Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

El Clásico - Real Madrid vs FC Barcelona


Marco Reus
 Share

Recommended Posts

  • Replies 44
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

U prvom poluvrijemenu Barcelona nije napadala ništa, samo su se dodavali u obrani, što je i logički jer igraju protiv jedinog kandidata koji ih može zaustavitu do titule, izostao je Iniesta, nije im niti trebao, a Real u idealnom sastavu nije uspio ni zaprijetiti vratima Barcelone KAVA,pokušali su biti agresivani, al nisu bili tolko agresivni kao u kupu. Pepe je zaslužio crveni karton, naravno nako isključenja Barca dominira, i zasluženo pobjedili.

 

I to je ono što je bitno, 0-2 i osvojena druga titula. KAVA

 

Ak se Realovci nisu žalili na utakmicu u kupu nemaju se pravo ni sad, ovo nije ništa u odnosu na kup utakmicu, samo što je LP 100x važnija.

Link to comment
Share on other sites

Uf sto spamate  lol Barcelona zasluzeno dobila, po meni je ono bio cist crveni,a i Adebaajor je trebao dobiti jedan  :thumbup: Ne svidja mi se sto niko ne komenatrise prodor Mesija nego svi na sudjenje napali  :bad:

Link to comment
Share on other sites

Roske objasnio lol A shvatite malo da Murinjo protiv Barse stalno igra taktiku "udri kog stignes", a da je onaj Pepe najobicniji mesar a ne fudbaler. Murinjo onakvom igrom igra protiv fudbala i zato su vanzemaljci opet pokazali moc. Afellay takodje sabio sa onim prolaskom, nisam znao da je tako bqy. :D

Link to comment
Share on other sites

Roske objasnio lol A shvatite malo da Murinjo protiv Barse stalno igra taktiku "udri kog stignes", a da je onaj Pepe najobicniji mesar a ne fudbaler. Murinjo onakvom igrom igra protiv fudbala i zato su vanzemaljci opet pokazali moc. Afellay takodje sabio sa onim prolaskom, nisam znao da je tako bqy. :D

facepalm ej vrag aj molim te pogledaj ovaj klip pa cemo vidjet ko je mesar a ko je piz** od igraca

 

Edit:U trenutku kada je Pepe ˝udario˝ alvesa njegova noga je odletjela u drugom smjeru(znaci simuliranje+kaskaderski pad),a da je pepe stvarno ga udario njegova bi noga ostala u istom polozaju i bila bi neka teza ozljeda.

 

 

Link to comment
Share on other sites

de ba ljudi...za mene je ovo bila bezveze utakmica i stvarno se nije znalo ko više simulira...

posle ove utakmice sa ponosom mogu reć da JEBEM vaš Real i vašu Barcelonu...

 

pogledajte engleze kako se igra ba,možda naučite nešto...

 

 

Link to comment
Share on other sites

ko je čelzi pominjo? govorim ti za englesku ligu uopće...vi španci izmišljate toplu vodu,hoćete neke kratke pasove,te vako te nako,nešto najteže je igrat jednostavno....

 

 

de ba,ubijate žestinu fudbala,ubijate fudbal u pojam,ta vaša neka igra ka savršenosti,to je meni čista glupost...vama najjači derbi El Clasico,jbt,jači riverside derby Liverpool-Everton,ili Manchester Utd-Chelsea,a da ne pričam o derbijima poput West Ham-Millwall,gdje je onakav krvnički start pepe-a,normalan...

 

pa vi gledajte gdje ste...

 

plus,care,samo iznosim svoje mišljenje ;):)

Link to comment
Share on other sites

ko je čelzi pominjo? govorim ti za englesku ligu uopće...vi španci izmišljate toplu vodu,hoćete neke kratke pasove,te vako te nako,nešto najteže je igrat jednostavno....

 

 

de ba,ubijate žestinu fudbala,ubijate fudbal u pojam,ta vaša neka igra ka savršenosti,to je meni čista glupost...vama najjači derbi El Clasico,jbt,jači riverside derby Liverpool-Everton,ili Manchester Utd-Chelsea,a da ne pričam o derbijima poput West Ham-Millwall,gdje je onakav krvnički start pepe-a,normalan...

 

pa vi gledajte gdje ste...

 

plus,care,samo iznosim svoje mišljenje ;):)

 

Care, mi nismo Spanci  facepalm facepalm facepalm

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |