Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trening 'shone666'


shone666
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Ako mislis na raspodelu workload-a onda ovako:

Kad udjes na ekran nekog igraca, nadji 'training' tab na njegovom ekranu, izmedju 'stats' i 'reports'. To se nalazi u donjem levom uglu.

 

Ako mislis na high ili medium workload, koji se odnosi na jacinu treninga za ceo tim, to imas na stranici za timski trening.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ubaciš u \Documents\Sports Interactive\Football Manager 2011\schedules ak nemaš neku mapu napraviš ju

 

U FM-u, otvoriš training--> Schedules--->Manage Schedules--->Import--->odabereš trening--->Select--->Ok---> i onda stavljaš igrače na treninge koji mu odgovaraju npr. Rooneya staviš na ST

 

Link to comment
Share on other sites

Ja koristim ovaj trening i toga nema... to ti je valjda ostalo od prije, imaš tamo kod Manage Schedules Delete pa ak ti smeta obrišeš

ovaj trening se sastoji od:

Napravljeni su treninzi posebno za sledece kategorije.

GOAL -golmani

DW - bekovi

DC - centralni odbrambeni

DMC - zadnji vezni ( kvarise, ali nikako playmaker-i kao npr Pirlo )

MC - igraci centralne sredine terena

AMC - malo kreativniji igraci sredine terena i oni koji su ofanzivnije orijentisani

WING - krila

ST - napadaci

Za omladince nisu napravljene sve ove kategorije, vec su osnovne 4 prepravljene/pojacane i tako ostavljene jer mislim da omladincima ne treba praviti velike razlike u intenzitetima treninga.

 

Dodatno su napravljeni treninzi za predsezonu i to tri grupe.

PRE-SEASON DEF - za sve odbrambene igrace

PRE-SEASON MID - za sve igrace sredine terena

PRE-SEASON FOR - za sve napadace

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kod mene su se zalili samo oni koji su imali lose personality osobine ( neambiciozni ), ili oni koji su bili na transfer listi ili pred kraj ugovora. Igraci iz prvog tima, ako se dobro secam, se nikad nisu zalili.

Ako ti je trening na medium, onda ne bi smeli da se zale. Gledaj da nemas previse pojedinacnih delova treninga ( ball controll, defending itd) na high nivou. Mozda to moze da bude problem.

Link to comment
Share on other sites

A jel moze samo pojedincu da se smanji workload, a ne ono u treninzima da se smanji celoj grupi  :huh:

Kod mene svaki igrac ima poseban trening  :D ili bar svaki "player role" ima poseban trening  :)

Tako da mi je workload uvijek light

Link to comment
Share on other sites

A jel moze samo pojedincu da se smanji workload, a ne ono u treninzima da se smanji celoj grupi  :huh:

 

Ako hoces samo jednom da smanjis, onda moras da napravis poseban rezim treniranja za njega.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |