Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Dobijanje Srpskog drzavljanstva


comi
 Share

Recommended Posts

e ljudi zanima me, posto imam neke igrace vec 5 godina u klubu (strance) kada ce dobiti drzavljanstvo? Recimo za Kornela Salatu konkretno,decko igra svaku tekmu 5 godina i nista od drzavljanstva ?!?!? Odigrao je 124 utakmice  za  mene ,pise mu da mu treba 1095 dana da dobije drzavljanstvo a proveo je u klubu 1680 ....

Mislim da je ipak manager ubagovan...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 29
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hehe nema veze prodao sam ga  :cool:  Doveo sam  Mareka Hamsika, Sandra ,Bojana Krkica... ubi Zvezda  :aaa

I ove igrace sam doveo: Alen Stevanovic, Axel Witsel, Vanden Bore, Nemanja Pejcinovic, Uros Cosic

Axel Witsel, Vanden Bore su dobili papire :D

Link to comment
Share on other sites

2015    :mafia:

Ne zelim da te optuzujem, tvoja je stvar kako igras, ali smatram da je malo verovatno da na posten nacin mozes da dovedes Hamsika, Sandra i Krkica u Zvezdu u 5. sezoni, njih je tesko devesti u 5. sezoni u klubove reputacije Fiorentine, Atletiko Madrida i slicno, a kamoli u Zvezdu. Ovi ostali manje vise, svi imaju neke realne sanse da dodju.

 

ONTOPIC:

Postoje 5 uslova kroz koje igrac mora da prodje da bi dobio drzavljanstvo:

1. Da igrac odigra najmanje 3 godine u Srbiji.

2. Da igrac odigra najmanje onoliko utakmica koliko je odredio FSS (mislim da je taj broj 70 kod nas).

3. Da igrac zna makar osnovne reci na srpskom jeziku.

4. Da igrac zeli da uzme pasos Srbije.

5. Cekanje papira koje moze da traje mesec dana, a po nekad i do godinu dana.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Meni Livaji je preostalo jos dva meseca a nema ni 10 tekmi u Ligi posto nisam bio tu kada sam vodio Galatu ovi mamlazi ga prebacili u rezerve  :cekam Sada igra a li ne u prvih 11 dobija priliku sa klupe posto igram sa jedog napadaca  :)

Link to comment
Share on other sites

Novi sam u ovoj igri pa evo malo citam i citam ovdje po forumu.

Zanima me to u vezi drzavljanstva. Igram 1 sezonu sa Hajduk Splitom i doveo sam jednog stranca i sad da bi on dobio drzavljanstvo treba proci koliko tocno godina i koliko tocno utakmica treba da odigra za Hajduk ?

 

Druga stvar je dali dobiva drzavljanstvo automatski ili ja trebam nesto cackati po opcijama da bi on dobio drzavljanstvo ?

 

:sesir

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |