancheza, za kojeg mi je skaut reka da ce bit odlicno pojacanje.

od trofeja mislin da cu suvereno ka i prijasnjih sezona osvojit ligu a u ligi prvaka sta bog da.

Link to comment
Share on other sites

Dopizdija mi veli City i pocea san malo u nize lige, tacnije zadnja spanjolska liga, i to zadnja skupina (B4), Klub EJIDO san uzea, i evo transferi:

 

http://www.imagesforme.com/thumb/thumb_44ba6e27.jpg

 

MP u ligi mi je 1st, tako da se istinski nadan da cu i ostvarit to prvo misto i promociju,a  za Kup me nije ni brige, o tome cu mozgat kad/ako se promoviran u visi ligaski rank

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |