Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

FM2011 Patch 11.3.0


Ventus
 Share

Recommended Posts

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Info vezan za transfere u Srbiji:

 

Transferi u Srbiji u nekoj meri nisu dovrseni kao sto su neki primetili pa s toga i pisem ovo.

 

Razlog toga je sto se research zavrsio 2. Februara i tada je baza zakljucana, a prelazni rok u Srbiji traje do 8. Februara pa s toga transferi koji su se izdesavali u tom periodu nisu ukljuceni.

Dosta transfera nije odradjeno inace, tako da mi nismo jedini. Kao npr Roy Hodgson ne vodi WBA, ali to je "problem" do zakljucavanja baze i nekih rokova koje SI mora da ispostuje.

Tako da ukoliko bi oni cekali da se svuda zavrsi prelazni rok to bi zahtevalo dodatno testiranje pa patch nikada ne bi ni izasao.

 

 

De vam je smajli s pivom? Ako ste zabranili pirateriju ne morate i alkohol  ::tease::

 

Verovatno ga ima nego sam ja corav  xD

Link to comment
Share on other sites

prvo što sam primjetio su jebeno realni transferi i to  moram pohvaliti.zbilja je kao u RL.za nekog igrača stvarno moraš jebeno otvorit kesu i time je otežana igra.evo sad dam dao 35 miljuna za 3 igrača a dao bi i više da se nisam cjenkao sa agentom igrača više puta
Link to comment
Share on other sites

prvo što sam primjetio su jebeno realni transferi i to  moram pohvaliti.zbilja je kao u RL.za nekog igrača stvarno moraš jebeno otvorit kesu i time je otežana igra.evo sad dam dao 35 miljuna za 3 igrača a dao bi i više da se nisam cjenkao sa agentom igrača više puta

Koji klub? lol
Link to comment
Share on other sites

Mozes li da mi kazes za Arsenal i L'pool. Hvala unapred. :thumbup:

 

Arsenal od 17,5 do 23 mil (zavisi sta odabers), a plate od 1,4 do 1,5 mil

Liverpool od 23 do 31,5 mil (zavisi sta odabers), a plate od 1,6 do 1,8 mil

:

thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Kako jebeno loš napad ima Newcadstle na novom patchu. Nitijedan normalan napdača, ali to 20 mil € nadoknadi. :D

facepalm A ne moze se reci da im ide lose kako je otisao Carol, onaj Best je bas dobar, ima klasu za Premier ligu,a na FMu jedva da moze u Cempionsipu nesto da uradi  facepalm

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |