Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

F.C. Blackpool


Dzoni Padinjak
 Share

Recommended Posts

F.C. Blackpool

 

http://kladionica.biz/wp-content/uploads/2011/04/blackpool.png

 

Resio sam da pisem jednu dugu karijeru sa slabijim klubom.Igracu dosta naravno necu stati prve sezone jer nemogu nista da osvojim odmah pa cu gurati sezonu po sezonu.Mediji predvidjaju 20 mesto,naravno moj cilj je opstanak a sledece sezone ka Evropi.Blackpool je ove godine usao u Premier League i ne ocekuju se neki rezultati od njih.Reporte cu pisati na polu sezoni i na kraju sezone,ovo je sad samo uvod.Pisacu o transferima,pripremama i predstavicu vam prvih 11.

 

Transferi

 

 

Dosli:

 

Guillermo Ochoa posto je hvalio jedan golman resio sam da na rate dovedem legendarnog golmana Mexica.Platio sam ga 10m na 48 meseci.

Geremi Ndjitap doveden je kao slobodan igrac.Ima 31godinu i doveo sam ga kao desnog beka.

Christian Benitez doveden iz Santos Lagune za 3m na 48 meseci.Igra u napadu i skauti su govorili da je sjajan igrac,a ima 24 godine.

Jaouad Zairi rec je o Marokanskom reprezentativcu koji je dosao iz Olimpijakosa.Ima 28 godina.

Pieter-Jan Monteyne Za 600k je doveden.Rec je o dobrom Belgijskom reprezentativcu.

 

Otisli:

 

Matt Philips 19-ogodisnjak poslat je na pozajmnicu u Charlton Atletics.

 

 

Pripreme

 

 

Na priprema sam pred svaku utakmicu menjao igrace i gledao kako ce kakav da bude.Dobri rezultati su bili na pripremama.Najvise je igrao Kornilenko koji je postigao 3 gola.

 

 

Prvih 11

 

 

Odlucio sam se za ove igrace,steta samo sto je povredjen Benitez on bi inace igrao u napadu sa Kornilenkom.Davacu sto vise sansi mladima,ali moram da pazim jer sam slab.Pobede su vazne u klubu se ocekuje opstanak,a sledece godine i Evropa.


Evo jedan kratak uvod report na polu sezoni do tad  BOKICIC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odličan uvod. Srećno u nastavku. :)

 

Interesuje me kakve ambicije imaš sa ovim timom prve sezone? Startni tim je dovoljan za opstanak ali sa ovim pojačanjima...

 

Ocu da opstanem u ligi ove sezone.Naravno ocu sto vise i u kupu da dogiram,a onda vec sledece sezone novi transferi barem da budem u prvih 10...Imam za sada u 4 kola 4 poraza :D i to protiv Celzija,Totenhema,Belkburna i Aston Ville

Link to comment
Share on other sites

Neznam brate, ako hoces da das otkaz onda kreni iz pocetka sa nekim drugim klubom...preporucujem ti da uzmes neki tim iz Engleske 2. lige da ih uvedes u Premier ligu.

Link to comment
Share on other sites

nema  potrebe za otkazom, doči će rezultati, ali ovo si i mogao očekivati, slabi su oni klub, ali ok, ako daješ otkaz, samo kažem da ne bi trebao, promijeni taktiku i tako, davaj prilike drugim igračima i tako

Link to comment
Share on other sites

Ma polako promeni taktiku mešaj malo igrače nije ti za opstanak potrebno da pobediš sve Chelsea i Tottenham nisi ni trebao očekivati da uradiš nešto a Villa i Blecburn su realno isto jači mada si možda mogao pokupiti koji bod ali nije smak sveta :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

E da posle male pauze resio opet malo da krenem da pisem moje avanture po engleskoj...Nisam igro fm od onda tako da sutra krece pisanje i igranje...Reporti ce biti mesecni kao sto je target radio nekad...znaci sutra krecem posto sad nmg idem pre podne u skolu  BOKICIC

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

veceras stize nastavak..samo da znate igram sa blackpoolom jbg skapirao sam da ne moze sve prve sezone sa slabim timom ali videcu sto vise da izguram sezonaa

 

EDIT:krenuo sam novi sejv polusezona sam ali pisacu ovde da ne otvaram temu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |