Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Nize lige Srbije [11.3] by mrek


mrek
 Share

Recommended Posts

Niže lige Srbije za 11.3 patch

by mrek

 

5 rangova takmicenja

19 igrivih liga

310 igrivih klubova

 

:download:

Dodatak ubacujete u C:\Users\vase ime\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2011\editor data

 

Preporucujem da prilikom kreiranja igre stiklirate stavke za dodavanje Key staff-a, kao i Add Players to playable teams

 

http://img.photobucket.com/albums/v148/mrek14/2797465819_d86d0f2a7e.jpg

 

Dodato:

-Srpske lige Zapada, Istoka, Vojvodine i Beograda

-Zonske lige Zapada (3 grupe), Istoka (2 grupe), Vojvodine (2 grupe) i Beogradska zonska liga

Napravljeno 39 klubova koji su nedostajali u zonama.

-Okruzne lige Zapada (2 grupe po 14 timova), Istoka (2 grupe po 13 timova), Vojvodine (2 grupe po 16 timova) i Prva Beogradska liga (14 timova)

Za okruzne lige korisceni su samo vec postojeci timovi u bazi iz tog ranga takmicenja.

-Opstinske lige

Nisu igrive, sluze za ispadanje iz Okruznih liga i promociju odgovarajucih klubova u iste.

 

-Lav kup Srbije

Dodate kvalifikacije sa pobednicima regionalnih kupova

-Regionalni kupovi Zapada, Istoka, Vojvodine i Beograda

U njima ucestvuju klubovi iz Srpskih, Zonskih i Okruznih liga. Timovi iz Opstinskih liga nisu ubaceni zbog gresaka koje prouzrokuju (posle prve sezone timovi iz Super lige pocinju da igraju jedan od regionalnih kupova)

 

Svi igrivi timovi su prebaceni u profesionalne radi ugodnijeg igranja. Takodje, svim timovima iz Zonskih i Okruznih liga date su podjednake finansije.

 

Mrzi me da kacim slike, nema preterane razlike u odnosu na prethodnu verziju. Igrica je testirana desetak sezona i nisu primecene ogromne oscilacije, lige sasvim dobro drze regionalni sastav timova.

 

Nisam pravio verziju bez stranaca, ali s obzirom na broj downloada prethodne verzije, verovatno cu u skorijem periodu i to okaciti.

 

Za sve greske, propuste i muzicke zelje obratite se u nastavku teme.  kubaya

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 35
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Napravio sam jednu gresku, koju sam primetio tek tokom izrade grbova.

Slucajno sam ubacio Polet-Bane Raska umesto Bane Raska u zonu..

Tako da sada imate i ispravku da skinete, a i grbove koje sam pravio. Shiny su, posto takve volim  ::love:: , a ovo sam sve ipak prvenstveno pravio za sebe, pa tek onda za druge. ;)

Grbove ubacujem ovde u temu, posto sadrze dosta onih za timove koji ne postoje u bazi, vec samo kad se igraju sa mojim dodatkom.  :great:

 

1.3 verzija

http://www.gamefront.com/files/20200616/srb_11_3_nize_lige_1_3_by_mrek_dbc

 

shiny grbovi za nize lige

http://www.gamefront.com/files/20200606/nize_lige_srbije_shiny_logos_by_mrek_rar

(Ubaciti u C:\Users\vase ime\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2011\graphics\pictures\logos)

 

Ako primetite neke greske, vicite..  :nemojdapricas:

Link to comment
Share on other sites

Napravio sam jednu gresku, koju sam primetio tek tokom izrade grbova.

Slucajno sam ubacio Polet-Bane Raska umesto Bane Raska u zonu..

Tako da sada imate i ispravku da skinete, a i grbove koje sam pravio. Shiny su, posto takve volim  ::love:: , a ovo sam sve ipak prvenstveno pravio za sebe, pa tek onda za druge. ;)

Grbove ubacujem ovde u temu, posto sadrze dosta onih za timove koji ne postoje u bazi, vec samo kad se igraju sa mojim dodatkom.  :great:

 

1.3 verzija

http://www.gamefront.com/files/20200616/srb_11_3_nize_lige_1_3_by_mrek_dbc

 

shiny grbovi za nize lige

http://www.gamefront.com/files/20200606/nize_lige_srbije_shiny_logos_by_mrek_rar

(Ubaciti u C:\Users\vase ime\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2011\graphics\pictures\logos)

 

Ako primetite neke greske, vicite..  :nemojdapricas:

 

sve sam uradio i opet nema grbove za Srpsku Ligu

Link to comment
Share on other sites

evo kako sam uradio

 

 

C:\Documents and Settings\Nenad\My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2011\Logos - to sam uradio i nista a onda sam ovako uradio>C:\Documents and Settings\Nenad\My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2011\graphics\Srpske Lige

 

Imam windows XP src 3

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nije dobro. :>(

 

Ovako: C:\Documents and Settings\Nenad\My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2011\graphics/pictures/logos/Srpske Lige. BOKICIC

Link to comment
Share on other sites

Ne. Logos mora biti malim slovima (ovako): C:\Documents and Settings\Nenad\My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2011\graphics\pictures\logos

Link to comment
Share on other sites

svejedno kako ti se zove mapa, ja imam mape - grafika, grbovi i sl. vjerovatno nisi reloudo skin, idi na preferences, display and sound i stavi kvačicu na always reloud skin on confirm, a makni sa use skin chase i klikni confirm  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

LJudi sta se desava? Skinem srpske lige kado ono SAMO tri (3) rezerve na utakmici dozvoljeno... Samo jedan (1) stranac dozvoljen... Jadi... Imal sta malo pribliznije pravilima JSL?

Hvala unapred i pozz...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |