Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trening 'shone666'


shone666
 Share

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Vodim OFK BEOGRAD.IMam problem sa nekoliko igraca.Tokom utakmice im kondicija padne ispo 65.Jedan od njih mi je Sasa Markovic ,jedan od najboljih igraca.STA DA RADIM?    Pozdrav!!!!!

 

daj mu posle svake utakmice u kojoj mu padne kondicija ispod 70 jedan dan odmora. tako bi trebalo da bude spreman za sledecu.

Link to comment
Share on other sites

Nedavno sam poceo da koristim tvoje treninge, i moram reci da su odlicni, samo imam problema sa ovim igracem, sve sma pokusavao i nikako d anapreduje, a nalazimd a je vrlo talentovan igrac na raznim forumima i da bi od njega mogao postati vrstan defanzivcac, ali on nikako ne napreduje.Pa ako moze mala pomoc...

http://www.dodaj.rs/f/20/11b/3cDxV59n/jon-aurtenetxe-overview-.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nema to veze sa NF. Work rate odredjuje najvise koliko zeli da radi. NF sluzi da mu ocjene ne opadnu previse ako se povrijedi i kad udje u godine. Takodjer ima direktnog uticaja na to da li ce se igrac povrijediti ili ne.

Kazes da ti se ne razvija ? Vidim da si mu davao mjesto u prvom timu, a on opet nista. Probaj da mu kazes da nisi zadovoljan sa njegovim treningom. Ali najvjerovatnije je da mu fali 'Ambition' koji je najvazniji element za razvijanje igraca.

Link to comment
Share on other sites

Nema to veze sa NF. Work rate odredjuje najvise koliko zeli da radi. NF sluzi da mu ocjene ne opadnu previse ako se povrijedi i kad udje u godine. Takodjer ima direktnog uticaja na to da li ce se igrac povrijediti ili ne.

Kazes da ti se ne razvija ? Vidim da si mu davao mjesto u prvom timu, a on opet nista. Probaj da mu kazes da nisi zadovoljan sa njegovim treningom. Ali najvjerovatnije je da mu fali 'Ambition' koji je najvazniji element za razvijanje igraca.

Davao sam mu dosta prilike, i guram ga konstantno, jednostavno treba mi stoper. Rekao sam da ne radi dovoljno dobro na treninzima, ali opetnista... Personality mu je fairly loyal, sad neamam pojma sta da radim sa njim.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

brate objasnio si neke stvari.svaka cast za ovaj tutorial...auuuu brate,nista mi nije jasno :D ali sam shvatio da treba imati sto vise dobrih trenera i da gledam workload i koliko ima zvezdica....

 

p.s.samo sto pederi iz uprave mi ne daju vise trenera :DD a ove ne mogu da otpustim!!!!

 

BRAVO CARE!!! POZZ

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |